IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    адаш, 82 си писал
    Адаш,

    качил съм дневна графика за движение на йена от днес и съм качил снимка с транзакция от днес. Некви трол-чета знаят по-добре от мен к'во съм правил и к'во ми дава хистори-то на платформата, ръиш ли?

    П.П. еВа ли му майката на техн. грешки ко съм писал - кат' съм дал снимки.

    Още не съм готвил на Ламята, а тя ще ми се върне след малко и ще иска да засяда на масата?

    Виж, че тролчета нЕкви - дал съм снимки да си гледат.

    Успех! ( някой ден ще си направя майтап с тия индекси, ама досега изследвах платформи и май си избрах за целта ). Ще се поцъка демо и ще ти кажа впечатления

    Коментар


    • Е те това е... По цял ден си мерят пишките тука..

      Коментар


      • Седя си и си мисля

        Коментар


        • Ой,че интересно станало тук.Няколко дена нямах възможност да гледам форума и съм изпуснал купона

          Марандичка,колкото повече се "обясняваш" като първокласник,толкова по-смешен ставаш.Затова продължавай - обичам да се забавлявам
          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ся си чети "черничкото", дет' си умник - гледай си картинката, дет' съм ти качил с днешна дата на по-малко от 12 часа и иди се убий саморитуално нейде, че имам и други неща да правя, а не да се занимавам само с форекс и клошари.

            Капиш?
            Абе момче или по-скоро момиче, като ти гледам педалите на аватара.

            ТИ СИ МАЛОУМЕН.

            Я си погледни поста, погледни цитата, кой не може да чете?
            Все едно за себе си пишеш тези дълги постове.

            За шутовете, по-полека, не знаеш с какъв човек говориш, нито физически, нито финансово.

            Работя единствено с твоите думи, нито си измислям, нито казвам нещо, само цитирам.
            И изобщо къде си тръгнал с тези демо обемчета от по 0.1 да се дуеш.

            Та да завърша, публичната личност Миранди е МАЛОУМЕН
            . Запиши си го, ходи да ме съдиш или заповядай да ме нариташ. Аз не се крия, достатъчно много хора ме познават.

            Коментар


            • До подобието на трейдър с гейски аватар: Манджи-маранджи, след като си толкова голямо добрутро, дай и картинка, "браточка". Хич бива ли така да се хвалиш, без да докажеш с нещо думите си. Ясно е (поне за "мИня"), че само се пениш и се правиш на велик, за да избиваш комплекси, но пробвай да бъдеш мъж поне веднъж и да застанеш зад думите си. Направи го и ще съм първият, който ще ти се извини и ще те поздрави с печалбата. За съжаление си говорим само за виртуални форумни печалби...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Ся си чети "черничкото", дет' си умник - гледай си картинката, дет' съм ти качил с днешна дата на по-малко от 12 часа и иди се убий саморитуално нейде, че имам и други неща да правя, а не да се занимавам само с форекс и клошари.

                Капиш?
                адаш, 82 си писал
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Ся си чети "черничкото", дет' си умник - гледай си картинката, дет' съм ти качил с днешна дата на по-малко от 12 часа и иди се убий саморитуално нейде, че имам и други неща да правя, а не да се занимавам само с форекс и клошари.

                  Капиш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                    Слушай ме много внимателно, смешко.

                    Аз движението на йената го знам идеално, я си погледни поста къде си купил. Да ти помогна ако искаш.
                    Цитирам:

                    Днес само йена закачих на бай в 82.67 и преместих стоп-чето да гарантира профит в 83.10.

                    Къде видя 82.67 на графиката????? Пауне????

                    Отделно не виждам нито бай, нито стоп на картинката ти, виждам празните ти слова.

                    С удоволствие ще те нарека лъжец в очите и ще чакам да ме проснеш. Само, че си сбъркал човека, вероятно си ми на годините, но не си ми на нищо останало.


                    Русото, не го знам кое е, но определено е тъпото.Такива като това русото за последните 10 години, знаеш ли колко са минали от тука?

                    Дано се замислиш над думите, преди следващата порция глупости, която ще изръсиш.
                    Качвам и въпросната транзакция - има дата, час - вход/изход и да приключваме.

                    Никъде не съм коментирал за "хамерикански" брокери, нито за 100 пипа "САМО" от йена за 10 часа изкарани. Прегледах си статс-а и визирах общо до момента резултат.

                    Фантазията ти е голяма и ме подсети като се видим да ти набия 2 шута, че се престара да си измисляш.

                    Видно е, че ти е трудно да се справяш с елементарен текст и почваш да си "измисляш". Тия качества с няколко тупаника се поправят веднага и имаш нужда определено. Ако не съм аз то скоро ще е от някой друг понеже вървиш и викаш "Удари ме".

                    Приятелски съвет, поспри се с измислиците и да ти обяснявам, че съм публичен и мога те изискам по съдебен път е безсмислено. По-добре 2 шута някой ден, че нямам време за клошари.

                    П.П. Учудващо винаги денся 1:100 ливърийдж, налЕ? ( по картинките, които ви качвам ) - но ти си спец по платформите ( смигам ) и ги знаеш всичките наизуст. В зелено ти е % профит, който е направен и съвпада с разликата пипове при 1:100.

