IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мече ти ли си хитреца дебнещ у ниското?
    B.Graham,
    Над 20 съм ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Мече, виждам 1000 бр, само че чакат на 7,501...

      Докато се ослушваш, да не стане работата бахама мама
      x_etra,
      Подпомагам но не съм Майка Тереза за излизащите .... като ми удовлетворят ордера ще сложа по надолу и така...
      Мече ти ли си хитреца дебнещ у ниското?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Мече, виждам 1000 бр, само че чакат на 7,501...

        Докато се ослушваш, да не стане работата бахама мама
        x_etra,
        Подпомагам но не съм Майка Тереза за излизащите .... като ми удовлетворят ордера ще сложа по надолу и така...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от meche_cveti93
          Колеги, да не сте само вие двамата да въртите оборот по позицията... че много рехави ми се видяха бидовете и асковете днеска
          x_etra,
          Сега двамата сме много ..... ти да видиш зимата какво беше ..... поне един път в седмицата си ги продавах и след това си ги купувах.....
          П.П. напоследък се появи и трети с над 3000 бр. оферти да не си ти .... че не можем да му продадем ...
          Мече, виждам 1000 бр, само че чакат на 7,501...

          Докато се ослушваш, да не стане работата бахама мама

          Коментар


          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/09/30/792066_traikov_e_sreshtu_uvelichenieto_na_akciza_z a_cigarite/

            Трайков е срещу увеличението на акциза за цигаритеОт Дневник Последна
            промяна в 12:45 на 30 сеп 2009, 312 прочитания, 4 коментара
            Повишението на акциза за цигарите от 2010 г. не е смислено при предстоящата приватизация на "Булгартабак", съобщи министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков пред БНТ. "Водихме предварителни разговори с финансовото министерство, че е по-добре акцизът да е по-нисък", обясни той. Финансовото министерство предлага той да се увеличи от 52.3 евро на 1000 къса на 76 евро на 1000 къса. Ако новият акциз бъде гласуван от парламента, това ще увеличи цената на цигарите"Виктори" с 30%.

            Министър Трайков заяви, че правителството може все по-уверено да вдига акцизите."Правителство може сравнително по-уверено да вдигне акцизите от
            гледна точка на риска за контрабанда и по отношение на горивата,
            и по отношение на цигарите. Направиха се много стъпки, за да се
            елиминира рискът от контрабанда", коментира той.
            Как е тръгнало докато приватизира БТН ще съм събрал изказвания и статии за към 20 тома ...... " Събраните съчинения на другаря Трайчо Трайков...."
            За една работа като почне много да се приказва...

            Коментар


            • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/...a_za_cigarite/

              Трайков е срещу увеличението на акциза за цигаритеОт Дневник Последна
              промяна в 12:45 на 30 сеп 2009, 312 прочитания, 4 коментара
              Повишението на акциза за цигарите от 2010 г. не е смислено при предстоящата приватизация на "Булгартабак", съобщи министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков пред БНТ. "Водихме предварителни разговори с финансовото министерство, че е по-добре акцизът да е по-нисък", обясни той. Финансовото министерство предлага той да се увеличи от 52.3 евро на 1000 къса на 76 евро на 1000 къса. Ако новият акциз бъде гласуван от парламента, това ще увеличи цената на цигарите"Виктори" с 30%.

              Министър Трайков заяви, че правителството може все по-уверено да вдига акцизите."Правителство може сравнително по-уверено да вдигне акцизите от
              гледна точка на риска за контрабанда и по отношение на горивата,
              и по отношение на цигарите. Направиха се много стъпки, за да се
              елиминира рискът от контрабанда", коментира той.
              Как е тръгнало докато приватизира БТН ще съм събрал изказвания и статии за към 20 тома ...... " Събраните съчинения на другаря Трайчо Трайков...."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от x_etra
                Първоначално изпратено от eric
                Първоначално изпратено от meche_cveti93
                Как е положението бойци? Много бързо напускате огневата позиция! Ще съборите индексите ей!
                Не е препоръка за каквото и да е.
                eric,
                Не съм съгласен даже има много съпротива .... бях кацнал на 22 ,но дигнах над 23 за да купя....80 броя.
                Утре ако някой се разтоварва обещавам 200 бройки над 22 лв. .... да купя без да продавам ....
                Не е препоръка...
                Аз ще ти пазя тила на почетна дистанция с около 1к - да не те нападнат мечоците изотзад....
                Не е препоръка - просто си правим майтап с позицията...
                Колеги, да не сте само вие двамата да въртите оборот по позицията... че много рехави ми се видяха бидовете и асковете днеска
                Имаше един стар филм "Двама са малко , трима са много" - поучителна история - препоръчвам ви да го гледате.
                Не е препоръка за покупко-продажба, а само да гледате филма ....

