IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Р.Стефанов
    Продажбата на Зърнени Храни е единствено желание на CHIM да стане достатъчно голям , за да продължи здраво напред.
    Но Химимпорт е купувал, а не продавал и е увеличил делът си с около 10% намалявайки кеша си с 58 млн. лв.
    Нещо май живееш на собствена планета и си супер неинформиран

    Коментар


    • за да не се чувстваш, че се заяждам с теб няма да те цитирам ))
      аз не съм на мнение, че ЗХБ е изсиране първо защото въпреки всичко са записани и допълнителните 17 млн. и то забележи при една от най-острите корекции на БФБ, второ виж за какъв обем става въпрос и то пак повтарям по кое време.

      а за това кой какво е чувал - следващия път се подготви малко по-сериозно - във форума съм регистриран почти една година преди теб и ще те светна, че тогава Инвестор си смени дизайна на страницата и трябваше да се пререгистрираме!

      стига рИва - утре освобождавай - не е съвет за покупко-продажба!
      Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

      Коментар


      • Продажбата на Зърнени Храни е единствено желание на CHIM да стане достатъчно голям , за да продължи здраво напред.

        Коментар


        • По принцип като се прави цитиране се започва едно безсмислено заяждане и мислех да се въздържа, ама пусти пръсти....
          КИф, когато ти не си чувал за Хим, аз си купих 5цифрена сума акции на 4 лв. Естествено, че бях много доволен, естествено, че и сега съм все още доволен, щото до 4 лв. има мнооого, НО
          когато някой се е осрал не е нужно да му бършем гъза(с извинение), нито някой ще му паднат акциите, нито ще се случи борсов край, можем да наричаме нещата с истинските им имена, а не само да лустросваме с някаквио захарни приказки. Продажбата на Зърнени храни беше едно голямо изсиране!


          Първоначално изпратено от kif
          Първоначално изпратено от tuj-to
          Първоначално изпратено от Super Стар
          Отворете началото на темата ХИМ и там ще видите подобни постове на кила
          яко си нагрухал акции на ХИМ и сега си се заел с PR програма - не е лошо като идея, ама дребните дето четат форумите не правят цената, т.е. реализация от дейността ти - нула.

          П.С.

          имам и от хим и от ЗХБ, но не съм доволен от това което направиха!
          Понеже видях, че след моя пост си писъл за надъхване - аз не виждам кой се надъхва толкова - какъв ти е проблема - всъщност да разбрах го - ами като не ти харесва нещо най-естественото поведение е да се отървеш от него. Виж сега ако си купил ХИМ на 19 лв. това е друг въпрос ама е малко смешно рИването ти във форума.

          а за Мечо - харесвам коментарите, които правиш и ги следя, но в случая с изказването, че нямаш акции, не четеш отчети и т.н. нивото леко падна .

          Коментар


          • Реално мнение е - в случай , че сме решили да бъдем акционери в ZHBG и сме направили сериозно проучване ,то в момента би следвало да сме удоволетворени от цената и разпределението.Цялото останало философстване на теми като: кой не може да продава, кой чете или не чете отчета на CHIM и т.н- е безполезно.Единственото ,което трябва да правим е да следим дали дружеството ще реализира прогнозите си.Ако изпълнява бизнес плана - цената ще расте.И за да си припомним защо сме влезли в позоицията и в темата - нека да си припомним следното:





            Първоначално изпратено от Nick Leesоn


            Коментар


            • Между другото само да вметна,че Заместник-председателя на Управителния съвет на Химимпорт АД прикани тук от форума за една среща, на която той да отговори на въпросите на инвестиращите в Химимпорт АД и на неговите дъщерни дружества, които се търгуват на БФБ.
              Мисля,че не е лошо да инициирате подобна среща, която при всички случаи ще е доста полезна, а и ще даде отговор на доста въпроси.

              Коментар


              • да да тука само не реални мнения.Дайте реални мнения не заблуди на спекуланти.

                Коментар


                • Деца тази акция е на три дена дайте и възможност да проходи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tuj-to
                    Първоначално изпратено от Super Стар
                    Отворете началото на темата ХИМ и там ще видите подобни постове на кила
                    яко си нагрухал акции на ХИМ и сега си се заел с PR програма - не е лошо като идея, ама дребните дето четат форумите не правят цената, т.е. реализация от дейността ти - нула.

                    П.С.

                    имам и от хим и от ЗХБ, но не съм доволен от това което направиха!
                    Понеже видях, че след моя пост си писъл за надъхване - аз не виждам кой се надъхва толкова - какъв ти е проблема - всъщност да разбрах го - ами като не ти харесва нещо най-естественото поведение е да се отървеш от него. Виж сега ако си купил ХИМ на 19 лв. това е друг въпрос ама е малко смешно рИването ти във форума.

                    а за Мечо - харесвам коментарите, които правиш и ги следя, но в случая с изказването, че нямаш акции, не четеш отчети и т.н. нивото леко падна .
                    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                    Коментар


                    • Според мен избрания момент за предлагането на акциите бе неподходящ. След истерията при Трейса ,изказванията на някои господа и при определено нестабилен пазар - мисля ,че трябваше да изчакат Нова година и след това.
                      За неголямото презаписване причина виждам в самото Химимпорт АД. Имам предвид цените,на които се търгува. Нива от 13,14,15 - са изключително привлекателни за инвеститорите, и смятам,че една голяма част от тях предпочетоха да допълнят или влязат тук, отколкото да участват при Храните. Така и аз направих.

                      Това са мой размисли, и не е съвет за сделки с ценни книжа.

                      Коментар


                      • Аз нещо не мога да схвана /може да съм тъпо парче/ къв го дирят хората в теми на компаний на които не притежават акций или нямат намерение да имат. Разбирам да си купил да не си доволен о.к. ама като нямате интерес кво правите ... отваряте ни очите ли що ли

                        Коментар


                        • Мечо нямаш акций от Хим не четеш отчет .... ми къв го дириш тука ?

                          Коментар


                          • Ами като не четеш отчета на ХИМ що се изказваш неподготвен

                            Коментар


                            • Защо ЦКБ забавиха сделките?
                              Дали за да може да няма кой да продава тази година и цената да е добра за преоценка и прекрасен счетоводен отчет на Химимпорт?

                              хи хи хи

                              Аз отчета на CHIM не го чета, няма смисъл

                              Супер смешна стана тази борса

                              Не е препоръка за каквото и да е.

                              Първоначално изпратено от Hakkinen
                              Това е заради забавените от страна на ЦКБ сделки.

                              Акциите ще бъдат разпределени по сметките на купувачите в четвъртък и петък, в зависимост от това дали регистрационната сделка е сключена в понеделник или вторник.
                              http://www.investor.bg/?cat=169&id=58456

                              Коментар


                              • По-добре да ни ги дадат след нова година, така само може да объркаме нещо!!!
                                На луд не се дава картечница....

                                Коментар

                                Working...
                                X