                    Дотук колко пъти те изкарах, че лъжеш? И колко шута ти се полагат за уронване престиж на юридическо лице, което е профи в тия неща ( все едно баМка ), но не се надувам? Ърмм ... колко си изкара у дупарката да клинчиш очевадни неща?

                    Успех!

                    Цък:
                    Attached Files
                    Last edited by marandi; 02.04.2013, 19:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                      Слушай ме много внимателно, смешко.

                      Аз движението на йената го знам идеално, я си погледни поста къде си купил. Да ти помогна ако искаш.
                      Цитирам:

                      Днес само йена закачих на бай в 82.67 и преместих стоп-чето да гарантира профит в 83.10.

                      Къде видя 82.67 на графиката????? Пауне????

                      Отделно не виждам нито бай, нито стоп на картинката ти, виждам празните ти слова.

                      С удоволствие ще те нарека лъжец в очите и ще чакам да ме проснеш. Само, че си сбъркал човека, вероятно си ми на годините, но не си ми на нищо останало.


                      Русото, не го знам кое е, но определено е тъпото.Такива като това русото за последните 10 години, знаеш ли колко са минали от тука?

                      Дано се замислиш над думите, преди следващата порция глупости, която ще изръсиш.
                      аз ни, съм ви на годините , ни съм ви на стажа ... ама този форум не е ли за обменяне на идеи и опит с цел да си помагате взаимно за да си обогатите знанията ?? предполагам ще се приеме за спам това , но вашите спрове не трябва ли и те да се водят за спам ? Positive да сте пичове
                      Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/evropa/334/a/...149086/?page=1

                        всичко е ок
                        конфискуват се едни пари,които липсват.всички кипърци се (навеждат) и продължаваме към светлите европейски бъднини
                        Хърсев разправя,че ако се случи,случка в БГ, понеже пари няма ще конфискуват имоти.изтрещяха всички
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Браточка,

                          точно такива пауни ме отблъскват да помагам на 'орицата, а не че не искам. Глей си демо-то и си трай.

                          П.П. Някой ден ще се радвам да се видим и да ме наречеш в лицето публично лъжец, защото ще си се проснал по нос веднага. Русото не е анонимник за разлика от тИбя. Капиш?

                          Да ти коментирам простотиите за "няма", "няма", "няма" ти качвам една картинка да си я гледаш.

                          Мухльовци кат' теб даже няма да се извинят, щот' съвременните пишлегарчета не разбрахте, че все още има хора, които държат на думата си, а НЕ на стинките и всичко, което съм казал е така, а защо ти си нямаш понятие от елементарни правила на форекс е друга тема. Иди на курс, но едва ли ще ти помогне.

                          Цък: ( извадено ти движението на йена с дата на 5 мин. кендъл стикс - виж си от кое ниво съм я хванал ), което го "НЯМАЛО" - ДНЕС! Отдолу са ти часовете, понеже ми изглеждаш на ултра-тъп и затова ти обяснявам как да боравиш с графики. Долу дата и по часове на графиката, в дясно нивата по вертикалата.
                          Слушай ме много внимателно, смешко.

                          Аз движението на йената го знам идеално, я си погледни поста къде си купил. Да ти помогна ако искаш.
                          Цитирам:

                          Днес само йена закачих на бай в 82.67 и преместих стоп-чето да гарантира профит в 83.10.

                          Къде видя 82.67 на графиката????? Пауне????

                          Отделно не виждам нито бай, нито стоп на картинката ти, виждам празните ти слова.

                          С удоволствие ще те нарека лъжец в очите и ще чакам да ме проснеш. Само, че си сбъркал човека, вероятно си ми на годините, но не си ми на нищо останало.


                          Русото, не го знам кое е, но определено е тъпото.Такива като това русото за последните 10 години, знаеш ли колко са минали от тука?

                          Дано се замислиш над думите, преди следващата порция глупости, която ще изръсиш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                            Andi чадо,
                            язе си мислим, че е крайно време
                            да ИЗРЪМБИШ два-три пъти с ВИНКЕЛО
                            с всичка сила МАМУН, че има опасност
                            заради него всички скорo на ШЕБЕЦИ
                            да станем!!!!
                            как ,МАМУН де
                            нали ДАКСА трябваше
                            РЕДЕ,Дакса ще се окаже, кораво и коварно, ЖИУОТНО
                            счупи ми тармъка от ряз
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Е няма, тези 4 точки у S&P-то требе ги пробва
                              по моите (графики) ДАКСА, обърна и на часова.само 4 часовата крепи,късите.дневна и седмична ги знаем накъде гледат
                              тия хорица или събират цаца или ДАКСА е във валутен борд, прикачен за ДАУ
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                                счупи ми тармъка
                                бе какво се случва...пак не разбирам.няма логика тука ейййй
                                Andi чадо,
                                язе си мислим, че е крайно време
                                да ИЗРЪМБИШ два-три пъти с ВИНКЕЛО
                                с всичка сила МАМУН, че има опасност
                                заради него всички скорo на ШЕБЕЦИ
                                да станем!!!!
                                Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X