IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демо версията на традер.бг дава ли реална представа...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Re: Демо версията на традер.бг дава ли реална представа...

    Първоначално изпратено от Style
    Първоначално изпратено от Hack0
    Здравейте! Преди няколко дена се регистрирах в традер.бг с демо сметка и си поиграх малко на брокер. Без особени трудности реализирам печалба там и започнах да се замислям за реална сметка.Тук сега идва въпроса дали тази демо версия дава реална представя реално валутния пазар, защото ме съмнява, че когато сметката е реална ще има някакви разлики.
    По принцип не ме е страх от загубата на 200лв, но аз нямам никакви икономически знания и търгувам по много проста схема - гледам диаграмите и когато някоя двойка е достигнала връх очаквам, че ще има спад и обратното(тук сега сигурно много от вас се смеят ). Кажете сега при реална сметка същото като при демото ли е(като изключим факта че се играе с истински пари)?
    abe ima adrenalin, dori i s 200 lv, pyrviq pyt shte go zapomnish, kato pri jenite e .... i 100-te bezsynni noshti
    mejdudrugoto nqmash shans... , haide uspeh nqma da ti razbivam mechtite poveche
    sled mesec shte se setish kvo sym ti pisal i dano se otrezvish i se nasochish kym neshto po seriozno, toq market si e nai nepredskazuemiq osven nomerata koito shte ti vartqt bg brokerite
    +1

    Следи редовно:
    http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=184&r=97195 - Валутна търговия - FOREX
    Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

    Коментар


    • демото е за най-злия ти враг...и защо точно тия разходите ти са по големи..спреда..

      Коментар


      • Демо версията на традер.бг дава ли реална представа...

        Здравейте! Преди няколко дена се регистрирах в традер.бг с демо сметка и си поиграх малко на брокер. Без особени трудности реализирам печалба там и започнах да се замислям за реална сметка.Тук сега идва въпроса дали тази демо версия дава реална представя реално валутния пазар, защото ме съмнява, че когато сметката е реална ще има някакви разлики.
        По принцип не ме е страх от загубата на 200лв, но аз нямам никакви икономически знания и търгувам по много проста схема - гледам диаграмите и когато някоя двойка е достигнала връх очаквам, че ще има спад и обратното(тук сега сигурно много от вас се смеят ). Кажете сега при реална сметка същото като при демото ли е(като изключим факта че се играе с истински пари)?
      Working...
      X