IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
    Йоска пречиш ни
    изчесвам се ,че ми се стопли узакито.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
      Супер е.
      Питам пак как я правиш
      Програмка. Не ща да казвам. Ако се интересуваш ще си намериш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        а ти пък направо си безцветен...вместо едно мерси ,че ти помагам ти пак сърдитко го даваш.....

        а тази анимация кърти мивки брато ...кърти мивки . То фукня , фукня ама твоето е безгранично.....казах ти много е красива , но само толкова...
        Даваш ми поводи брато... Даваш ми поводи. А и може да е актуална още известно време.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          айде дръпна го за шлифера... отваряйте чадърите..започва потоп от драсканици и дълги обяснения
          Йоска пречиш ни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
            Сега ЧичоМанчо,
            ако си усвоил новите знания, какво ще кажеш за анимираната ми графика от 17.07.2011.
            Супер е.
            Питам пак как я правиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
              Сега ЧичоМанчо,
              ако си усвоил новите знания, какво ще кажеш за анимираната ми графика от 17.07.2011. Където ясно съм написал, че ако цената пробие над 1х1 от 1,4939 може да има за цел 1х2. В слаба меча позиция (отбрана)
              усвоии ли ги знанията Чичо Манчо.... нали виждаш че ясно е написал ,че ако пробие над 1:1 и става нещо ..ама тя "проби " над 1:1 и май месец и юни месец и отдолу нагоре и отгоре на долу и какво стана тогава ,че си мислим че сега ще стане пак..... А чичо Манчо , ако не виждаш нищо тука сега ще ти покажем онази лилавата графика там ще ги видиш нещата сигура ...но и там ако има проблем веднага предлагаме онази с извивките ...там вече 100 % ще ти се изясни картинката.....

              аре честито ти в клуба на годим

              Коментар


              • ГоДиме в сряда ми вадиха кърлеж от гъзо - ОПЕРАТИВНО. В момента в който ми сложиха местна упойка си преосмислих живота. Не беше кой знае какъв преломен момент, но бе достатъчно да го преосмисля ..... да не ти говоря какво е чувството, когато сестричката ти каже: "обърни се и си свали гащите" ..... в тази връзка лежейки и пъшкайки си викам да проявя щедрост и да пусна една от моите.


                нямам сила, а най-вече желание да напиша интерпретацията на чертежа. Факторите са динамични, къде комплексни, къде локални.
                Само ще кажа: в петък ми бе по удобно късото (до към 15:00) поради Ситуациония сетъп 1 и локални 2.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                  Да не го бях написал. Този човек явно е прозрачен за мен.
                  а ти пък направо си безцветен...вместо едно мерси ,че ти помагам ти пак сърдитко го даваш.....

                  а тази анимация кърти мивки брато ...кърти мивки . То фукня , фукня ама твоето е безгранично.....казах ти много е красива , но само толкова...

                  Коментар


                  • Сега ЧичоМанчо,
                    ако си усвоил новите знания, какво ще кажеш за анимираната ми графика от 17.07.2011. Където ясно съм написал, че ако цената пробие над 1х1 от 1,4939 може да има за цел 1х2. В слаба меча позиция (отбрана)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                      Нищо не си разбрал. Пратих те да четеш, че там съм мислил, писал и давал графики на спокойствие. Сега тук нещо ще пропусна или ще кажа накриво и пак ще се почне.
                      Ти как определяш посоката? Не ме питай за кой фрейм. Казах ти, че работя на дневна.
                      Да не го бях написал. Този човек явно е прозрачен за мен.

                      Коментар




                      • гледай и се наслаждавай......

                        и както казва гошко всеки сам да си прави изводите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                          не виждам никъде 1х1 (1,4261)
                          Да грешката е моя. Поправих се. 1,4161. Е там долу. Цената проби 2х1 (пунктира) и нормалната цел беше 1х1. Но излезнаха новините, дори и не знам какви са били, и доларът започна да пада.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                            не виждам никъде 1х1 (1,4261)
                            айде дръпна го за шлифера... отваряйте чадърите..започва потоп от драсканици и дълги обяснения

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                              Когато мине под 1х1 (1,4261) вече ще е в защита - слаба позиция. .
                              не виждам никъде 1х1 (1,4261)

                              Коментар


                              • Ще използвам графиката от преди малко. За съжаление не мога да покажа всичко и трябва да се досещаме. И другото. Нека гледаме бичото ветрило от 1,4014. Самото дъно го няма. Ветрилото е със златист цвят. Пунктирите са лъчите 2х1 и 1х2 защото в МТ4 ветрилото е без тях, а си ги чертя допълнително. Тук виждаме лъч 1х1 означен е с нивото 1,4161 за 24оо часа в петък. Всъщност там ще е и отварянето в понеделник. Да не се разсейвам. Докато цената е над 1х1 от дъното тя е в силна позиция защото е в атака. Когато мине под 1х1 (1,4161) вече ще е в защита - слаба позиция.


                                Значи, този черен триъгълник е място, в което и мечки и бикове са силни.
                                Last edited by GoDim; 30.07.2011, 19:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X