IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зърнени храни притежават и 51% от Проучване и добив на нефт и газ АД..........................

    Коментар


    • Тука е нечувано евтино. Имам акции не е препоръка.
      P/B (неконс. / конс.) 0.18 / 0.19

      Коментар


      • АРЕ НА ЗЪРНЕНИТЕ!
        ТУК АКЦИИ НЯМА. НЕ Е КАТО ПРИ АГХИЯ. ТАМ Е СТРЪМНО И СКЪПО. ЗА КАКВО ИМ Е ОНЯ БАИР?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

          Само още 380% и цената ще е там някъде
          Ако съм на Иво и Тихомир бих направил едно увеличение тук. Тогава автоматично цената ще си дойде на мястото.

          Коментар


          • Тук чичето направи пачка.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Едно време цената като падна под 1 лев, един от шефовете тогава Костов май беше по спомен, се беше изказал, че такава цена скоро няма да видим.

              Е, прав беше, макар друго да имаше предвид човека ))
              Само още 380% и цената ще е там някъде

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                Айде, Хари. Къде си, темата замря. Цирк ми се гледа/слуша/чете!!!
                Има ли потенциал Артията?
                верно ли вчера додоха 70к ) само зарад името ) тук )
                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                  Айде, Хари. Къде си, темата замря. Цирк ми се гледа/слуша/чете!!!
                  Има ли потенциал Артията?
                  Какво да ти кажа братко, в Б-я всичко е цирк.
                  Урсула идвала да подпише Плана за Възстановяване - Парите за предната криза Ковид. Помните ли е? Още не са дошле. Но сега идвали, а те са много като за Б-я. Всичко ще избухне!
                  А те са много. ГАЗта какво е, не е ли екологично гориво? Да вземат оттам ако трябва някой Милиард за добив на ГАЗ
                  Да вземат оттам някой милиард Б-я да се превърне в Хранителен Хъб за ЦЯЛ СВЯТ!

                  Коментар


                  • Айде, Хари. Къде си, темата замря. Цирк ми се гледа/слуша/чете!!!
                    Има ли потенциал Артията?

                    Коментар


                    • Даже се чудя, ако Държавата не направи инвестиция тук, защото е Държава и често не струват управниците, както се чуди МАЖО и не увеличи капитала тук един 300 милиона нови акции примерно - за дораразработване на ноходищата които имат и за нови бази и обновление на завода? разширянване на пристанища и подобни? КАКВО ЧАКАТ?
                      Като ПИБ 2020 когато се кумиха, а на 5 лв., я на 8 лв и накрая Държавата им записа..Какво им пука за БФБ, имат си и пенсиони, има и ДЪРЖАВА!, Има и чужденци, които ще запишат...
                      СЕГА Е МОМЕНТА!!!!

                      Коментар


                      • Пак отиваме към това Държавата да оправя нещата. Малко са мудни, но мисля и Асен и Кирил ще разберат какво трябва да правят!
                        Инвестициите и в нови бази, мощности и за зърно и за слънчоглед СА НЕИЗБЕЖНИ. Същото е и за търсене и добив на ГАЗ!
                        НЯМА КАК ДА СЕ ИЗБЯГА В ТАЗИ СИТУАЦИЯ!
                        КАТО ЩЕ ДАВАТ МИЛИАРД ЗА ЗЪРНО, ДА ДАДАТ ОЩЕ ТОЛКОВА И ЗА ПЛОЩИ И ЗА ТЪРСЕНЕ НА ГАЗ.
                        Мажо бил лош викате, а на Аргия бил "добър". Но тоя Мажо има завод, има много повече складове, ИМА ПРИСТАЩА НЯКОЛКО НЕ ЗНАМ ТОЧНО колко, има пенсионни и много други. НЕСРАВНИМИ!!!!
                        Сега им е момента, и няма как да не направят нещо, я някои увеличение, я нещо друго! Времената са такива, че не може да се стои, нито мажоритарите, нито държавата! Сега се вижда, кой има активи. Гледам АТЕРА скача и тя, ама те си продаха земята, А ТУК НЕ СА ПРОДАЛИ НИЩО, А ТОЧНО СЕГА СТРУВА В ПЪТи!

                        Ако съм на Асен и Кирил бих извикал Тихомир и Иво и бих им предложил партньорство и инвестиция поне за Милиаард!!!


                        Ако сега Държавата не скочи здраво и не направи инвестиции Б-я да се превърне в Хранителен Хъб и да добива собствен ГАЗ - ЗНАЧИ АСЕН И КИРИЛ ДА СИ ХОДЯТ НЕЗАБАВНО!!!
                        Last edited by X_Y; 14.03.2022, 16:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                          Заводът в Провадия доколкото знам е даден под наем на Бисер Олива и с приходите едвам излиза на печалба, който го интересува, има си подробен отчет в Търговския регистър...
                          Вероятно е така !

                          Преди го бяха дали на Булмаркет - най-големия производител и търговец на биодизел в България.
                          Затова се съмнявам дали могат да го менажират добре или да се опитат да се оттърват от него в тази ситуация.
                          В общи линии имат прекалено много различни активи и е добре да се преструктурират и да разкарат някои от тях в подходящия момент!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Хайде Зърнени, давай! Тук съм на средна 0,43 от сто години...
                            Пак си добре. Има на къде-къде по-висока...

                            Коментар


                            • Хайде Зърнени, давай! Тук съм на средна 0,43 от сто години...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                                Тука проблемите са в мажоритарите!

                                Но на БФБ тези проблеми в 1 или друг порядък ги има навсякъде - даже в Софарма,Неохим,Агрия...

                                Иначе дружеството притежава доста активи ,но на този етап може би доста ценен е завода в Провадия - Слънчеви лъчи,който може да произвежда доста търсени в момента суровини.

                                Но не знам дали имат капацитета да го развиват в сътрудничеството с БРП,ПДНГ,зърнени бази и други полезни дружества или е по-добре да използват момента и да го продадат ?

                                Както и да е - сега имат рядък шанс да излязат от дупката.
                                Заводът в Провадия доколкото знам е даден под наем на Бисер Олива и с приходите едвам излиза на печалба, който го интересува, има си подробен отчет в Търговския регистър...

                                Коментар

                                Working...
                                X