IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    При мен дивидента дойде. Елана.
    И при Карол вече е наличен!

    Коментар


    • При мен дивидента дойде. Елана.
      Last edited by polax; 15.01.2020, 17:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

        Потвърждавам.
        Тел.номер е на гл.счетоводител
        Гл.счет. каза към ИП след 15.01.20г

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kire Разгледай мнение
          Аз питах в Елана в петък. Отговорът им беше -"все още за не сме получили от ЦД файл за заверка на дивиденти. Когато получим файла ,ще ви бъдат заверени при нас."
          Благодаря!

          Коментар


          • Аз питах в Елана в петък. Отговорът им беше -"все още за не сме получили от ЦД файл за заверка на дивиденти. Когато получим файла ,ще ви бъдат заверени при нас."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Карол ми е посредника,и да 5 години е срока......ама защо да е така ,като би трябвало всичко да е коректно.
              Би трябвало.....
              Моят е Елана, утре, ако имам време ще им звънна да видим какво ще кажат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Кой ти е ИП?
                Пет години ли беше давността за вземане на дивидент? Ако е така след още четири ще ходя на каса
                Карол ми е посредника,и да 5 години е срока......ама защо да е така ,като би трябвало всичко да е коректно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Днес разговарях с моят ИП и отговора беше че няма преведен дивидент.При положение че вече същият се раздава на каса в дужеството за акциите при централен депозитар,то би трябвало и тези при ИП да са получени по сметките .Не знам за вас но мисля че ни "качват на черешата"!!!!!
                  Кой ти е ИП?
                  Пет години ли беше давността за вземане на дивидент? Ако е така след още четири ще ходя на каса

                  Коментар


                  • Днес разговарях с моят ИП и отговора беше че няма преведен дивидент.При положение че вече същият се раздава на каса в дужеството за акциите при централен депозитар,то би трябвало и тези при ИП да са получени по сметките .Не знам за вас но мисля че ни "качват на черешата"!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      За тези с акции при ИП дивидента се получава от ИП. За тези без ИП на касата на Свилоза. Това ми казаха по телефона.
                      Потвърждавам.
                      Тел.номер е на гл.счетоводител

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        За тези с акции при ИП дивидента се получава от ИП. За тези без ИП на касата на Свилоза. Това ми казаха по телефона.
                        Освен да почакаме да видим дали ще дойдат по сметките,макар че не ми се вярва......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Пиши после коя банка ще ги изплаща,миналия път беше Уникредит
                          За тези с акции при ИП дивидента се получава от ИП. За тези без ИП на касата на Свилоза. Това ми казаха по телефона.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Оставих си 50 акции.
                            Утре, ако остане време ще звънна не телефона.
                            Пиши после коя банка ще ги изплаща,миналия път беше Уникредит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                              Случайно попаднах на това, (разкарах ги още преди търговото)
                              : --------- http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=divident#
                              Емисия: BG11SVSVAT11
                              : брой акции с право на дивидент: 31754944
                              :
                              Дивидент за година: 2018
                              Общ размер на дивидента: 6500000.00
                              Брутен размер на дивидента за една акция: 0.204
                              ---------
                              Телефон за обратна връзка: +359887556070
                              Дата, към която се определя акционерния състав: 27-12-2019
                              Начална дата за плащане на дивидент: 06-01-2020
                              Благодаря Кисимов,Же земем некой лев!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                                Случайно попаднах на това, (разкарах ги още преди търговото)
                                : --------- http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=divident#
                                Емисия: BG11SVSVAT11
                                : брой акции с право на дивидент: 31754944
                                :
                                Дивидент за година: 2018
                                Общ размер на дивидента: 6500000.00
                                Брутен размер на дивидента за една акция: 0.204
                                ---------
                                Телефон за обратна връзка: +359887556070
                                Дата, към която се определя акционерния състав: 27-12-2019
                                Начална дата за плащане на дивидент: 06-01-2020
                                Оставих си 50 акции.
                                Утре, ако остане време ще звънна не телефона.

                                Коментар

                                Working...
                                X