IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и тука ли тръгва, то не остана къде да купуваме еФтинко!!!

    Коментар


    • то хубаво да продаваме ама къде да купим на друго място не останаха хартии ма и тука няма да има изненади за нагоре, знам ли

      Коментар


      • М ..
        Де се изпокриа продавачете ?
        (имам)
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Разходи за обслужващото дружество за цялата 2013 - 440 000лева, no coment!
          задълженията намаляват

          Коментар


          • Около 9% няколкомесечен дивидент /малко над 22 ст./ при цени аск. Тук обаче ще стане интересно след години, когато дай Боже задълженията изчезнат или драстично намалеят.....
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • О ?
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                някой знае ли, коко става тука ?
                Най-вероятно Донев инвестмънтс продава на частното лице Донев /или обратното/. Малките бройки ги кълват дребни рибки без особен спекулантски апетит /като мен/, като по този начин си вкарват печалбите от други акции на "дългосрочен депозит".
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • някой знае ли, коко става тука ?
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    - такива, дето ще носят минимум 10% от дивиденти, такива със стабилен и растящ бизнес, перспективни ракети - тоже, ще търсим и подценени - така че да може и да делкаме дивиденти - и да реинвестираме.
                    Кат туй, нали.
                    Днес ги удвоих, средна 13.21 $

                    http://www.finviz.com/quote.ashx?t=EDD

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      да решим първо как ще се вземат решенията за инвестиране
                      Ще изберем най-секси акциите по основните показатели:
                      - доходоносност;
                      - перспективност;
                      - сигурност.

                      Е, може и 15% да са спекулативни.

                      Ще пазаруваме както компании с твърд дивидент (привилегировани) - такива, дето ще носят минимум 10% от дивиденти, такива със стабилен и растящ бизнес, перспективни ракети - тоже, ще търсим и подценени - така че да може и да делкаме дивиденти - и да реинвестираме.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • да решим първо как ще се вземат решенията за инвестиране

                        Коментар


                        • Хайде наздраве на всички от Пловдив - за новия фонд!!!
                          То чаках Пиб, чаках и почнах моето

                          тук може да поддържам пловдивски офис на фонда

                          Коментар


                          • Може ли във търсещ печалби фонд да няма Жабоци?

                            В недвижими имоти няма да инвестираме ли - в смисъл в домове и кантори и магазини?

                            Ама не - заначало няма да има толко сухо.

                            Аз предлагам - гарантирана дивидентна доходност 6% - ако не можем да бием бамковите депозити - ПОЗОР !!!


                            Измислете тема., но пръво да измислим име. Какво ще кажете за ТАКСУН АД?

                            Вярно - аз навремето - пръв предложих туй - но не претендирам да се казва на мене - това долу - шегичка.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Името на фонда ще бъде неутрално, защото в него ще участват много инвеститори. Няма нужда някой да си присвоява рекламни имена на неговата личност. Ти беше първият, който се опита да го направи.
                              Например за име - FIRST !
                              Това даже ще е добре да стартира като виртуален фонд, който да инвестира примерно 100 000 виртуални лева.
                              Да направим профил на фонда на първо време. Аз предлагам да се инвестира в:
                              1.Фармацевтични акции - Софарма и Софарма трейдинг.
                              2.АДСИЦ - Атера и Софарма имоти.
                              3.Реална земя.

                              Давайте предложения господа офицери !!!!!!!!!!!!!!!!!! като мен от запаса
                              Ехееее тук взеха да се избистрят нещата!
                              1. Име FIRST може, може и нещо около форум Инвестор ама е много рано и не ми се мисли!
                              2. Портфейл : СФАРМ, СФТРД, М+С, Медика, СФИ и земя може - ама нея ти ще я купуваш
                              3. Локация на командването в СБЦ
                              4. Може да е с акционерна структура всеки си купува толкова дяла колкото реши.
                              5. Не знам дали е хубаво още от първата година да се дава дивидент - пример дедо Бъфет
                              6. Таксата за управление да е минимална и да покрива разходите за издръжка - все пак всички го правим това с и за удоволствие
                              7.И защо пишем тук - трябва и тема да му създадем

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Бих предложел следното:
                                1.Софарма трейдинг 20%
                                2.Земя 30%
                                3.Софарма 5%
                                4.Адванс 15%
                                5.Спиди 10%
                                6.Софарма имоти 15%
                                останалите 5% кеш

                                Коментар

                                Working...
                                X