IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valdi Разгледай мнение
    Важното е, че възходящия тренд се запазва. В крайна сметка се гледа крайния резултат а не тримесечие по тримесечие.
    Ко каза, ко...?

    Коментар


    • Важното е, че възходящия тренд се запазва. В крайна сметка се гледа крайния резултат а не тримесечие по тримесечие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

        Ако погледнеш само печалбата за 3-месечието, има спад.
        Да ако погледнем само тримесечието има лек спад заради по-малкото радиатори към майката . Гледам обаче че към Унгария са започнали директни продажби а не чрез майката ...

        Коментар


        • Отчета си е супер. Печалбата очаквано расте с много. Очакват с нови инвестиции , по - големи печалби и разбира се дивидент. Доволен съм.Нямам препоръки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

            Очакван отчет ( 4,2 млн печалба)..,това което ми харесва е че рентабилността се повишава на база 25% увеличение на разходите за персонал . Имат рентабилен модел и голям капацитет, трябва само да поработят за повече продажби. И тази фраза ми харесва определено :

            Koмпaниятa ще продължи да работи упорито в 3-те основни направления – развитие на производството, подобряване на финансовите показатели, активно участие в търговията на Българска фондова борса с цел по-висока ликвидност.
            Ако погледнеш само печалбата за 3-месечието, има спад.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Отчета никой не го коментира, явно не се харесва толкова
              Очакван отчет ( 4,2 млн печалба)..,това което ми харесва е че рентабилността се повишава на база 25% увеличение на разходите за персонал . Имат рентабилен модел и голям капацитет, трябва само да поработят за повече продажби. И тази фраза ми харесва определено :

              Koмпaниятa ще продължи да работи упорито в 3-те основни направления – развитие на производството, подобряване на финансовите показатели, активно участие в търговията на Българска фондова борса с цел по-висока ликвидност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Отчета никой не го коментира, явно не се харесва толкова
                Нищо му няма на отчета, цената не ми харесва

                Коментар


                • Отчета никой не го коментира, явно не се харесва толкова

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                    Задължителните са ОК , а за останалите сам може да сметнеш че е сериозен кандидат ...
                    Ти ми отвори очите. За останалите гледах оборота като цяло, то е ясно, че не се занимавам с медианата и бр. сделки, а се опитвах се гадая по оборота и досега си мислех, че сме много назад, (55-то място за последната година според Инфосток), въпреки всички, които ........ Сега обаче като ми обърна внимание и аз се загледах, че някои от сегашните членове на индекса, не са с много по-висок оборот от нас За критерия за спреда между "купува" и "продава" няма да коментирам, надявам се, че с договора с Елана е излишно да се коментира.
                    "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение


                      Мажо е продал около 7000 акции от увеличението на капитала , за Софикс трябва да намерим още 50 акционера
                      Освен да включваме и родата тук като акционери и да влизаме !

                      Коментар


                      • И аз искам за без пари, ама няма. Нядавам се след хубав отчет да сме над 8 лв.

                        Коментар


                        • Мен ме нали намерихте на два пъти на 6,67 и 7,67 ,найстина случайно , и двата пъти с по двеста акции ,пък да видим дали се е струвало....

                          Коментар


                          • Е то като им даде и ... може и те да се преместят надоле
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Ми като ви казах - 5 - 5,50...., тук се нацупиха и се сърдят...
                              5 лв. си е много добра цена , но като гледам има 6-7000 купува на 6,90 и никой не им дава......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                                Мажо продава но продават и малките.
                                Извод - по-серизните миноритари допълват за сметка на пясъка и маджо. По малките продават защото ги е страх да не стане като при фармата.
                                Извод от извода - само с 7000 или 8000 акции няма да стане => могат да се очакват промоции и по-ниско. С лев и нещо надолу може би.
                                Страхливите ще продадат,и от кое по читаво да вземат?

                                Коментар

                                Working...
                                X