IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
    А А иначе денят с ОЧЕВАДЕН бичи тренд и ти го изгледа отстрани, нали? .
    и сега забелязвам че цитираш мои думи ..като свои ... е не си ли малко нахален бе Гошко ...не ти отива на годинките си мисля аз...

    Е ти си като конска муха ...нахален и досаден...пак налази чужда тема и сега ще я засипиш с графики , килими и разни таблички за някакви твои си глупости

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
      Ами сложно е защото мислим различно, нали това все казвам? Не мога да ти обясня как на М5 примерно, гледам Н4 или дневна. А иначе денят с ОЧЕВАДЕН бичи тренд и ти го изгледа отстрани, нали?
      направо не знам какво да кажа ...ей затова ти се дразня ..за непрекъснатите ти лъжи и манипулации ...това ти го написах сутринта в 10:12 пазара гледам пак ми "натрил" носа...... докато спя ...много неприятно...
      а иначе за деня ...цел на дългите 1.457 ..за къси забравете днес ...Възможност за къси под 1.4440, а на малките графики зависи от моментната конструкция....
      .а това малко по късно: Иначе да ти дам и една сделчица....дълъг зоната 1.446-70 с таргет който ти казах и стоп пак ти го казах......после в 12:45 :ето вече имаме позиция и си я чакаме да се развие ...дали 35 пипа назад или 100-110 пипа + ще каже кой... точно така пазарЯ... и ти имаш нахалството да ми кажеш ,че съм изгледал бичия тренд отстрани ...ей таранколу докато ти чакаш да стане 8 часа после 12 часа после 20 часа и защо и ти не знаеш аз БЯХ дълъг от оня ден и днес затворих над 1,45 и после ти казах къде съм пак в пазара ...а ти си чертай лъчите и ми обяснява в 18 часа че пазара бил бичи , а иначе цял ден ми обясняваш че не съм прав където си мисля че пазара не е бичи защото някакъв лъч от на майната си от преди 2 години така ти казал..... Ти въобще четеш ли какво другите ти пишат или толкова си се овъргалял в лъчи, че само си знаеш твоите си нещица
      Според мен забавянето вече е факт. Да следим за обръщане. Казах ти, че има определени крачки, които цената трябва да направи. Сега се е върнала малко назад (нагоре). Но точно колко крачки ще разберем в 20оо часа.
      А позиции от мен няма да видиш. Коментираме развитието на пазара, нива на подкрепа и съпротива, предположения за близки движения. Ако това ти е достатъчно за ТП - моля. Ако не ... толкова мога да покажа.
      И кое забавяне е факт и кои крачки си ми КАЗАЛ че търябва да прави цената........Ти казваш едно и също ВСЕКИ ДЕН...чакай в 8 да видим , чакай сега в 12 да видим , като мине ..ама чакай сега в 20 часа да видим и какво да гледаме...

      А това че позиции от тебе няма да видя ми е ясно от мнооого отдавна ....

      коментираш развитието на пазара ...е нали виждаш в бъдещето...Ами дай на този форум веднъж една твърда позиция...кажи ето тука купете за 5 фигури ,че да се облажим малко от твоя "поглед в бъдещето"...
      Last edited by йосиф; 26.07.2011, 20:24.

      Коментар


      • Ами сложно е защото мислим различно, нали това все казвам? Не мога да ти обясня как на М5 примерно, гледам Н4 или дневна. А иначе денят с ОЧЕВАДЕН бичи тренд и ти го изгледа отстрани, нали? Според мен забавянето вече е факт. Да следим за обръщане. Казах ти, че има определени крачки, които цената трябва да направи. Сега се е върнала малко назад (нагоре). Но точно колко крачки ще разберем в 20оо часа.
        А позиции от мен няма да видиш. Коментираме развитието на пазара, нива на подкрепа и съпротива, предположения за близки движения. Ако това ти е достатъчно за ТП - моля. Ако не ... толкова мога да покажа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
          Ами сложно ми е да го обясня, особено като не искаш да включвам 20оо часа. Цената отвори на 1,4474, което означава подкрепа. Сега проби малко, но потвърждение в 20оо часа. Би трябвало да гледам дали има подкрепа на дневна графика т.е. чак в 24оо часа. Но гледам Н4 графика, а там сега има подкрепа. Следващият бар ще отвори в 20оо часа.
          кое е сложно не разбирам ...нали в 16:00 лъча показва нещо...подкрепа ли е , съпротива ли е....показал ли е нещо , каква позиция да заемем ...с какъв таргет ..стоп...Или пак чакакме ..до 20:00
          и за днес те разбирам ..ти си къс в съзнанието си и нищо на този етап не може да те накара да влезеш дълъг...Е в интерес на истината и аз имам такива дни и просто седя на страни и само зяпам...И когато ми се е сменила нагласата и пазара ме е убедил ,че не съм бил прав и се опитвам да вляза и в такива моменти ям сопичка ...но за това са стоповете и рутината.
          Нещо не схващам. Веднъж бързаш, веднъж изоставаш. Кога се движиш с пазара? Бавенето сега е в полза на покачването. Но твърдението е следното: докато цената е под 5х1 целта може да е 4х1.
          това за мен ли се отнася ,че веднъж бързам , веднъж изоставам и кога и къде по точно....За мене пазара почти винаги дава възможности за вход , само че на различни тайм фреймове ...и според нагласата ти дали краткосрочно или дългосрочно искаш да влизаш го търгуваш или не....Друго важно за мене е дали пазара се намира до важно ниво от по висока йерархия...и съответно се съобразявам с него ...пазара може да е за дълъг , но близоста на такова ниво понякога не позволява да се изтъргува....

