IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    СП500 едва ли има "Холдинг Варна" и подобни между кончетата си
    Аз не знам има ли индекс на света, в който да има акция, която се търгува под номинал години наред !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

      Ми СИП-а скочи с 34% за една година в УСА. Нищо чудно и софката да подскочи малко, време и е!
      СП500 едва ли има "Холдинг Варна" и подобни между кончетата си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Това са си 25% ръст
        Е, може пък и да стане
        Ми СИП-а скочи с 34% за една година в УСА. Нищо чудно и софката да подскочи малко, време и е!
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Това са си 25% ръст
          Е, може пък и да стане

          Коментар


          • Бре, нароиха се оптимисти Брокитата вече говорят за Софикс 1000

            Отчитайки дисконта, с който българските акции се търгуват спрямо регионалните и глобалните аналози, както и предстоящи ключови събития като влизане в eврозоната и Шенген, в "Карол капитал" очакваме индексът да продължи да наваксва и до края на тази или през следващата година отново да достигне 4-цифрена стойност, където последно сме го виждали през 2008 г.", допълва Ганев.
            Българският индекс наваксва изоставането си от световните пазари

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Уникално, вярно...!

              Коментар


              • https://www.facebook.com/watch?v=424110466640998
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Липсва само от къде - от БФБ естествено

                  Много добро!

                  Коментар


                  • Липсва само от къде - от БФБ естествено

                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Злобарче, Хим се помпаше заедно с целия хайп на БФБ тогава! Сигурен съм че не ти е къса паметта и много добре помниш каква беше ситуацията на пазара в това време. Имаше и много по-силно покачващи се от Хим, така че нищо не е дърпал! Недей да лъжеш и манипулираш както на теб ти изнася
                      И понеже постоянно повтаряш "то просто се случи".. и тук вадиш реплика от контекста за да манипулираш хората и защитаваш пробитата си теза!
                      Когато Алтерко се листна на БФБ, компанията имаше идеи за бизнес, но нямаше ясно изградена стратегия и фокус за пазарна ниша. В последствие такава се открои, поеха си риска и бизнес идеята им се СЛУЧИ! Не на база случайност или късмет, каквото е твоето внушение, а на база далновидност, ум и предприемчивост! И много смелост! Каквато индивиди като теб нямат грам. И затова освен да завиждат и хейтят друго не им остава
                      Тоа па, осредняващия от 2000 та до 200, за когото легенди се носят от разни върхове на планини Я си виж суфлекса как се смята и коя беше най-голямата компания в него през 2007, ерго кой дърпаше индекса нагоре. Айде да не се правим на велики като пред новобранците, ако може.

                      Понеже не ме познаваш, ми е малко странно като как ме определи, че съм хейтър, освен че си научил някаква нова думичка и като малолетно пишлеме държиш да се "покажеш" с нея? Никога и на никого не съм завиждал - имам си достатъчно, за да си правя кефа където, когато и както си поискам, което, съчетано с факта, че съм здрав и семейството ми са здрави, е много близо до дефиницията ми за шастие. За какво да завиждам - дай ми причина? За пропуснати ползи ли, за какво? Че съм можел да си купя още един имот или кола ли? Или нещо друго - дай ми причина да завиждам? Аз не завися от БФБ, да не говорим, че инвестициите ми реално не са тук, т.е. и да нулирам тук, ще ми е горе-долу все тая, а ти?

                      Това, което ме дразни и винаги ме е дразнило, се корени в чуството ми за справедливост, в конкретния случай информация. Но всички знаем, че на БФБ търговия с вътрешна информация няма, това е една честна, прозрачна и изключително атрактивна борса, за което едни органи бдят надлежно по цял ден и нощ. А ако случайно се случи някаква измама някъде, то винавните винаги си носят последствията, нали? И един мармот...

                      Айде лека, излизам да обядвам
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                        Еййй това лошо Шели, върна стари спомени а ! Може с Патките и ОЦК също да го сравниш, не само с Хима Груец ! Да си беше взел поне още 15 акции !
                        Ти представяш ли си и сега да беше като тогава.. всеки ден това рали което прави Шели да го правят още 20-30 компании. груев трябваше да напусне работа, че да има време да хейти в толкова много теми и да развива сценарии с пушки, коленца, яхти и СМС-и

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          То просто се случи бре, споко - нали помниш как Химчето някога влачеше на буксир всичко по същия начин и спорехме 4 или 5 милиарда капитализация повече му отиват. Мятаха се ордери по 1 милион от маляките и т.н. Абе....
                          Еййй това лошо Шели, върна стари спомени а ! Може с Патките и ОЦК също да го сравниш, не само с Хима Груец ! Да си беше взел поне още 15 акции !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            То просто се случи бре, споко - нали помниш как Химчето някога влачеше на буксир всичко по същия начин и спорехме 4 или 5 милиарда капитализация повече му отиват. Мятаха се ордери по 1 милион от маляките и т.н. Абе....
                            Злобарче, Хим се помпаше заедно с целия хайп на БФБ тогава! Сигурен съм че не ти е къса паметта и много добре помниш каква беше ситуацията на пазара в това време. Имаше и много по-силно покачващи се от Хим, така че нищо не е дърпал! Недей да лъжеш и манипулираш както на теб ти изнася
                            И понеже постоянно повтаряш "то просто се случи".. и тук вадиш реплика от контекста за да манипулираш хората и защитаваш пробитата си теза!
                            Когато Алтерко се листна на БФБ, компанията имаше идеи за бизнес, но нямаше ясно изградена стратегия и фокус за пазарна ниша. В последствие такава се открои, поеха си риска и бизнес идеята им се СЛУЧИ! Не на база случайност или късмет, каквото е твоето внушение, а на база далновидност, ум и предприемчивост! И много смелост! Каквато индивиди като теб нямат грам. И затова освен да завиждат и хейтят друго не им остава

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                              Баси, това Шели ни носи цялата борсичка на гръб. Евала им.
                              То просто се случи бре, споко - нали помниш как Химчето някога влачеше на буксир всичко по същия начин и спорехме 4 или 5 милиарда капитализация повече му отиват. Мятаха се ордери по 1 милион от маляките и т.н. Абе....
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                                Баси, това Шели ни носи цялата борсичка на гръб. Евала им.
                                +1 Яко!

                                Коментар

                                Working...
                                X