IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Не знам брат,ама с Тесла вече два пъти ям дървото и повече не бих рискувалИлон Мъск ме кефи много, но ми омръзна да ме боли задника
    Интересна акция.Добра игра се завърта там .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Какво имаш предвид за "брутално" ? Да расте с хиляди с'тинки за ден, за час, за секунда ?
      Ами лягаш вечерта и като станеш сутринта и си милионер. Може и друга версия,лягаш вечерта и ставаш милионер на сутрента вече не си ама....
      Last edited by dolce; 11.01.2019, 17:26.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Бруталното рали тепърва предстои.
        Какво имаш предвид за "брутално" ? Да расте с хиляди с'тинки за ден, за час, за секунда ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Бруталното рали тепърва предстои.
          Да, яко рали надолу. То това пързалка се нарича

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Мислех да продам две Албенки да видиш какъв стабилитет щеше да настане под 565.....
            Абе то си е направо за смях понякога Днес виждам че само с хиляда лева е паднала Албена със 7.8% а е сред най големите по капитализация.
            Къде са големите да подкрепят в мечи пазар? Всички явно свалят подкрепата надолу и дребните да му мислят. По света в мечи пазар има и ралита а при нас .................



            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Груйчо, виждам, че напоително ме обиждаш, което е нормално за индивид, като теб, който неуспешно се опитва да се прави на умен, но всъщност е в ролята на тъпия досадник.
              Ти много шумеше и досаждаше с химчетата, които си щял да продадеш до Нова година.
              Е, продаде ли ги?
              Виж сега, аз винаги си стоя зад думите - имах два пакета в Хим, единият е продаден в края на декември със 7% загуба, другият седи и отлежава за тройката с гарнитура, защото хоризонтът му е дълъг. В момента нито купувам, нито продавам Хим, а още по-малко ме интересува цената му. Има само една компания на БФБ, която ми е интересна, но нямам намерение да разводнявам темата с нея. Успех с ралито - все някога ще се състои и ще е брутално!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Браво,добър оборот днес100 бона си е екстра като за БФБ-тоНяма да се плашите пичове,след 15-ти ще има раздвижване на пазарите,предполагам обче,че на повечето наивници тук няма да им хареса посокта
                Last edited by strol; 11.01.2019, 14:13.

                Коментар


                • Бруталното рали тепърва предстои.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Браво бе, ти си можел да водиш стойностна дискусия - сложих ти плюс, което не мислех, че някога ще направя, предвид заяжданията на дребно с безкозовия малоумник, на когото слизаш на нивото в такъв случай, в едни други теми. Все някой от нас ще познае, така че седим и гледаме мача - аз също чакам по-добри нива за покупки при някои акции на БФБ, които са добри, но откровен балон дори и в момента (според мен) или пък да усреднявам в моята чезетка, ако и там тръгне много надолу, макар за там да съм убеден относно продажби, цени, търгови и т.н., но да не разводнявам темата.
                    Дано намериш вярната акция на точната цена
                    Груйчо, виждам, че напоително ме обиждаш, което е нормално за индивид, като теб, който неуспешно се опитва да се прави на умен, но всъщност е в ролята на тъпия досадник.
                    Ти много шумеше и досаждаше с химчетата, които си щял да продадеш до Нова година.
                    Е, продаде ли ги?
                    Last edited by Три без коз; 11.01.2019, 10:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      да, това е важното ........... нямаме нищо общо с другите и те не ни интересуват
                      [ATTACH=CONFIG]n3428907[/ATTACH]


                      друго си е зеления цвят
                      Sofix 576.21 ▲4.08 ▲ 0.71%
                      Моля те отново покажи графиката, когато затворят пазарите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Xaxaxaxax….малииий…...някои хора тотално откачиха
                        Сега е моментът пак да пуснеш мечката да си мандахерца клечката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
                          Ами това е защото имаме стабилитет, нищо че повечето не го оценяват. Браво.
                          Xaxaxaxax….малииий…...някои хора тотално откачиха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Мислех да продам две Албенки да видиш какъв стабилитет щеше да настане под 565.....
                            Шегуваш ли се,какво са 100 лв за да събаряш индексо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
                              Ами това е защото имаме стабилитет, нищо че повечето не го оценяват. Браво.
                              Мислех да продам две Албенки да видиш какъв стабилитет щеше да настане под 565.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                да, това е важното ........... нямаме нищо общо с другите и те не ни интересуват

                                [ATTACH=CONFIG]n3428907[/ATTACH]
                                Ами това е защото имаме стабилитет, нищо че повечето не го оценяват. Браво.

                                Коментар

                                Working...
                                X