          Това от 1,4014, дето забиваше кош след кош. Значи с бавене на място може да дочакаме пак 4х1 да ни бутне по гъза, като стана вчера. Но това вече го играхме. Как ли ще стане сега? И тук ми идва на помощ седмичният анализ и достигната първа и втора цел. Дали няма да тръгне надолу да пробие 4х1 и да търси 3х1? Ако това стане, колко ли голямо може да е пропадането? След малко графика от Возний.
          това малко не го разбрах, но явно е трудната част на Ган...

          Коментар


          • Нещо нерабираемо за мен е написал. Ако има някой, който може да го обясни много моля да сподели с нас.



            http://www.procapital.ru/showthread....33#post1066133

            Момчев, тактики адверза ?

            Коментар


            • Ами сложно ми е да го обясня, особено като не искаш да включвам 20оо часа. Цената отвори на 1,4474, което означава подкрепа. Сега проби малко, но потвърждение в 20оо часа. Би трябвало да гледам дали има подкрепа на дневна графика т.е. чак в 24оо часа. Но гледам Н4 графика, а там сега има подкрепа. Следващият бар ще отвори в 20оо часа.

              http://img838.imageshack.us/img838/6898/eurusdz.gif

              Нещо не схващам. Веднъж бързаш, веднъж изоставаш. Кога се движиш с пазара? Бавенето сега е в полза на покачването. Но твърдението е следното: докато цената е под 5х1 целта може да е 4х1. Това от 1,4014, дето забиваше кош след кош. Значи с бавене на място може да дочакаме пак 4х1 да ни бутне по гъза, като стана вчера. Но това вече го играхме. Как ли ще стане сега? И тук ми идва на помощ седмичният анализ и достигната първа и втора цел. Дали няма да тръгне надолу да пробие 4х1 и да търси 3х1? Ако това стане, колко ли голямо може да е пропадането? След малко графика от Возний.
              Last edited by GoDim; 26.07.2011, 18:25. Причина: Коригирах 1,4017 на вярното 1,4014

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                Ами от сутринта все М5 ти показвам. Ама ти май не ги гледаш. Зная къде точно са подкрепите и съпротивите. Въпросът е сега в 16оо къде ще отвори барчето. Дали може да е под 1,4469?
                така 16:00 мина и замина , не бях пред компа и не знам къде е била цената ( под-над 1.4469 в 16:00 ) ....та въпроса ми е какво значи това - сега цената 1.4466 ....единствено не приемам отговор - ще гледаме в 20:00 часа.....

                ако може да подискутираме по твоята 5 мин.графика...по моя сценарий не пожела да кажеш нищо ( не знам може би много плосък ти се е сторил ) затова ето давай да видим какво ще става

                Коментар


                • Бях ти написал отговор, но БТК-то нещо не се съгласи с него. Най-общо защото протестираш. Ако ти беше интересно щеше само да си четеш или дори да участваш...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                    Що бе, какво пречим? Седим и си дискутираме. Според мен превръщаме форума в това, което трябва да бъде. Място за дискусии. Всеки е поканен да вземе отношение. Не се караме, все още. Обясняваме си нещо. Дано да се разберем. Пък може и полезно да е за някого. За Момчев сигурно не е.
                    Това пък защо ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                      ти погледна ли 5 мин. графика и разбра ли за какво ти говоря или не....дай да подискутираме този пост ( ако искаш де ) ....

                      остави ги за малко тези лъчи...Лъчите та лъчите ....сякаш ако ги няма и пазара ще спре ...много си се вторачил в тях , разчупи си малко ежедневието
                      Ами от сутринта все М5 ти показвам. Ама ти май не ги гледаш. Зная къде точно са подкрепите и съпротивите. Въпросът е сега в 16оо къде ще отвори барчето. Дали може да е под 1,4469?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kritelin Разгледай мнение
                        Абе вие двамата друга работа нямате ли ви се чудя
                        Що бе, какво пречим? Седим и си дискутираме. Според мен превръщаме форума в това, което трябва да бъде. Място за дискусии. Всеки е поканен да вземе отношение. Не се караме, все още. Обясняваме си нещо. Дано да се разберем. Пък може и полезно да е за някого. За Момчев сигурно не е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kritelin Разгледай мнение
                          Абе вие двамата друга работа нямате ли ви се чудя
                          нещо ревнуваш ли.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kritelin Разгледай мнение
                            Абе вие двамата друга работа нямате ли ви се чудя
                            лИбов от втори поглед

                            Коментар


                            • Абе вие двамата друга работа нямате ли ви се чудя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                                Цитира ми поста от другия форум, цитира, а така и не седна да го прочетеш. . Минаването ми на М5 или М1 просто ми показва повече подробности.
                                ти погледна ли 5 мин. графика и разбра ли за какво ти говоря или не....дай да подискутираме този пост ( ако искаш де ) ....

                                остави ги за малко тези лъчи...Лъчите та лъчите ....сякаш ако ги няма и пазара ще спре ...много си се вторачил в тях , разчупи си малко ежедневието

                                Коментар

                                Working...
                                X