IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От 15 Окт запо4ва изплащането на девидента!

    Коментар


    • Девидента кога ще се изплаща?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
        ОК- решението е твое. Времето ще покаже, дали са изпълними твоите цени.
        Време покаже: да.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          След увеличението на, цената би трябвало да падне поне с 10% - така е логическо.

          Е, ще заложа офертичка на около 2.18 и още една - на 2.08 (напримерно казано).
          ОК- решението е твое. Времето ще покаже, дали са изпълними твоите цени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
            До 2,40 който купил-купил. Тази цена беше и на записването на увеличението на капитала. Сега вече бавно и полека - нагоре.
            Не препоръчвам нищо на никого, имам акции.
            След увеличението на, цената би трябвало да падне поне с 10% - така е логическо.

            Е, ще заложа офертичка на около 2.18 и още една - на 2.08 (напримерно казано).
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Софарма Имоти

              До 2,40 който купил-купил. Тази цена беше и на записването на увеличението на капитала. Сега вече бавно и полека - нагоре.
              Не препоръчвам нищо на никого, имам акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                И преди съм интерпретирал старата фраза, че : Няма нищо по сигурно от смъртта, данъците и дивидентите на софармите!
                Ама вече ме сърбят ръцете - няма ли да идва тук мазния дивидент?
                И о чудо цената си е пак 2,3-2,4лева не като при някои други адсиц-и
                Нечудо.

                При тая цена догодина ще има нормалната за АДСИЦ дивидентна доходност - 10-12%.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • И преди съм интерпретирал старата фраза, че : Няма нищо по сигурно от смъртта, данъците и дивидентите на софармите!
                  Ама вече ме сърбят ръцете - няма ли да идва тук мазния дивидент?
                  И о чудо цената си е пак 2,3-2,4лева не като при някои други адсиц-и

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    , наистина, защо няма новини за увеличението?
                    Пpоцедуpата по pегистpацията в отделните институции - КФН, ЦД, тъpговски pегистъp, БФБ, си е доста тегава, а и чиновниците не са се втуpнали да pаботят експедитивно. Ще стане, но тpябва да "отлежи".

                    Коментар


                    • , наистина, защо няма новини за увеличението?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Жената гледа новия сериал по БНТ - и той сниман в кулите - браво!

                        п.с. Важното е наемите да капят
                        В кулите - да.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Жената гледа новия сериал по БНТ - и той сниман в кулите - браво!

                          п.с. Важното е наемите да капят

                          Коментар


                          • тук дали мина увеличението?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              добре де, паричките няма ли да дойдат до 26.09. за да си плати който е записал?
                              Ърм, аз не бръзам.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • добре де, паричките няма ли да дойдат до 26.09. за да си плати който е записал?

                                Коментар

                                Working...
                                X