IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз не желая бързо покачване на цените, защото всяка година купувам и нямам интерес от високи цени. За мене важно доброто развитие на групата при ниски цени на акциите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Пъпката е продавал, защото имал кредити - http://www.investor.bg/novini-i-anal...ez-mai,147786/
      Той хубаво е продавал, ами нали съдружникът му се оплакваше, че не можел да купи "големи" пакети, при изкупуването на 2 лв. После (след като даде интервюто цената скочи на 2,36), но се оказа, че и той продавал от купените на 2 лв. Спекулант един вид или какво !?!?
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        А на мен ми се иска да допълня и с още един въпрос - защо продава купените на 2 лв хартии !! Мигар цената не се скапа достатъчно !? И докога ще са тези продажби, айде да се спре вече ...Тимаджиите направиха по 100% ръст, ние тъпчим в блатото - докога ??
        Пъпката е продавал, защото имал кредити - http://www.investor.bg/novini-i-anal...ez-mai,147786/
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Имат влияние и манипулират.Особено втория.Ни вие имахте опции да реагирате по други по-сполучливи начини.Особено на Дудуков
          Относно Софарма - наистина ли не знаете за "бъдещите творчески планове" на Любо П.?
          А на мен ми се иска да допълня и с още един въпрос - защо продава купените на 2 лв хартии !! Мигар цената не се скапа достатъчно !? И докога ще са тези продажби, айде да се спре вече ...Тимаджиите направиха по 100% ръст, ние тъпчим в блатото - докога ??
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Господин Донев, здравейте -
            аз бих предложил да лобирате за намаляване на ДДС върху лекарствата - в нормалните страни то или е силно занижено, или го няма.
            И кога болниците и НЗОК ще се разплатят със Софарма Трейдинг - знаем, че висят с над 100 000 000..... безобразие просто....
            В някой страни има по-ниски ставки ДДС за книги, в някои има за ел. енергия.Всички ще скочат да се намали ДДС за техния сектор.Е сега всички искат да се намали цената на тока, вкл. КНСБ, но днес КНСБ протестира пред ДКВЕР защото намалението на цената щяло да остави миньорите без работа По принцип на всички трябва да е ясно, че " не може и да к..а да и е в г...а и душата да ти е в Рая"
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Севто

              Господин Донев , дали би могла Софарма да изкупува с още 35% по-ниско продукцията на Българска роза за да може тя да стигне ВМЗ


              Благодаря ви предварително за отговора
              Умереният риск винаги печели ! ))))))

              Коментар


              • Е, има и текущи вземания в сумата, но има много мегабимберици забавени и залежали.

                Нехубаво.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Господин Донев, здравейте -

                  аз бих предложил да лобирате за намаляване на ДДС върху лекарствата - в нормалните страни то или е силно занижено, или го няма.

                  И кога болниците и НЗОК ще се разплатят със Софарма Трейдинг - знаем, че висят с над 100 000 000..... безобразие просто....
                  май не са 100 мил, а доста по-малко
                  според мен вземанията от болниците не са проблем на компанията, а част от бизнеса
                  това и друг път сме го писали тук

                  Коментар


                  • Господин Донев, здравейте -

                    аз бих предложил да лобирате за намаляване на ДДС върху лекарствата - в нормалните страни то или е силно занижено, или го няма.

                    И кога болниците и НЗОК ще се разплатят със Софарма Трейдинг - знаем, че висят с над 100 000 000..... безобразие просто....
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Г-н Донев,

                      Как ще коментирате изявлението на Батя. Мисля че то обхваща доста теми, действия и въпроси, които ни вълнуват. Имам акции в Софарма.


                      "Че какви въпроси да има.
                      Той всичко си е казал и показал.
                      Аз лично си продадох и Доверие холд. и Севто и пренасочих капитала в по-перспективни инвестиции. На този етап съм много доволен от тези си решения.
                      Мисля че много от колегите във форума споделят мнението ми, че в последната 1 г. г-н Донев силно ни разочарова с поведението и постъпките си спрямо индивидуалните инвеститори.
                      Той е направил своя избор. Та затова и въпроси няма! "

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Огнян Донев Разгледай мнение
                        Graham, по принцип си прав. Но доста незапознати хора се влияят от грубите нападки и ги повтарят като папагали. Ясно е, че всички знаем какво представляват господата, но въпреки това в съзнанието ни остават, отделени от техния образ, нападките. Лесно се манипулират недоволните от икономическата ситуация хора. А по мой адрес вече се изрекоха и написаха повече от 100 лъжи
                        Имат влияние и манипулират.Особено втория.Ни вие имахте опции да реагирате по други по-сполучливи начини.Особено на Дудуков
                        Относно Софарма - наистина ли не знаете за "бъдещите творчески планове" на Любо П.?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Г-н Донев, докъде стигна процедурата с вливането на Севто в Софарма?
                          Нормално ли е според вас вече 5-ти месец да стоим във фризера, очаквайки Годо? Откъде идва забавянето?
                          Струваше ли си, за да спестите някои лев с нелоялното си и несправедливо предложение към миноритарите в Севто, да сложите петно върху имиджа си на коректен и добър мениджър?
                          По отношение на атаките срещу вас - намирам ги за едни от най-нечистоплътните. Считате ли, че с раздялата си с вестникарската група, ще ви оставят на мира и защо не предприехте нищо срещу оклеветяването ви от тези нечистоплътни хора, които през ден и до момента се упражняват върху името ви.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Огнян Донев Разгледай мнение
                            Фортисов, освен дивидента за 2012 г. как да прогнозирам при тази ситуация в БГ 2-3 години напред? Възможно е. Надявам се да е и по-голям.
                            По отношение на привлечените средства за развитие на бизнеса - досега сме били винаги консервативни и сме се самоограничавали. Прекалено бързият ръст носи допълнителни рискове, особено когато се осъществява нелоялна конкуренция.
                            БЛАГОДАРЯ
                            ако ситуацията в икономиката леко се влоши?
                            Last edited by fortiss; 05.03.2013, 12:36.

                            Коментар


                            • Мисля, че по предложението ти е осъществено действие с решението на ОС от 28.02.13.

                              Коментар


                              • Graham, по принцип си прав. Но доста незапознати хора се влияят от грубите нападки и ги повтарят като папагали. Ясно е, че всички знаем какво представляват господата, но въпреки това в съзнанието ни остават, отделени от техния образ, нападките. Лесно се манипулират недоволните от икономическата ситуация хора. А по мой адрес вече се изрекоха и написаха повече от 100 лъжи

                                Коментар

                                Working...
                                X