IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Едно играчорче решило да спазва принципа - Продавай на новина. И си разтовари кошничката.
    Абе търговия да става, пък и стратегии различни да има не е лошо
    25.02.......Това е класика....Батя си описва действията ........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Всичко опира до мат`риал, до фундамент. След още няколко яки отчета още много хора ще се убедят че това работи добре, рентабилно. Тогава ще има и достатъчно кандидати да се включат в увеличение. Но вече и цената на вход ще е съвсем друга, нали се сещаш

      24.02. Батя май много не му се чака вече и е почнал да излиза

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Из анализа на ***



        Е, и моите очаквания са за поредна върхова година за резултатите на Свилоза. Цената на акция няма да стигне така бързо върхови нива, щото все пак е стигала и 10 лв., но всичко с времето си....

        Това е от 14.02

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Явно при публикуване на консолидирания отчет очакваш цената да отиде над 2,20 Има резон.

          Аз пък съм от по-търпеливите, и мисля да изчакам за доходност от 400% за 1-2 години
          Това е от 8.02.....

          Коментар


          • ПАК ЛИ

            Коментар


            • Между другото переспективите пред тази компания след сделките от сутринта рязко се повишиха
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Сега няма за какво да му се сърдите на човека. Ако ви стиска купете с него... Аз пишех не против операциите , които са добри, а защото се прекали са похвалите на тази чисто спекулативна акция. Надявам се , че някои изгорели са си направили изводите. Той и Краси ги харесва движенията напред - назад

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  нормално е да ти се ядосват
                  в крайна сметка никого не си излъгал, а единственият момент е тайминга - когато кажеш ураа качих се и последователите ти тругнат да се качват...в един момент се оказва, че последните са купили от теб..примерно.. , а като се сплеска цената и кажеш продадох...те се виждат -20% и викат ..добре де ама ние на кой ще продадем.

                  добре ги връткаш спекулите и ако не пишеш никой не може да ти се сърди, но ако рекламираш позицията рано или късно се случва така..особено в неликвидна позиция като свилоза.

                  ! успех !

                  Бертрам.....на никого .ама на никого не се ядосвам.....Аз моето съм си го направил каквото трябва

                  От известно време ми прави впечатление как Батя в определени позиции започва да пише интензивно ,да хвали акцията.........или запоява да организира тълпата......в последствие виждам,че това се полуяава когато иска да излиза........И го прави в по-слабо ликвидни.такива....Веднъж не съм го видял да пише в някоя тема на по-ликвидни такива(ЦКБ,ХИМ,.....)

                  ..После ако имам време ще се опитам да покажа как тук февруари обясняваше ,че като станела 5лв тази акция.не знам си какво...А пък той тогава е продавал...за което си каза в последствие

                  .....Н е го обвинявам....играе си яовека играта..Така мойе ..това прави

                  Батя ....имам една молба към теб...Ела да пишеш в темата на ЦКБ,че искам да свалиш цената с поне още 10ст........да си купя 100 К акции.....и после обръщаш плояата(фурнаджийската лопата)......и я качваш с поне 50ст.........

                  Хайде ....Успех

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Не знам защо го правите, дали от завист или сте си просто злобни хора...
                    Всеки имаше възможност да купи тук на 1 лв. и да продаде на 1,90!!! Какво точно съм излъгал??? И като съм такъв измамник защо пак купувам тук.
                    Дръжте се малко, не се поддавайте на низши чувства, винаги началото на тренда е най-трудно
                    Батка, остави ги! Нека си говорят. Ти обаче ако говориш една идея по-малко грешка няма да имаш
                    МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Не знам защо го правите, дали от завист или сте си просто злобни хора...
                      Всеки имаше възможност да купи тук на 1 лв. и да продаде на 1,90!!! Какво точно съм излъгал??? И като съм такъв измамник защо пак купувам тук.
                      Дръжте се малко, не се поддавайте на низши чувства, винаги началото на тренда е най-трудно
                      нормално е да ти се ядосват
                      в крайна сметка никого не си излъгал, а единственият момент е тайминга - когато кажеш ураа качих се и последователите ти тругнат да се качват...в един момент се оказва, че последните са купили от теб..примерно.. , а като се сплеска цената и кажеш продадох...те се виждат -20% и викат ..добре де ама ние на кой ще продадем.

                      добре ги връткаш спекулите и ако не пишеш никой не може да ти се сърди, но ако рекламираш позицията рано или късно се случва така..особено в неликвидна позиция като свилоза.

                      ! успех !
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Не знам защо го правите, дали от завист или сте си просто злобни хора...
                        Всеки имаше възможност да купи тук на 1 лв. и да продаде на 1,90!!! Какво точно съм излъгал??? И като съм такъв измамник защо пак купувам тук.
                        Дръжте се малко, не се поддавайте на низши чувства, винаги началото на тренда е най-трудно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                          На борсата всичко е позволено, което не е забранено! Не е виновен Батя, че му се хващат на куката шараните, даже напротив. И затова се иска талант
                          Ама аз съм го признал за такъв..Да съм казал нещо лошо

                          Великият комбинатор............Ама като има балъци да му се връзват...Ама нищо не е казал за Фонд имоти........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Батя..при теб комуникацията е дотолкова колкото да "успиш" рибоците .и да им го наденеш хубаво.В темата за Топливо ти писах нещо......

                            ....
                            На борсата всичко е позволено, което не е забранено! Не е виновен Батя, че му се хващат на куката шараните, даже напротив. И затова се иска талант
                            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                            Коментар


                            • Батя..при теб комуникацията е дотолкова колкото да "успиш" рибоците .и да им го наденеш хубаво.В темата за Топливо ти писах нещо......

                              ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bobo67 Разгледай мнение
                                кой беше зорлията
                                гърци през пощата

                                бобане, плувай както си знаеш бате
                                много си ми напрегнат нещо, не може да се комуникира нормално с теб
                                всеки да си решава сам за своите пари...

                                Коментар

                                Working...
                                X