IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Смел и прям!
    Чест и почитания!
    Благодаря!

    Не обичам да дрънкам за портфейла си! Но днес съм на кеф и реших да покажа, че има и друга гледна точка върху ситуацията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
      Аз пък днес съм бик!!

      Нивата ме изкушиха яко и за сефте влезнах приятно във Фазера, Софармата и Химимпорта... Дебна и на още две места... Не мога да го чакам Софикса да пада още... щото я падне, я не! А предпочитам да съм в акции, а не в кеш.

      Сигурно нещо ми става! ю

      Мнението ми НЕ Е инвестиционна препоръка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
      Смел и прям!
      Чест и почитания!

      Коментар


      • Софармата може би още мъничко мое да падне, предвид многото работнически акции, но не ми се рискуваше...

        Коментар


        • Аз пък днес съм бик!!

          Нивата ме изкушиха яко и за сефте влезнах приятно във Фазера, Софармата и Химимпорта... Дебна и на още две места... Не мога да го чакам Софикса да пада още... щото я падне, я не! А предпочитам да съм в акции, а не в кеш.

          Сигурно нещо ми става! ю

          Мнението ми НЕ Е инвестиционна препоръка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            А според анкетите на 600 щяло да има съпротива и нямало да пада повече..
            Желаното често се различава от реалното

            Коментар


            • А според анкетите на 600 щяло да има съпротива и нямало да пада повече..

              Коментар


              • А един от БАКБ пък заплашва нещастните майки , че щял да изкара 20000 работника..Като ги изкара ще ги бият ли или ще ги трепят..В кочината на БХ и Шиши се загуби даже и привидният морал и здрав разум..

                Коментар


                • А може ли хем да расте БФБ, хем да расте цената на златото?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Домуса е станал пълна подлога на правителството !
                    Защо да е станал? Той вчера изцяло и безрезервно подкрепи уважаемия вицепремиер Симеонов и каза че всичко е нормално и че е доволен от положението.
                    Танто за танто. Той подкрепя правителството, правителството подкрепя бизнеса, и двете неща заедно мачкат народа. От ясно по-ясно. Затова имаме послък данък от 10% за всички доходи, нямаме необлагаем минимум, обаче имаме 20% ДДС за храни и лекарства. Да му е леко на бизнеса и народа да плаща масрафа.
                    Last edited by potten; 23.10.2018, 11:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Какъвто стабилитета , такива работодателите, такава и Борсата..
                      Домуса е станал пълна подлога на правителството !

                      Коментар


                      • Какъвто стабилитета , такива работодателите, такава и Борсата..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
                          Защо така? Да не би крякащите патки пак да са излезнали да крякат? Все някой се опитва да клати стабилитета и управлението ни.
                          Не знам, ама и работодателите много се изложиха вчера като тръгнаха да го защитават този смешник !

                          Коментар


                          • Защо така? Да не би крякащите патки пак да са излезнали да крякат? Все някой се опитва да клати стабилитета и управлението ни.

                            Коментар


                            • Начи е време да излитамье.

                              Коментар


                              • Вече сме под 600...

                                Коментар

                                Working...
                                X