IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    мерси за съвета и пожеланията .............. в последно време влизаш в темата с роля на мецана и затова се получава така в удебеленото горе...
    Напротив, БИК съм от 1999 г........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      киселко ли ти е?

      напълно те разбирам ............... продаде преди година на 1,46 а сега подсмърчаш на 2,46

      нищо, де ............ на 3,46 пак ще купиш

      ГОуЕМ си - ВЕУЛИКАН ! -дърдорко с кого ме бъркаш, не съм от най бързите, но ще трябва да те изтраем- стоял си вързан свит в зона "малка бира" с години, така че дишай и разкършвай дор не са те опаковали пак

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Поуки, нема се подвеждам по твойта схема...... ... чукай си мецаните ..... и си пази пакета
        мерси за съвета и пожеланията .............. в последно време влизаш в темата с роля на мецана и затова се получава така в удебеленото горе...
        Last edited by polki; 01.02.2018, 21:32.
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Не че не е било, ама дребната публика се поизучи, та и са гледали "клиповете" кога в края на "ешалона" - останали единици бойци стрелят и по сигнални ракети, а след тях - тъма и пустош.
          Ха дано Ви се върже меракот, и телетата да въркат!
          киселко ли ти е?

          напълно те разбирам ............... продаде преди година на 1,46 а сега подсмърчаш на 2,46

          нищо, де ............ на 3,46 пак ще купиш
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Поуки, нема се подвеждам по твойта схема...... ... си мецаните ..... и си пази пакета
            Last edited by X_Y; 01.02.2018, 21:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2
              Поуки, не ме интересува но момчето ми завира пред очите какво има
              нека се похвали ............. няма лошо .............. всеки го прави ............ един си казва/показва пакета, а друг казва/показва новата кола или новия апартамент и т.н., и т.н.

              Last edited by X_Y; 01.02.2018, 20:43.
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                С такъв тренд няма как да не сме оптимисти Тук дълго време пазара свикна с ниски цени та дойде време за една по нормална оценка въпреки че и в момента оценката си е ниска спрямо пазара. На първо време 3 лв да стигнем ще е добре и при силни резултати атака нагоре.


                Не че не е било, ама дребната публика се поизучи, та и са гледали "клиповете" кога в края на "ешалона" - останали единици бойци стрелят и по сигнални ракети, а след тях - тъма и пустош.
                Ха дано Ви се върже меракот, и телетата да въркат!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                  Ей, много се надъхвате, кога некой шийт върви нагоре.
                  Аз пък малко по песимистично да кажа: кой знае кви покупки над 2,50 не мисля, че ще има до консолидирания.
                  Нямам препоръки, имам по-вече от колко ми требват.
                  Искрено се надявам да ме опровергайте.
                  С такъв тренд няма как да не сме оптимисти Тук дълго време пазара свикна с ниски цени та дойде време за една по нормална оценка въпреки че и в момента оценката си е ниска спрямо пазара. На първо време 3 лв да стигнем ще е добре и при силни резултати атака нагоре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                    Даже си мисля че поне 2/3 не са твои а на твои авери
                    и кво значение има това за темата?

                    питай си го на лични като те интересува кой какво има...

                    п.п. за тебе знаем, че нямаш тук и играеш ролята на кибик
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

                      Толко брат, с 50000 бр.
                      Ако имах 1 мил/бр , по- вече.
                      Даже си мисля че поне 2/3 не са твои а на твои авери

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

                        Толко брат, с 50000 бр.
                        Ако имах 1 мил/бр , по- вече.
                        Браво за количеството, а от колко време ги държиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          Samo Dim I Pushek ..........
                          Толко брат, с 50000 бр.
                          Ако имах 1 мил/бр , по- вече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                            Ей, много се надъхвате, кога некой шийт върви нагоре.
                            Аз пък малко по песимистично да кажа: кой знае кви покупки над 2,50 не мисля, че ще има до консолидирания.
                            Нямам препоръки, имам по-вече от колко ми требват.
                            Искрено се надявам да ме опровергайте.
                            Samo Dim I Pushek ..........

                            Коментар


                            • Ей, много се надъхвате, кога некой шийт върви нагоре.
                              Аз пък малко по песимистично да кажа: кой знае кви покупки над 2,50 не мисля, че ще има до консолидирания.
                              Нямам препоръки, имам по-вече от колко ми требват.
                              Искрено се надявам да ме опровергайте.

                              Коментар


                              • Още преди две години, когато хима беше 1.1 и привилигированите 1.40+, преди конвертирането , логично беше да вземеш привилигированите.При конвертацията беше логично, че обикновените ще скочат,обявиха дивидент.Просто 90 % от привилигированите бяха на групата и нямаше логика да загубят толкова проценти. Така и стана ,обикновените за две седмици се върнаха на 1.40.Отделно че групата прибра не малки пакети в този диапазон.Лично мое мнение,може и някой друг да е прибрал големите пакети на чужденците,кой да знае...Сега явно има нещо замислено тук, което ще се обяви, когато цялата еуфория е към своя край.
                                Last edited by Solid149; 01.02.2018, 19:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X