IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    кой бяга от една наливна бира?
    акцията на Авданса беше по стечение на обстоятелствата. нали не съм търговец и незнаех тези съображение.
    не съм гледал скоро ПП на Софарма имоти. незнам дали ще може да се справи с кредита без увеличение на капитала.
    пак твърдя, че този фонд ще се представя по-добре от Адванса през следващите години.
    ама няма нужда да твърдиш - то е ясно!
    само заглавието на статията малко ме обърква" Софарма имоти АДСИЦ ще гласува за 0,2229 лв. дивидент на акция", не СФИ - ние ще гласуваме!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      ШЕГИЧКА , надявам се да не ми вържеш кусур ! малко е гореща , но ще ми простиш предполагам .
      кой бяга от една наливна бира?
      акцията на Авданса беше по стечение на обстоятелствата. нали не съм търговец и незнаех тези съображение.
      не съм гледал скоро ПП на Софарма имоти. незнам дали ще може да се справи с кредита без увеличение на капитала.
      пак твърдя, че този фонд ще се представя по-добре от Адванса през следващите години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
        Аз поне не видях да се говори за ново увеличение на капитала.
        И миналата година решението за увеличение на капитала е взето от СД.
        Погледнах в устава - ОСА вече е оторизирало СД да увеличава капитала до 100 милки.
        |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
        |___________||__|___|)
        (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          нали обещах да не купувам повече по 1 акция
          ако няма увеличение на капитала, ако може да се мине без него - акцията става веднага 4 лв
          ШЕГИЧКА , надявам се да не ми вържеш кусур ! малко е гореща , но ще ми простиш предполагам .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            А три в едно, ще има ли ? -Тук може би Фортис се записа !
            нали обещах да не купувам повече по 1 акция
            ако няма увеличение на капитала, ако може да се мине без него - акцията става веднага 4 лв

            Коментар


            • Аз поне не видях да се говори за ново увеличение на капитала.

              Коментар


              • А три в едно, ще има ли ? -Тук може би Фортис се записа !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                  http://www.infostock.bg/infostock/co...ments/SFI/7744

                  7. Приемане на решение за разпределяне на печалбата на дружеството, реализирана през 2013 год.; Предложение за решение: „Общото събрание на акционерите приема предложението на Съвета на директорите, печалбата, реализирана през 2013 год. в размер на 3 662 090,08 (три милиона шестотин шестдесет и две хиляди и деветдесет лева и осем стотинки) лева, а след преобразуване по реда на чл. 10 от ЗДСИЦ – в размер на 3 890 298,25 (три милиона осемстотин и деветдесет хиляди двеста деветдесет и осем лв. и двадесет и пет стотинки) лева – да се разпредели, както следва: за дивидент на акционерите в размер на 3 501 268,42 (три милиона петстотин и една хиляди двеста шестдесет и осем лв. и четиридесет и две стотинки) лева, определен съгласно изискванията на чл. 10, ал. 3 от ЗДСИЦ. Брутният дивидент на една акция е 0,2229 лв.; формираната печалба след разпределение на дивидента в размер на 160 821,66 (сто и шестдесет хиляди осемстотин двадесет и един лева и шестдесет и шест стотинки) лв. да остане като неразпределена печалба
                  а!
                  оса на 22.05.?

                  Коментар


                  • http://www.infostock.bg/infostock/co...ments/SFI/7744

                    7. Приемане на решение за разпределяне на печалбата на дружеството, реализирана през 2013 год.; Предложение за решение: „Общото събрание на акционерите приема предложението на Съвета на директорите, печалбата, реализирана през 2013 год. в размер на 3 662 090,08 (три милиона шестотин шестдесет и две хиляди и деветдесет лева и осем стотинки) лева, а след преобразуване по реда на чл. 10 от ЗДСИЦ – в размер на 3 890 298,25 (три милиона осемстотин и деветдесет хиляди двеста деветдесет и осем лв. и двадесет и пет стотинки) лева – да се разпредели, както следва: за дивидент на акционерите в размер на 3 501 268,42 (три милиона петстотин и една хиляди двеста шестдесет и осем лв. и четиридесет и две стотинки) лева, определен съгласно изискванията на чл. 10, ал. 3 от ЗДСИЦ. Брутният дивидент на една акция е 0,2229 лв.; формираната печалба след разпределение на дивидента в размер на 160 821,66 (сто и шестдесет хиляди осемстотин двадесет и един лева и шестдесет и шест стотинки) лв. да остане като неразпределена печалба

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      да ето и нашиите са пълни!

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/analizi/113/a...n-plan,170905/

                        Коментар


                        • Моето мнение е, че г-н Донев винаги е дайствал според пазарната ситуация и решенията на УС на компанията са били ръководени от пазара и от интересите на всички акционери - включително и малките.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            2.80?
                            +1 и аз там го виждам 2,70 - 2,80 - цената на акцията в момента минус дивидента ,но все пак знаете ,че ние предполагаме ,а става каквото каже "Чичо"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Опитвам. да си представя. как ли потрива ръчички чичо, ако чете форумчето Жив и здрав да е, като му е паднало така на слука
                              Как няма да е здрав - цяла фабрика за хапчета си има

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                някакви прогнози за цената на увеличението?
                                2.80?
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X