IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    ще се окаже,че ЕП е смятал правилно,а не Елана.....
    Ами естествено, Просто цената на Елана най-много се хареса на балонерите. Погледни и бързата оценка на кура през пиър-групите, съвпадаща с оценката за около 2 лв. За какви 6 лв са се хванали господа-балонерите ... Те какво - искат да я капитализират пак на 1 милиард ли... ама беше вече това през 2007. То тогава и Оцк беше милиард. Виждаме сега къде е
    Не е препоръка

    Коментар


    • ще се окаже,че ЕП е смятал правилно,а не Елана.....

      Коментар


      • Стига се правете на шматки! Хората са си го написали че анализа не е предложение за покупки или продажби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          „Не ме слушай какво говоря, а гледай какво върша” - стара поговорка!
          А да де, ама що не го кажете това и за Елана
          Джим Роджърс е видял оценка за SELL - a вие продължавате да си въобразявате, че фармата е най-специалното и уникалното нещо и това че дори Гедеон Рихтер, ще има и показатели като нея, че и по-ниски, нищо не ви говори. А както каза куроператора - те са най-иновативни в региона...
          Last edited by mecka_stryvnica; 22.01.2013, 11:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
            За да си още по-сигурен, че не намекваш, ето какво е прочел Джим Роджърс за софарма

            Абе тези елана се оказаха гола вода с техните цени, добре че е гледал по-адекватния анализ )))
            „Не ме слушай какво говоря, а гледай какво върша” - стара поговорка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              прави ли ти впечатление Форти , че вчеращните покупки са в 16:30, мисля че САЩ са станали тогава? нищо не намеквам
              За да си още по-сигурен, че не намекваш, ето какво е прочел Джим Роджърс за софарма
              Първоначално изпратено от Кей Би Си Секюритис, Анализ
              ...Анализът на Софарма е кръстен Not convinced yet, тоест все още неубедителен. Препоръката е продава, като тогавашната цена е била 2,85 лв. за акция (27 март 2012 г.), а анализът е показал справедлива цена от 2,37 лв. за акция....
              Абе тези елана се оказаха гола вода с техните цени, добре че е гледал по-адекватния анализ )))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                прави ли ти впечатление Форти , че вчеращните покупки са в 16:30, мисля че САЩ са станали тогава? нищо не намеквам
                Джим Роджърс купува http://www.investor.bg/novini-i-anal...gariia,145685/
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  А не!!! Императът е наш човек, не може да е откаже от дружината!! С него се знаем от доста години вече, все се виждаме по общите събрания!!!
                  Доколкото знам порфейла му - мисля, че е доста добър!!!!
                  прави ли ти впечатление Форти , че вчеращните покупки са в 16:30, мисля че САЩ са станали тогава? нищо не намеквам

                  Коментар


                  • А не!!! Императът е наш човек, не може да е откаже от дружината!! С него се знаем от доста години вече, все се виждаме по общите събрания!!!
                    Доколкото знам порфейла му - мисля, че е доста добър!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Тези разпродажби край нямат. Днес пак чакам нещо да стане на ниска цена!!!
                      няма лошо, нека който може да си купи!
                      Покупките на тези милиони акции на мен ми говорят че влиза дългосрочен инвеститор в позицията(ако не е чичо О де), е покрай тях намазват филията и някои люде дето може да кешират след +20-30%, ама аз преди 4лева не продавам! Импето отдавна не коментира вече в темата, което ми говори че вече е влюбен в други акции - силен бай сигнал

                      Успех на всички!
                      п.с. Какво става със завода, кога ще е откриването?
                      Last edited by tony1975; 22.01.2013, 09:41.

                      Коментар


                      • Тези разпродажби край нямат. Днес пак чакам нещо да стане на ниска цена!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                          А е зарежете ги тея формули пичове... Те показват само историята... не могат да предвиждат кризи и подеми, само прости бакалски сметки.
                          Като не ви отърват сметките - изведнъж се оказват бакалски, а като смятате п/е-ето - това е фундамент, пфу балонерска история....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Сега е момента да си купите частица от това))
                            Много скъпа тая частица бе, а мерси

                            Коментар


                            • А е зарежете ги тея формули пичове... Те показват само историята... не могат да предвиждат кризи и подеми, само прости бакалски сметки.
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Сега е момента да си купите частица от това:


                                ))

                                Коментар

                                Working...
                                X