IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    624 към 29.12.
    Да, а бяхте над 700 по едно време...
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

      По показатели си бяхте вътре, когато го гледах последно, но много ви избяга задължителния критерий за брой акционери.
      624 към 29.12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        да попитам "смятащите", тук готови ли сме за Софикс?
        По показатели си бяхте вътре, когато го гледах последно, но много ви избяга задължителния критерий за брой акционери.
        Мненията ми не са препоръка за търговия.

        Коментар


        • да попитам "смятащите", тук готови ли сме за Софикс?

          Коментар


          • Напродавахте ли се вече или още не.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

              Може нещо да са променили линка, че не работи.
              https://profit.bg/kompanii/voyteh-ch...aya-na-2018-g/ Да опитаме пак......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                https://profit.bg/kompanii/voyteh-ch...hno-za-korado/ Хубаво ама се скъсахте да ги пускате по-нанадолнището......... P.S.Препоръки никакви разбира се.
                Може нещо да са променили линка, че не работи.
                Войтех Чамек е главен изпълнителен директор на КОРАДО Груп, част от която е КОРАДО-България, произвеждаща широка гама от отоплителни уреди в предприятието си в град Стражица, с които присъства на паза...

                Коментар


                • https://profit.bg/kompanii/voyteh-ch...hno-za-korado/ Хубаво ама се скъсахте да ги пускате по-нанадолнището......... P.S.Препоръки никакви разбира се.

                  Коментар


                  • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                      Kолко ти е печалбата на трейлинг база ?
                      4.184млн

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                        Моите сметки показват по цени затваря от вчера на трейлинг база:

                        P/E 21.15
                        P/B 4.36
                        EV/EBITDA 15.98
                        Kолко ти е печалбата на трейлинг база ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                          Не знам как го изкара над 20 ...но не ти е коректна сметката и заблуждавaш . сметни е с печалбата от последните 12м ( trailing base ) .
                          Моите сметки показват по цени затваря от вчера на трейлинг база:

                          P/E 21.15
                          P/B 4.36
                          EV/EBITDA 15.98

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Рано е още според мен за влизане тук ,все още се търгува на П/Е над 20 ,или печалбата трябва да скочи или цената още надолу ......иначе го държа под око коравото
                            Не знам как го изкара над 20 ...но не ти е коректна сметката и заблуждавaш . сметни е с печалбата от последните 12м ( trailing base ) .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                              Ликвидност Мистериозен,Ликвидност.А псле може би SOFIX.......От 7,16 до 6,811 се набих и тук с 2К.......Ще видим по-нататък накъде.Препръки никакви на никого за нищо!!!
                              Рано е още според мен за влизане тук ,все още се търгува на П/Е над 20 ,или печалбата трябва да скочи или цената още надолу ......иначе го държа под око коравото

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                сипват от Юг маркет, днес и аз съм добавил малко бройки
                                дано да продължат да сипват

                                Коментар

                                Working...
                                X