IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Не позна.От БФБ колкото и много пари да съм влагал съм изкарвал много много по-малко отколкото от основната ми дейност.Да печалбите които съм реализирал може да са много за някой но за мен не са.Просто БФБ ми беше забавление.Не можеш дори да си представиш колко огромни са мащабите на всяка дейност при янките и колко смешно е да чакаш години за някакви си жалки 40-50 бона печалба които едва ли изкарват и 0,01 % от участниците на бфб.
    По смали Манго )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Не позна.От БФБ колкото и много пари да съм влагал съм изкарвал много много по-малко отколкото от основната ми дейност.Да печалбите които съм реализирал може да са много за някой но за мен не са.Просто БФБ ми беше забавление.Не можеш дори да си представиш колко огромни са мащабите на всяка дейност при янките и колко смешно е да чакаш години за някакви си жалки 40-50 бона печалба които едва ли изкарват и 0,01 % от участниците на бфб.
      Да, хубави неща казваш, но да се надяваме, че възможностите за печалба тук ще станат много по-големи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Виж сега. Тия на мен не ми ги разправяй. Похарчил си парите и сега трябва да изкараш нови. След което си тук със сигурност. Успех със заработката.
        Не позна.От БФБ колкото и много пари да съм влагал съм изкарвал много много по-малко отколкото от основната ми дейност.Да печалбите които съм реализирал може да са много за някой но за мен не са.Просто БФБ ми беше забавление.Не можеш дори да си представиш колко огромни са мащабите на всяка дейност при янките и колко смешно е да чакаш години за някакви си жалки 40-50 бона печалба които едва ли изкарват и 0,01 % от участниците на бфб.
        Last edited by Ташунко със сапа; 29.10.2017, 23:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Напротив! Ако знаеш откакто ураганите удариха крайбрежието на янките колко работа имам и какви пари се правят сега свят ще ти се завие.Това тук на БФБ е толкова незначително,че ненамерих нужно да влизам да гледам.Дори не знам дали да се занимавам повече с бфб.Много е незначително на фона на това което правя в момента.Направо е смешно-жалко.Ама успех на теб!
          Виж сега. Тия на мен не ми ги разправяй. Похарчил си парите и сега трябва да изкараш нови. След което си тук със сигурност. Успех със заработката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
            Всеки път, като се появи индианеца купувам. И тоз път излезе прав.

            Не е препоръка за абсолютно нищо.
            Давай щом ти върви.Купувай яко!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Е има си хас..., ти да нЕмаш..., Та нали от него си купил... тапетите.... ))))))))))))))))))
              Хихихи.Дългосрочните ли ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                Ееее,недей така и ти.Всичко вече е бивало.Има една история,която започва с думите:"Нали знаете какво е казала Минкината майка".А сега прочети какво е написала Минка....После ще чакаме.
                Да нямаш впредвид онази приказка че шарани винаги ще има

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Ааа, добре съм си. Ти продаде цекабето и от доста време се въртиш и облизваш тук като гладен индианец. Но това си е твой проблем, разбира се.
                  Напротив! Ако знаеш откакто ураганите удариха крайбрежието на янките колко работа имам и какви пари се правят сега свят ще ти се завие.Това тук на БФБ е толкова незначително,че ненамерих нужно да влизам да гледам.Дори не знам дали да се занимавам повече с бфб.Много е незначително на фона на това което правя в момента.Направо е смешно-жалко.Ама успех на теб!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Е има си хас..., ти да нЕмаш..., Та нали от него си купил... тапетите.... ))))))))))))))))))
                    Разбираш ги нещата.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Всеки път, като се появи индианеца купувам. И тоз път излезе прав.

                        Не е препоръка за абсолютно нищо.
                        колкото толкова

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                          Бе ти с мен не се занимавай, когато постигнеш доходност и бета индикатора на портфейла ми, само с акции, тогава ми се катери.
                          Минке,хубаво е,че правиш голяма доходност с акции,остана да се научиш и да четеш.Този мой отговор беше адресиран към фатмака дето чакал флагана за стотинки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                            Много са интересни тези, които имат 5 акции, а менторстват и определят посоките все едно имат 50 млн.
                            С идея да си купят 1000 акции с 5 ст. под пазарната цена даже наричат акцията боклук и се титулуват големи специалисти!
                            Смешно е колеги !


                            Приятна почивка на всички !
                            В това е смисъла на форума. Като няма акции, барем лакърдията да върви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                              За вас не знам , но като гледам що народ дето няма акции тук как се е загрижил и пише и маже се чувствам спокоен за инвестицията - все пак хората следят и акъл дават.
                              Междувременно някакви си шваби баш тоя шит и тапет за партньор си избрали, и работни места разкриват и хангарите наети за години напред въобще мъка, мъка и срив и слалом и каски и шейни и др. такива хиляди мнения.
                              Майтапа на страни - все пак голяма европейска компания е предпочела Бг за най - голяма база, повече новини като тази пожелавам, слабостите си ги знаем .
                              Нищо не препоръчвам имам и на тези цени не давам
                              Много са интересни тези, които имат 5 акции, а менторстват и определят посоките все едно имат 50 млн.
                              С идея да си купят 1000 акции с 5 ст. под пазарната цена даже наричат акцията боклук и се титулуват големи специалисти!
                              Смешно е колеги !


                              Приятна почивка на всички !

                              Коментар


                              • Какво става?!

                                Коментар

                                Working...
                                X