IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам защо се заяждате с Императора. Всеки може да си мечтае за такъв високодоходен дългосрочен портфейл с три растящи(ХЕС, М+С, МЕДИКА), а сега и четвърта -СОФАРМА, една заспала акция- ПАМПОРОВО и една падаща АЛБЕНА (временно).
    Ако Императорът беше шеф на някой фонд, да набута милионите в такъв високодоходен портфейл, щеше монопол на пазара на фондовете да реализира
    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Печалби И перспективи... имам чувството, че ти много теоретизираш и абстрахираш... изанализира ли?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Прави Софиксов, прави... Глей си графиките и цифричките, аз си гледкам печалбите и перспективите... :-)
        Да.
        Ха ха
        ти само печалбата ли гледаш?

        Коментар


        • Прави Софиксов, прави... Глей си графиките и цифричките, аз си гледкам печалбите и перспективите... :-)
          Да.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът
            Негодници томаневерникови - какво ще кажете за якият ръст в печалбата на Албена? Тая година дружеството ще направи още по-здрави кинтари - първите туристи вече са при нас и снасят мангизи, последните ще си заминат ноември.
            Да.

            В момента правя анализ и ми е много интересно кво ще покаже.

            Коментар


            • Негодници томаневерникови - какво ще кажете за якият ръст в печалбата на Албена? Тая година дружеството ще направи още по-здрави кинтари - първите туристи вече са при нас и снасят мангизи, последните ще си заминат ноември.
              Да.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Спинкам сладко, да... :-)
                Никой - де ги видя тия големи пакети? 500 акции голям пакет ли е за дружество с капитал над 4 200 000?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Императоре спиш ли още или те мързи рано-рано да се обаждаш.Да си призная твоите мнения все повече ми тежат...

                  Коментар


                  • спор няма,че Албена е добро дружество,но зависи за какво ще го ползвате като инвеститори
                    ако чакате бърз растеж на бизнеса и цените на акциите,просто това го забравете,няма да се получи
                    притеснително е,че се продават големи пакети от собствениците
                    ако всичко е наред те биха купували ми се струва

                    Коментар


                    • С хляб и сол и с народни танци бяха посрещнати на летище Варна вчера първите чуждестранни туристи за тази година. 150 германци от Лайпциг ще почиват в курорта Албена. По данни на превозвачите летище Варна очаква 10% ръст на туристите през 2006 г., увеличение ще има при пътниците от Русия, Англия, скандинавските страни, Австрия, Унгария и други.

                      Явно доста чужденци са решили да се убедят с очите си що е птичи грип и има ли той почва у нас:-)

                      Коментар


                      • Скоро може да има и дял в "Търговски дом" АД Варна, онази дупка в Морската градина ако се сещаш.

                        Коментар


                        • Какво държи, Фордов, тоя Ден, освен ЦУМ-ът?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Как Албена ще е единственото? В Слънчев ден не си ли струва да се влезе Императоре? Помоему те са най- перспективни.

                            Коментар


                            • Наистина е комично как Албена 2000 АД за една година
                              от 48% отиде на 33% , което е 15% от 4250000 акции те. -637500акции.
                              Около 1/2 милион акции продадени на малки "пакети" и разигравани
                              на борсата цяла година.
                              Аз също си мислех че по 3 и по 5 акции са от масовата приватизация.

                              Ме интересува реална стоиност , и пазарната също - даже още повече,
                              но откакто научих че има и счетоводна стойност не мога да мигна
                              , сигурно не е само за счетоводители
                              M da......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mesoiades
                                Кой продава разбрахме - мажоритарния акционер
                                Кой купува - заблудени фондове
                                Е нормално е на някои хора нервите им накрая да не издържат на финалната права )))))

                                Армагедон още 80 000 акции - те около 2% са моите прогнози.
                                Дано до тогава да успеем да купим нещо
                                Тази глупост мислех да не я коментирам, защото е прекалено комична, но ако претендираш да си запознат с такива неща, долният ти въпрос за счетоводната стойност е меко казано тъп.

                                Коментар

                                Working...
                                X