IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Р.Стефанов

    kif, не искам да те обиждам, но стила и съдържанието на изказването ти са посредствени.Да наречеш "източване" наличието на желание и ресурси на един огромен холдинг да стане още по-огромен - е пълна липса на позитивна корпоративна култура.
    Не ме обиждаш - не се обиждам така лесно - иначе си понаучкал малко за "стила" - всичките тези емотиконки и включването в тезата на АКБ Форес говори за иронизиране на едно друго изказване в темата за CHIM.
    А пък ако наистина смяташ, че това е моята корпоративна култура то трябва да прочетеш 1-2 страници по назад, за да видиш чe съм си вкарал 50% от кеша именно тук, а другата днес по ирония на съдбата влезе в ХИМ-а))
    явно съм някакъв мазохист ;-)


    П.С. за да бъда по-точен 4 страници назад
    Първоначално изпратено от kif
    аз съм с изпълнение 50% - доволен съм защото участвах само с кеша си и сметките ми бяха правени за по-голямо презаписване на по-голяма цена - лошото в случая е единствено, че някой ИП за пореден път "цъфнаха и вързаха" - дано солено да им излезе, защото както се вижда от това страда целия пазар.

    в крайна сметка при тази корекция - второто най-голямо предлагане на БФБ мина при това като сума по-голяма от всичките ИПО-та на куп за последните 4-5 месеца, което колкото и някой да го подценяват си е успех!
    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kif
      Първоначално изпратено от Stilian1
      Според мен е добре, че 67% от Зърнени храни се консолидират в Химимпорт. Това означава, че маниджмънта разчита на обеми и печалби в консолидирания си баланс.
      ти нищо не знаеш - Химимпорт се източва )))))
      то това е като АКБ Форес - нищо не знаеш ти ;-)

      kif, не искам да те обиждам, но стила и съдържанието на изказването ти са посредствени.Да наречеш "източване" наличието на желание и ресурси на един огромен холдинг да стане още по-огромен - е пълна липса на позитивна корпоративна култура.

      Коментар


      • DA PECATNA GRESHKA E IMAM PREDVID APRIL.2008

        A I DOBAVIH NA 4.30 20000 AKCII , TAKA CE CENATA MI

        OSREDNENA PADNA NA 4.38 . UTRE SME NAD 4.80

        Коментар


        • И аз съм на това мнение. ТИМаджиите показаха в годините корпоративна култура и на са си оставили нито един сериозен бизнес в калта. Напротив развиват и пускат за публично предлагане. А там се вижда истината, ако си фалш няма да ти дойдат чужди и институционални акули, а само спекуланти. Който иска да чака до 2088 аз ще врътна 70% от Зрънчо на пролет и ще се пенсионирам защото ми е крайно време.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Stilian1
            Според мен е добре, че 67% от Зърнени храни се консолидират в Химимпорт. Това означава, че маниджмънта разчита на обеми и печалби в консолидирания си баланс.
            ти нищо не знаеш - Химимпорт се източва )))))
            то това е като АКБ Форес - нищо не знаеш ти ;-)
            Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

            Коментар


            • Според мен е добре, че 67% от Зърнени храни се консолидират в Химимпорт. Това означава, че маниджмънта разчита на обеми и печалби в консолидирания си баланс.

              Коментар


              • Аз, също съм за дълго и очаквам добри резултати.В момента наблюдавам как тарикатите,т.н спекуланти си прибират загубите.Който е повярвал на това дружество трябва да го е направил на базата на сериозен фундамент и проучване и няма никава причина да е разочарован, защото нищо не се е променило от момента в който е взел това решение.

                Коментар


                • Много съм съгсен с вас г-н Стефанов аз съм тук за дълго и очаквам добри резултати !

                  Коментар


                  • Не мога да разбера какво ви притеснява по позицията.Дружеството е обявило прогнозите си и като знаем кой го управлява , можем да бъдем сигурни , че те ще бъдат изпълнени, а дори и преизпълнени.За никого не тайна , че няма друг които да познава по-добре зърнения бизнес от тях.Да не говорим, че дружеството няма пазарен аналог.Единствения проблем е ,че има хора, които не са си направили сметката като са подавали заявки и си платиха за алчността.Така или иначе никое дружество няма полза от такива акционери и е по-добре , че излязоха сега.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от мечо
                      Първоначално изпратено от phjord
                      Първоначално изпратено от boikoo
                      CENATA STE RASTEEE DO 04.2088 6.5-7 , SLED TOVA PRODAVAYTE

                      Да чакам 2088 година? Или Печатна грешка?
                      и на мен ми се иска цените по борсата да са печатна грешка
                      като си говорим за печатни грешки
                      И аз така мисля, тези балъци които наляха толкова стотици милиони за SPO явно са ги спечелили от джак пот и сега ще ги изгубят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от phjord
                        Първоначално изпратено от boikoo
                        CENATA STE RASTEEE DO 04.2088 6.5-7 , SLED TOVA PRODAVAYTE

                        Да чакам 2088 година? Или Печатна грешка?
                        и на мен ми се иска цените по борсата да са печатна грешка
                        като си говорим за печатни грешки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nino
                          Първоначално изпратено от boikoo
                          CENATA STE RASTEEE DO 04.2088 6.5-7 , SLED TOVA PRODAVAYTE
                          Ти пък от къде цъфна, и кой ти каза някой птиченце ли , или кристалната топка?
                          до 2088 г. казва човека
                          чети внимателно
                          не е написал 2008 г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от boikoo
                            CENATA STE RASTEEE DO 04.2088 6.5-7 , SLED TOVA PRODAVAYTE

                            Да чакам 2088 година? Или Печатна грешка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от boikoo
                              CENATA STE RASTEEE DO 04.2088 6.5-7 , SLED TOVA PRODAVAYTE
                              Ти пък от къде цъфна, и кой ти каза някой птиченце ли , или кристалната топка?

                              Коментар


                              • CENATA STE RASTEEE DO 04.2088 6.5-7 , SLED TOVA PRODAVAYTE

                                Коментар

                                Working...
                                X