IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Бизнес цикъла е акции,имоти,суровини и после криза.Не е скочило,златото,петрола,металите.Храните скочиха с малко.Парите на спекулантите
    натам се насочват и ако удари кризата отиде коня у ряката.
    златото ще скочи след като паднат акциите

    петрола тръгна от $35 за да стигне до сегашните $80 ........... как оценяш, че не е скочило не знам

    храните скочиха

    за металите не е задължително да са се набалончили за да влезем в нова криза ............. повишената с 50% дългова криза (спрямо рекордната 2008г.) с повишаващи се лихви е напълно достатъчно за следващото мяууууу
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

      Покли е така откакто продаде и не се спира,
      Покли го остави... но цената на ХИМ-а не се спира ............. и все пада...

      Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
      от седем кладенеца вода носи
      и от седем месеца е без акции Покли


      Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
      и цената на Флагмана я докарва все по-ниска и по-ниска.
      март, април, май и юни ви пишех, че до ОСА цената ще се крепи на 2,30 ............. в деня на ОСА цената на ХИМ бе 2,29

      от ОСА насам ви пиша, че цената ще пада бавно и постепенно .......... с 6-7 ст. на месец .......... до този момент графика се спазва

      преди 2 месеца когато ме питаха в тема на ХИМ дали ще съм във форума до Коледата, ви писах, че ще съм тук и допълних, че цената в началото на ноември ще е 2 лв., а по Коледа ще е под 1,90 ............. скоро ще разберем дали това ще е така...

      преди 2-3 месеца ви писах, че цената при ХИМ ще се върне там от където всичко започна ........... грабнаха я на 1,66 и я закараха на 2,60 ........... следващата година ще разберем какво ще стане

      преди 2-3 месеца дадох оптимистична и песимистична прогноза за ХИМ ........... съответно 1,50 и 1,15 - така, че сега нищо ново не пиша ........ само леко повдигам завесата кое ме кара да мисля това...

      ако си мислиш, че драсканиците на Покли във форума са по-силни от парите с които се крепи ХИМ-а ........... ще те разочаровам и ще ти кажа, че жестоко грешиш

      мда .......... нещата си се случват без значение кой какво пише и какво си мисли ........... от други неща се определя цената и единствено парата има значение на борсата
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        очакваш след началото на кризата да скочат цените на суровините ли?

        оригинален си, но не мислиш ли, че когато е започнала една криза цените на повечето суровини вървят след .............. кризата и падат
        Бизнес цикъла е акции,имоти,суровини и после криза.Не е скочило,златото,петрола,металите.Храните скочиха с малко.Парите на спекулантите
        натам се насочват и ако удари кризата отиде коня у ряката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Когато имаш сложени 450000 бр на бида на Флагмана ти какво очакваш?Аз ако съм сривльо ще напълня
          гащите.
          Покли е така откакто продаде и не се спира, като от седем кладенеца вода носи и цената на Флагмана я докарва все по-ниска и по-ниска.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Ми нека видим ! Аз мисля, че цена от 1,14лв можем да видим само при глобална криза, тогава дори и дивидента няма да има значение. Няма ли криза навън тази цена може само да я сънуваш !
            нали съм ти написал, че нещата са комплексни ............. пиша ти и че вероятността е малка, но съществува ............ пиша ти, че това е песимистичната ми прогноза

            не виждам защо се ядосваш в случая ............ че дори и казваш какво ще сънувам

            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              те нещата се наслагват, а ако случайно пропуснат да дадат дивидент ще е само "върха на сладоледа" който ще доведе до спад от порядъка на около 20-25% ............ т.е. предполагам, че цената преди това вече ще е отишла на 1,50-1,60 , а недаването на дивидент само ще допълни движението

              факторите са комплексни ...... престои да видим
              Ми нека видим ! Аз мисля, че цена от 1,14лв можем да видим само при глобална криза, тогава дори и дивидента няма да има значение. Няма ли криза навън тази цена може само да я сънуваш !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Това с недаването на дивидента мисля, че ще ти обърка сметките за цената от 1,14лв
                те нещата се наслагват, а ако случайно пропуснат да дадат дивидент ще е само "върха на сладоледа" който ще доведе до спад от порядъка на около 20-25% ............ т.е. предполагам, че цената преди това вече ще е отишла на 1,50-1,60 , а недаването на дивидент само ще допълни движението

                факторите са комплексни ...... престои да видим
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Преди да скочили цените на суровините, глобалната криза едва ли ще настъпи в пълният си обем.
                  очакваш след началото на кризата да скочат цените на суровините ли?

