IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря на всички колеги за съветите....ще използвам някои от тях и ще ви кажа резултата
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      счупи ми тармъка
      бе какво се случва...пак не разбирам.няма логика тука ейййй
      Andi Пич,там ти е грешката-търсиш логика,а апазара от доста време е Алогичен.

      Остави лудите да се налудуват.

      Сел ин Мей енд гоу ауей
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Абе, рупай мЕсо и салаДа и си готоФ. И аз съм 1.80, но 110 кила Ся постя, после минавам само на мЕсо.
        батка , мини на чай и е*ане
        Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
          Предварително се извинявам на колегите за спама (последно ще е!)
          Виж сега, говоря от личен опит. Аз съм 190, 85 кг, 38 г. Според твоите (пък и на твои колеги калкулации) съм идеален, което ми казаха веднага и изследванията потвърдиха като тръгнах да сключвам таксва застраховка. Да ама не, щото никога не знаеш какво то е писано... Хич, ама хич не ми обяснявай че можеш да кажеш дали човек е здрав само по години, ръст и тегло.

          Хайде със здраве!

          И още нещо. Не ми се прави на специалист защото си в неизгодна позиция. Аз знам за твбе много, много повече отколкото ти за мене (благодарение на твоята плодовитост във форума)
          Бил си здравно-осигурен и си отишъл на "доктор" ( профилактичен/годишен преглед ) и т.н.

          В момента здравно-осигурените ви са вечно болни от пеленачета до пенсионери, а здравно-неосигурените ви са здрави.

          П.П. Но благодаря, че си повече в час от мен, понеже обслужвам стотици и хиляди полици от доста време и хич не съм в час.

          Добре, че беше ти да ме "светнеш"

          Питай някой ден доктори или полицаи за застрахователи. Доста ни мразят, па не знам. Също не знам защо нас закона ни поставя най-отгоре.

          Виж си законадателството, после след революцията в БГ - иди и направи революция в ЕС, защо ни мразят толкоз всички по веригата надоле кат' чуят за такива кат' мИня.

          Пожелавам ти успех с реформата!

          П.П.П. Ти от моите постове някога видя ли от частен случай да правя обобщения?

          Накратко 99.9% от здравно-осигурените са здрави, докато не стигнат до доктор в БГ-стан. После стават 99.9% болни и то доживот при среща с доктор.

          Това е в БГ-стан само, медиците, които отказват да влязат в схемата заминават за чужбина, но в БГ "здрави" след посещение при лекар няма да видиш ( здравно-осигурени )
          Last edited by marandi; 02.04.2013, 23:21.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
            Ти мършав котарак, виждал ли си..?
            Гадост !!!


            пп Да не се кандитатираш за парламента, та искаш да си убавец ???
            Не се коси , фидоската не моеш да я стигнеш....

            пп. За вечеря само купа зелена салата (марули, репи, краставици, домат за цвят, с малко сол и повече зехтин ) и 50 гр ракия. Сутрин и обяд каквото ти душа сака - ноооо, колкото се побира в една пълна чиния с една филия хляб....Повече ходене и да си от страната на младоженеца...

            Коментар


            • [QUOTE=hristo72;1059424169]
              Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
              Предварително се извинявам на колегите за спама (последно ще е!)

              Айде нема нищо важното е да се разберете кой кой е най-накрая ...
              Айде благодарско колега! Късо ойро, късо сип, късо дакси и кАса бира за тебе и колегите

              Коментар


              • [QUOTE=BatSvetlio;1059424161]Предварително се извинявам на колегите за спама (последно ще е!)

                Айде нема нищо важното е да се разберете кой кой е най-накрая ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  След над 10 години в животозастраховане, според тИбя какъв съм?

                  Колко хора познаваш с повече години в този бранш в БГ-стан? ( риторично ).

                  П.П. Всичко е по формули, които не съм измислял аз, а важат за цял свят, за да го изчисля веднага.

                  Ако, малко смените "тона" да не е обиден, може и да ви бия по едно рамо по специфични казуси

                  Ама, нямам навика да се натискам, на трол-чета, дет' видяли един ник и решили да се пробват отгоре му, па взели че паднали.

                  Бъди здрав и успех!
                  Предварително се извинявам на колегите за спама (последно ще е!)
                  Виж сега, говоря от личен опит. Аз съм 190, 85 кг, 38 г. Според твоите (пък и на твои колеги калкулации) съм идеален, което ми казаха веднага и изследванията потвърдиха като тръгнах да сключвам таксва застраховка. Да ама не, щото никога не знаеш какво то е писано... Хич, ама хич не ми обяснявай че можеш да кажеш дали човек е здрав само по години, ръст и тегло.

                  Хайде със здраве!

                  И още нещо. Не ми се прави на специалист защото си в неизгодна позиция. Аз знам за твбе много, много повече отколкото ти за мене (благодарение на твоята плодовитост във форума)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                    МАЙСТОРЕ

                    Искрено се надявам да си прав ама
                    След над 10 години в животозастраховане, според тИбя какъв съм?

                    Колко хора познаваш с повече години в този бранш в БГ-стан? ( риторично ).

                    П.П. Всичко е по формули, които не съм измислял аз, а важат за цял свят, за да го изчисля веднага.

                    Ако, малко смените "тона" да не е обиден, може и да ви бия по едно рамо по специфични казуси

                    Ама, нямам навика да се натискам, на трол-чета, дет' видяли един ник и решили да се пробват отгоре му, па взели че паднали.

                    Бъди здрав и успех!
                    Last edited by marandi; 02.04.2013, 22:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                      МАЙСТОРЕ

                      Искрено се надявам да си прав ама
                      Прав е !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Но си абсолютно здрав!
                        МАЙСТОРЕ

                        Искрено се надявам да си прав ама

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
                          глад и 24 часа форекс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
                            Абе, рупай мЕсо и салаДа и си готоФ. И аз съм 1.80, но 110 кила Ся постя, после минавам само на мЕсо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              36години 1.80 86кила спорт НУЛА ...бес фитнес и тежести имам проблем с тешкото
                              Ъмм .. според критериите на животозастрахователите кат' моя милост си перфект, даже имаш аванс, докато станеш наднормен.

                              П.П. Гледай талията да не е повече от 0.95-1.00 м обиколка при тия параметри, че прави после сърдечно-съдови след 50 години.

                              Т'ва ти е обиколката дет' ти минава на 2 пръста под пъпа. Но си абсолютно здрав!
                              Last edited by marandi; 02.04.2013, 22:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
                                >>> green tea + SAUNA....

                                Коментар

                                Working...
                                X