IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз не съм записвал акции и не мога да кажа получени ли са или не, но според това, което пишеше в проспекта и новините за забавяне с 1 ден при някои ИП, трябваше днес всички да са получили...
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • ne e taka...
      i dnes gi nema!!!

      Коментар


      • Днес вече всички трябва да са си получили записаните акции...
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Къде са акциите,още не са получени от акционерите,защо никои не предупреждава акционерите си.
          А иначе цената на акцията Може да я видим и по скъпа от на Хим,не е препоръка.

          Коментар


          • май няма да има по голяма пародия от това чудо.

            но като гледам как се развива, съм се замислил да листна едно ЕТ на борсата, ще го понапудря па туку виж извади някоя капитализация от 10-20мил. Ко ша му е Гледам рибки много тука. (не важи са Лори ),
            купуват скъпо, продават евтино, ей това ако не е далавера , тука май капитализацията скоро ще отече на половина

            не е препоръка
            Не е препоръка за покупко продажба!!!

            Коментар


            • Много ми е интересно да наблюдавам на БФБ как "инвеститорите" желаещи да се преебат никой не може да ги разубеди. Филма се казва "Преебавка на инат" :lol: И брокери, и опитни форумци и Заядливецът ви обясняваха че ще си го нацепите при тази цена, но вие не, та не. Еми честито. Аз пък си допълних Монбат на 27 и Синергон на 13

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinko-rp
                Кой "неразумен Юруд" си продава акциите в момента, в който му дойдат по сметката на загуба от 6.66%???

                Явно аз нещо не разбирам пазара, защото не мога да си обясня такова поведение!!!
                Prane na pari obache sigurno ti govori neshto.
                __________________________________________________ __
                Куроператор - специален представител на Син С

                Коментар


                • Първоначално изпратено от deneb
                  Първоначално изпратено от rookie trader
                  Абе акция се гледа след 3 месеца поне, какво плюете сега.Аз мисля 4е е добре 4е разпродават сега страхливците , и акциите им преминават в ръцете на институционалните.Сега ще се изчистим от мишките и после няма да ни пречат, това е.Чакат се отяети новини и така нататък, търпение момчета търпение.
                  При - 10 х. как да гледам позитивно

                  Трябва да се даде шанс на мажоритаря да си изиграе козовете.Хората от ХИМ, са в час , плюс това са едни от малкото на БФБ с отношение към дребните инвеститори.
                  Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rookie trader
                    Абе акция се гледа след 3 месеца поне, какво плюете сега.Аз мисля 4е е добре 4е разпродават сега страхливците , и акциите им преминават в ръцете на институционалните.Сега ще се изчистим от мишките и после няма да ни пречат, това е.Чакат се отяети новини и така нататък, търпение момчета търпение.
                    При - 10 х. как да гледам позитивно

                    Коментар


                    • Абе акция се гледа след 3 месеца поне, какво плюете сега.Аз мисля 4е е добре 4е разпродават сега страхливците , и акциите им преминават в ръцете на институционалните.Сега ще се изчистим от мишките и после няма да ни пречат, това е.Чакат се отяети новини и така нататък, търпение момчета търпение.
                      Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от deneb
                        А къде е стабилизиращият мениджър този кобос на КД направо ме разбива, 6.66 загуба, а отделно са и комисионните.
                        Може би има нещо общо с това:
                        Според различни източници става въпрос за около 40-50 млн. лв. Единствено Янко Николов, изпълнителен директор на управляващото дружество "КД Инвестмънтс", съобщи, че пенсионноосигурителното дружество "Алианц" е поискало да изтегли от тях около 2 млн. лв. и се е наложило да продават акции, за да осигурят средства.
                        Представители на "Алианц България" не бяха открити за коментар.
                        Цялата статия, която съм убеден, че всички сме прочели още вчера: http://pazari.dnevnik.bg/show/409292/
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • А къде е стабилизиращият мениджър този кобос на КД направо ме разбива, 6.66 загуба, а отделно са и комисионните.

                          Коментар


                          • Кой "неразумен Юруд" си продава акциите в момента, в който му дойдат по сметката на загуба от 6.66%???

                            Явно аз нещо не разбирам пазара, защото не мога да си обясня такова поведение!!!

                            Коментар


                            • Ко става пак някакво шоу се спретва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от мечо
                                Първоначално изпратено от Р.Стефанов
                                Продажбата на Зърнени Храни е единствено желание на CHIM да стане достатъчно голям , за да продължи здраво напред.
                                Но Химимпорт е купувал, а не продавал и е увеличил делът си с около 10% намалявайки кеша си с 58 млн. лв.
                                Нещо май живееш на собствена планета и си супер неинформиран
                                Неинформиран си ти, но ще станеш информиран когато прочетеш следващия консолидиран отчет на CHIM.

                                Коментар

                                Working...
                                X