                  оригинален си, но не мислиш ли, че когато е започнала една криза цените на повечето суровини вървят след .............. кризата и падат
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    страха на мажо е голям ........ две мнения няма ............ набутаха се доста с доста парИ и ще им пАри дълго време ........... ще трябва и да духат

                    щом си видял, че съм сложил снимка и съм подчертал тези стотици хиляди бройки значи си разбрал, че гащите не съм ги напълнил, нищо, че ме определяш за сривльо ............... не ми пука за цената в момента ....... тайминга е важен - не ми се седи в акции при бурята която се задава от запад ........ американците ще разкажат играта на целият свят за пореден път, а европа ще го отнесе най-мощно този път - просто не са готови за криза и нямат място за маньоври ........... болката този път ще е много силна и в крайна сметка тя (болката) може да доведе до разпадане на ЕС, а еврото да отиде в историята...

                    а какво очаквам за флагмана съм го написал в темата за флагмана ................ не дадат ли дивидент и разочароват ли настоящите оптимисти , цената на акцията ще се върне на нивата от началото на 2009 г.
                    Това с недаването на дивидента мисля, че ще ти обърка сметките за цената от 1,14лв

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      страха на мажо е голям ........ две мнения няма ............ набутаха се доста с доста парИ и ще им пАри дълго време ........... ще трябва и да духат

                      щом си видял, че съм сложил снимка и съм подчертал тези стотици хиляди бройки значи си разбрал, че гащите не съм ги напълнил, нищо, че ме определяш за сривльо ............... не ми пука за цената в момента ....... тайминга е важен - не ми се седи в акции при бурята която се задава от запад ........ американците ще разкажат играта на целият свят за пореден път, а европа ще го отнесе най-мощно този път - просто не са готови за криза и нямат място за маньоври ........... болката този път ще е много силна и в крайна сметка тя (болката) може да доведе до разпадане на ЕС, а еврото да отиде в историята...

                      а какво очаквам за флагмана съм го написал в темата за флагмана ................ не дадат ли дивидент и разочароват ли настоящите оптимисти , цената на акцията ще се върне на нивата от началото на 2009 г.
                      Преди да скочили цените на суровините, глобалната криза едва ли ще настъпи в пълният си обем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Когато имаш сложени 450000 бр на бида на Флагмана ти какво очакваш?Аз ако съм сривльо ще напълня
                        гащите.
                        страха на мажо е голям ........ две мнения няма ............ набутаха се доста с доста парИ и ще им пАри дълго време ........... ще трябва и да духат

                        щом си видял, че съм сложил снимка и съм подчертал тези стотици хиляди бройки значи си разбрал, че гащите не съм ги напълнил, нищо, че ме определяш за сривльо ............... не ми пука за цената в момента ....... тайминга е важен - не ми се седи в акции при бурята която се задава от запад ........ американците ще разкажат играта на целият свят за пореден път, а европа ще го отнесе най-мощно този път - просто не са готови за криза и нямат място за маньоври ........... болката този път ще е много силна и в крайна сметка тя (болката) може да доведе до разпадане на ЕС, а еврото да отиде в историята...

                        а какво очаквам за флагмана съм го написал в темата за флагмана ................ не дадат ли дивидент и разочароват ли настоящите оптимисти , цената на акцията ще се върне на нивата от началото на 2009 г.
                        Last edited by polki; 22.10.2018, 17:22.
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • При близо 4% инфлация Черешара отчита 1% бюджетен излишък и това се изкарва като успех????
                          В действителност е точно обратното!..

                          Лъжливи и крадливи комунисти..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            мда ............. прочетох темата надолу по диагонала и някой бе стигнал до прозрението, че щом всички очакват нещо то се случвало именно защото имало такива очаквания и нагласи

                            аз застъпвам другата теза, че когато по борсите всички очакват нещо да се случи .............. то обикновено не се случва и "масовката" са винаги изненадани...

                            да видим коя теза ще се окаже вярна на БФБ в следващите няколко месеца...
                            Когато имаш сложени 450000 бр на бида на Флагмана ти какво очакваш?Аз ако съм сривльо ще напълня
                            гащите.
                            Last edited by Grosss; 22.10.2018, 17:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Не е препоръка ама обръщачката всеки момент може да започне.
                              мда ............. прочетох темата надолу по диагонала и някой бе стигнал до прозрението, че щом всички очакват нещо то се случвало именно защото имало такива очаквания и нагласи

                              аз застъпвам другата теза, че когато по борсите всички очакват нещо да се случи .............. то обикновено не се случва и "масовката" са винаги изненадани...

                              да видим коя теза ще се окаже вярна на БФБ в следващите няколко месеца...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Не е препоръка ама обръщачката всеки момент може да започне.

                                Коментар

                                Working...
                                X