                Коментар


                • Че тия цигарени ги мъча отдавна дано има подобаващ смисъл както в сън , плобт и т.н.
                  muchograsies ,
                  И аз , и аз ..... засега има смисъл при 12 лв. дъно и 28 лв. цена в момента / с дивидента / ... дано надмине ПлоБТ при 12 лв. дъно- 36.6 лв. връх....и продажба.
                  Фен съм на мажоритара там.....дано купи и холдинга.

                  Коментар


                  • Е от време на време и аз правих това упражнение купи - продай по - нагоре, после купи пак продай. Тогава още дори се заигравах и със sun Че тия цигарени ги мъча отдавна дано има подобаващ смисъл както в сън , плобт и т.н.

                    Първоначално изпратено от meche_cveti93
                    x_etra,
                    Сега двамата сме много ..... ти да видиш зимата какво беше ..... поне един път в седмицата си ги продавах и след това си ги купувах.....
                    П.П. напоследък се появи и трети с над 3000 бр. оферти да не си ти .... че не можем да му продадем ...

                    Коментар


                    • Колеги, да не сте само вие двамата да въртите оборот по позицията... че много рехави ми се видяха бидовете и асковете днеска
                      x_etra,
                      Сега двамата сме много ..... ти да видиш зимата какво беше ..... поне един път в седмицата си ги продавах и след това си ги купувах.....
                      П.П. напоследък се появи и трети с над 3000 бр. оферти да не си ти .... че не можем да му продадем ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от eric
                        Първоначално изпратено от meche_cveti93
                        Как е положението бойци? Много бързо напускате огневата позиция! Ще съборите индексите ей!
                        Не е препоръка за каквото и да е.
                        eric,
                        Не съм съгласен даже има много съпротива .... бях кацнал на 22 ,но дигнах над 23 за да купя....80 броя.
                        Утре ако някой се разтоварва обещавам 200 бройки над 22 лв. .... да купя без да продавам ....
                        Не е препоръка...
                        Аз ще ти пазя тила на почетна дистанция с около 1к - да не те нападнат мечоците изотзад....
                        Не е препоръка - просто си правим майтап с позицията...
                        Колеги, да не сте само вие двамата да въртите оборот по позицията... че много рехави ми се видяха бидовете и асковете днеска

                        Коментар


                        • Не.Ти нали каза след 29?
                          От офиса преди месец ми казаха на 29 ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                            Ти кажи дадоха ли дивидента на БРЕФ ,че ще си остана май само с плюс 30 от вчера....акции .
                            Не.Ти нали каза след 29?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Между другото Трайчо ме изкефи по Нова ТВ.Отговаряше си като пич така както трябва.Само дето оная овца нищо не разбираше и хем му задава въпрос , хем го прекъсва по време на отговора.
                              Не съм го гледал по Нова .....
                              Ти кажи дадоха ли дивидента на БРЕФ ,че ще си остана май само с плюс 30 от вчера....акции .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                                Редно е някой официално да каже ще приватизираме еди как си от еди коя си дата. Стига спекулации !
                                Tradera,
                                Ама Трайчо го каза и .... и по трите начина и до Нова година ....какво искате от него .. става въпрос за няколко седмици... няма да притеснявате човека..... че ще вземе да отслабне.
                                Това име да не е на някой ром и да е тука има , тука нема...
                                И с БЕХ и с АЕЦ Белене и с Южен поток и с Бургас - Александруполис е така...
                                Между другото Трайчо ме изкефи по Нова ТВ.Отговаряше си като пич така както трябва.Само дето оная овца нищо не разбираше и хем му задава въпрос , хем го прекъсва по време на отговора.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X