IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

    Аз пък си мисля, че точно след смяната, нещата ще станат нормални!
    Кажи ми защо при толкова поръчки, компанията има спадове ???
    Ами има отчисления за получените поръчки а при изборите отчисленията нарастват..
    Изборите ще бъдат през март или април и Борисоф ще търси начин пак да се върне на бял кон / той няма бъдеще ако загуби изборите / и тук е едно от местата където ще го финансират .....
    Така че това е моето мнение за спадовете по никое време...
    Не е препоръка.......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Трасе ми е много интересна. като цена ...коментар....
      Освен че ще изпадне в политическа немилост ..
      Аз пък си мисля, че точно след смяната, нещата ще станат нормални!
      Кажи ми защо при толкова поръчки, компанията има спадове ???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


        .
        Трасе ми е много интересна. като цена ...коментар....
        Освен че ще изпадне в политическа немилост ..
        Без коментар по фундамента, но си мисля, че хипотетичните продавачи ще излизат приблизително там, където са влизали

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          В последните дни при Софикс фонда са се купили над 70 К ССВ това е на два или три пъти....просто съм запомнил числото 330 К за начало .....

          Не споря за подробности.......съпоставям ги с Хиката и цената просто отива в следващото раздаване при нея защото търсенето не става на тези нива и отива над 5,3- 6 и нещо,като се гледа как расте цената ..........
          Някъде тук 1,60 беше предишния раздел при ССВ през 2014 г и може да се очаква голямо кюфте......?
          .
          Трасе ми е много интересна. като цена ...коментар....
          Освен че ще изпадне в политическа немилост ..

          Не е препоръка..
          Затова ли се задържа цената, щото чакат кюфтета да им оправят сметката ?
          Имат още няколко дни да се ослушват и да гризкат нокти и .... цената на ЦКБ отива на 1.8 ....
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

            Вчера са минали 68 хил ЦКБ, но Експат не са купили нито една!
            А в действителност им трябват още над 260 хил...
            В последните дни при Софикс фонда са се купили над 70 К ССВ това е на два или три пъти....просто съм запомнил числото 330 К за начало .....

            Не споря за подробности.......съпоставям ги с Хиката и цената просто отива в следващото раздаване при нея защото търсенето не става на тези нива и отива над 5,3- 6 и нещо,като се гледа как расте цената ..........
            Някъде тук 1,60 беше предишния раздел при ССВ през 2014 г и може да се очаква голямо кюфте......?
            .
            Трасе ми е много интересна. като цена ...коментар....
            Освен че ще изпадне в политическа немилост ..

            Не е препоръка..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Не могат ..
              Сега ги погледнах , не купуват масово а акциите който трябва да купуват се увеличават ,както и тяхната стойност.....
              Купуват ССВ и правят ракети....а тогато требваше да купуват гледаха ,така и при останалите ще бъде...
              Вчера са минали 68 хил ЦКБ, но Експат не са купили нито една!
              А в действителност им трябват още над 260 хил...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Ни бойся, не са решили да шамаросат софка до тяхното ниво - не са го направили още...
                Не могат ..
                Сега ги погледнах , не купуват масово а акциите който трябва да купуват се увеличават ,както и тяхната стойност.....
                Купуват ССВ и правят ракети....а тогато требваше да купуват гледаха ,така и при останалите ще бъде...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff
                  За мен по-интересно е резултат в последния месец - след влизане на ПФ ...има изоставане от 6%
                  Ами имат 6 млн кеш. А той няма как да направи 6 % сам по себе си за 1 месец...

                  Коментар


                  • За мен по-интересно е резултат в последния месец - след влизане на ПФ ...има изоставане от 6%
                    Click image for larger version

Name:	etf.png
Views:	1
Size:	4.1 КБ
ID:	3148765

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                      интересно е защо фондът, т.е. мениджърите на Експат правят 5% ръст на фонда за периода, за който СОФИКС букна 16%???
                      Ни бойся, не са решили да шамаросат софка до тяхното ниво - не са го направили още...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                        интересно е защо фондът, т.е. мениджърите на Експат правят 5% ръст на фонда за периода, за който СОФИКС букна 16%???
                        тъй ли???

                        Коментар


                        • Чудесно и без парите на фонда вчера се завъртя добра търговия с оборот и добри ръстове. @Г-н Василев - моля кажете има ли някакви резултати от надъхването на фондовете, очаквате ли наистина свеж въздух следващите 2 седмици?
                          Лек ден на всички и Успех
                          Last edited by Petar; 09.12.2016, 11:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                            интересно е защо фондът, т.е. мениджърите на Експат правят 5% ръст на фонда за периода, за който СОФИКС букна 16%???
                            Потърси по-надолу във форума - Никола Янков в дискусията за разходите на фонда беше казал нещо от рода "а, бе, вий що си мислите, че ний го правим за тоз келяф 1% от активите" /префразирам, разбира се, но аз така си го разбрах ../

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Ами капитализъм бе Монти,конкуренция и кой на когото може.
                              интересно е защо фондът, т.е. мениджърите на Експат правят 5% ръст на фонда за периода, за който СОФИКС букна 16%???
                              Last edited by buyvalue; 09.12.2016, 08:19.
                              IM d best

                              Коментар


                              • "Поръчки за емитиране на 100 000 нови дяла от индексния фонд върху SOFIX бяха получени до 15 часа днес."

                                КУПОООООООН!

                                Коментар

                                Working...
                                X