IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    36години 1.80 86кила спорт НУЛА ...бес фитнес и тежести имам проблем с тешкото
    бах та в дългуча
    Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
    私は最高のトレーダーだ

    Коментар


    • 36години 1.80 86кила спорт НУЛА ...бес фитнес и тежести имам проблем с тешкото
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
        Колко кила си, ръст и години?

        ( бивши спортове тоже, ако е имало какви )?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
          Има един вариант ама не знам дали ще ти хареса. Вица за няма грешка знаеш ли го

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
            Глад
            Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
            私は最高のトレーダーだ

            Коментар


            • Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Първо мрънкаш, че си вътре, после Маранди ти бил крив за грешна преценка на пазаро.

                Сподели пак кой е шута, че ми писна от трол-чета. Още колко ника ще наизлезете, дет' Маранди ви е крив, че сте все ин витро? Ърмм ...?
                От целият ми пост само первото изречение е адресирано към тебе...

                Останалата част е към простосмъртните (колегите), аз от тебе нищо конструктивно не очаквам като мнение.

                Само за протокола, не мислиш ли че ако толкова много от уважаваните участници във форума (изключая мен очевидно) ти отправят критики има нещо, което не е наред хммм?

                Не ми отговаряй моля те.

                Бъди здрав и успехи!

                P.S. Сега видях коментара за съда... Как пък реши че те обвинявам за каквото и да било?! Просто казах че се превърна в шут тука.
                Last edited by BatSvetlio; 02.04.2013, 20:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Седя си и си мисля
                  Agreee
                  Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                    Маранди, батенце, мирни малко че стана форумния шут тука...

                    Пичове, кво напраихте с даксито бре
                    Аз въртех некви къси, затварях, отварях позиции и днеска съвсем се овъртех от къси... Средната ми излиза на 7830, та не е толко лошо ама и къси сип-чета имам, та май ми дойде повечко ливъриджа... и съвсем съм се окъсил... Добре че имам други работи доволно дълги

                    Я кажете вие как го виждате пазаря? Аз съм се заинатил здраво и ще го пляскам даксито по дупето (ихаааа) докат имам сили!

                    Хайде поздрави на всичкото спекулант без маранди, щот той е професионалист и праи от стинката две за нула време даже и да няма движение на пазаря той пак ша го Фане
                    Първо мрънкаш, че си вътре, после Маранди ти бил крив за грешна преценка на пазаро.

                    Сподели пак кой е шута, че ми писна от трол-чета. Още колко ника ще наизлезете, дет' Маранди ви е крив, че сте все ин витро? Ърмм ...?

                    Ако се видим в Съда ще можеш ли да го докажеш това, че от паунски изпълнения, дет' си взел ти сам - Маранди ти е виновен?

                    Или да минаваме на варианта на Адаша с "Винкело"?
                    Last edited by marandi; 02.04.2013, 20:30.

                    Коментар


                    • Маранди, батенце, мирни малко че стана форумния шут тука...

                      Пичове, кво напраихте с даксито бре
                      Аз въртех некви къси, затварях, отварях позиции и днеска съвсем се овъртех от къси... Средната ми излиза на 7830, та не е толко лошо ама и къси сип-чета имам, та май ми дойде повечко ливъриджа... и съвсем съм се окъсил... Добре че имам други работи доволно дълги

                      Я кажете вие как го виждате пазаря? Аз съм се заинатил здраво и ще го пляскам даксито по дупето (ихаааа) докат имам сили!

                      Хайде поздрави на всичкото спекулант без маранди, щот той е професионалист и праи от стинката две за нула време даже и да няма движение на пазаря той пак ша го Фане

                      P.S. Где е ТАТО бре, уж на сватба щеше да ни кани.,. Котар да не знаеш нещо и да си траеш аааа?
                      Last edited by BatSvetlio; 02.04.2013, 20:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        Оп па стана интересно ...ау какви колеги имаме само Работата стана ЧикиПики
                        Котар,

                        ако искаш ще им пусна веднага една позиция 1:400 за проба със снимка, ама не разбрах кво общо имат видове валутна търговия, платформи и нива на ливърийдж, дет' се пробута т'ва кат' рийзън?

                        Изумяват ме тия 'орица

                        П.П. Некви изводи от типа: Въпрос: Имаш ли аквариум? Отговор: Не. Извод: Значи не си пИдИраст - като в оня популярен виц за разговор между ченгетата и каква била дефиницията за "логика" според тях.

                        Смях се яко па не знам.
                        Last edited by marandi; 02.04.2013, 20:08.

                        Коментар


                        • Оп па стана интересно ...ау какви колеги имаме само Работата стана ЧикиПики
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Не така!!!
                            Last edited by Amsterdamm; 02.04.2013, 19:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                              Аз поне транзакция не видях, но си признавам без бой, че съм недоскив.
                              Ти що не се хванеш с другото приятелче и да се обарвате по чорките? Ърмм ..?

                              Той милият сефте разбра, че освен неговата платформа имало и други като вид валутна търговия и се стресира нещо. Изпадна във фантазьорсто: първо му се привидяха хамерикански брокери с 1:50 ливърийдж, после йена на 100 пипа дневна, после и т.н.

                              Барайте се по бубите двамцата и така, че взе да ми писва от тролчета.

                              П.П. Ей ти - да се ограмотяваш и ти:

                              Видове поръчки "транзакции"

                              http://forex-bg.com/index-vidove_porychki.php
                              Last edited by marandi; 02.04.2013, 19:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                ...и съм качил снимка с транзакция от днес.
                                Аз поне транзакция не видях, но си признавам без бой, че съм недоскив.

                                Коментар

                                Working...
                                X