IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Огнян Донев Разгледай мнение
    Киро, така ръководството може без необходимост от ново ОС да се възползва от по-ниската цена. Грешката беше, че при предишните две решения се слагаше долна граница на цената на обратно изкупуване. В интерес на акционерите е цената да е колкото се може по-ниска.
    Здравейте г-н Донев,

    Според мен в интерес на акционерите е цената да е близка до справедливата стойност
    Veni, Vidi, Vici

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Огнян Донев Разгледай мнение
      В интерес на акционерите е цената да е колкото се може по-ниска.
      Странно, аз пък си мислех, че в интерес на акционерите е цената на акциите, да е колкото се може по-висока!

      Коментар


      • 15%, тази 2013 г. ще стигнем своебразен пик в привлечените средства. Това в най-голяма степен е заради строителството и предстоящия пуск на новата производствена мощност за твърди лекарствени форми. Откриването очаквам да стане до края на м.май. След това логично може да се очаква намаляването на привлечените средства.

        Коментар


        • Киро, така ръководството може без необходимост от ново ОС да се възползва от по-ниската цена. Грешката беше, че при предишните две решения се слагаше долна граница на цената на обратно изкупуване. В интерес на акционерите е цената да е колкото се може по-ниска.

          Коментар


          • http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/42467
            Значи допускат, че може да има и такива цени

            Коментар


            • Г-н Марешки, Вие незнаете ли, че това е точно телевизията на Цевтан Василев??? Как може точно в тази телевизия да кажете, че той плащал на РЗС??? Не видяхте ли, че водещият като не е подготвен и не успя са спре предаването, че искате да продължавате нататък с приказките??? Сега заради Вас колко хора ще си загубят топлата работа на дежурни плюещи и колко уйдурми ще се развалят!!!!!!

              Коментар


              • Мисля че няма кой да ти отговори на тоз въпрос
                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Единствените въпроси, който ме интересуват е Донев да отговори дали Любомир Павлов ще излиза окончателно от Софарма и дали обратното е инструмент на Мажоритара да си продава акцията на по висока цена за сметка на цялата Фарма..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Огнян Донев Разгледай мнение
                  Стояне, с никого не воювам. Атаката винаги е била превантивна, за да не реша да влизам в политиката. Такова желание никога не съм имал.
                  Никой не е пробивал моя скайп
                  Здравейте г-н Донев,
                  аз лично имам 2 въпроса:

                  1) Какво е положението с г-н Л. Павлов? Последните месеци той продаде част от дела си в Софарма, това акт на желание за излизане от инвестицията ли е или необходимост от средства за други проекти. Каква е стабилността в собствеността на Софарма. Възможно ли е в рамките на следващите 12 месеца да имате нов съдружник.

                  2) Готвите ли се Вие лично и Софарма за наближаващите избори. Популистките атаки вече започнаха, а някои политици няма да пропуснат да се опитат да изкарат някои друг отчаян глас на Ваш гръб.

                  Успешен ден!

                  Коментар


                  • Единствените въпроси, който ме интересуват е Донев да отговори дали Любомир Павлов ще излиза окончателно от Софарма и дали обратното е инструмент на Мажоритара да си продава акцията на по висока цена за сметка на цялата Фарма..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Какво става тук, бе момчета?
                      Чичо Оги се включи, а няма въпроси от 11 часа???
                      Ех че ми свърши отпуската иначе щях да изплющя сигурно една дозина въпроси?
                      Действително, тъй като няма много въпроси, ще си позволя аз да задам няколко по-лаишки към г-н Донев:

                      1. Какви нива на задлъжнялост според Вас са оптимални за компанията майка - Софарма и ако са различни от моментните, в какъв срок имате намерение да ги достигнете?
                      2. Очакват ли се нови, големи проекти, които биха довели до нови кредити?
                      3. Работи ли се активно по оптимизацията в Доверие и в какъв срок очаквате да излезе на печалба?
                      4. При евентуални по-благоприятни времена за Софарма, бихте ли се "ангажирали" отново с дивидент от 60% от печалбата?
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Какво става тук, бе момчета?
                        Чичо Оги се включи, а няма въпроси от 11 часа???
                        Ех че ми свърши отпуската иначе щях да изплющя сигурно една дозина въпроси?
                        еми задай ги сега

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Какво става тук, бе момчета?
                          Чичо Оги се включи, а няма въпроси от 11 часа???
                          Ех че ми свърши отпуската иначе щях да изплющя сигурно една дозина въпроси?
                          Че какви въпроси да има.
                          Той всичко си е казал и показал.
                          Аз лично си продадох и Доверие холд. и Севто и пренасочих капитала в по-перспективни инвестиции. На този етап съм много доволен от тези си решения.
                          Мисля че много от колегите във форума споделят мнението ми, че в последната 1 г. г-н Донев силно ни разочарова с поведението и постъпките си спрямо индивидуалните инвеститори.
                          Той е направил своя избор. Та затова и въпроси няма!

                          Коментар


                          • Какво става тук, бе момчета?
                            Чичо Оги се включи, а няма въпроси от 11 часа???
                            Ех че ми свърши отпуската иначе щях да изплющя сигурно една дозина въпроси?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stoian Разгледай мнение
                              Респект-отдавна съм минал 10хил.ак.в Софарма-надявам се да не ме държите под око.Късмет ви желая г-н Донев.
                              колеги сме значи !!! успех

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Огнян Донев Разгледай мнение
                                http://www.focus-news.net/?id=f23785
                                Репортер: Защо Яне Янев се отказа от вас? И какъв беше принципа на тази коалиция? За няколко часа РЗС реши, че вие сте олицетворение на корупцията, а ви подкрепяше и търсеше вашето спонсорство?
                                Веселин Марешки: Чаках този въпрос, за да лъсне цялата истина. Това, което Яне Янев не говореше преди няколко дни, че се е разбрал с Цветан Василев и, че там всичко е платено…
                                Репортер: С кого?
                                Веселин Марешки: С Цветан Василев. И се е разбрал с него и даже искаше да направи среща, за да се разберем. Още преди 10 дни съм обявил, че развалям коалицията. Моля ви, и вие ме изчакайте, зададохте ми въпрос, не ми давате възможност да отговоря. Преди 10 дни на Яне Янев съм му обявил, че развалям коалицията.
                                ЗДРАВЕЙТЕ,
                                Нагласените работи сами си се развалят все някога!!!
                                Тук водещият не е успял да спре сигнала навреме

                                Коментар

                                Working...
                                X