IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

    поръчката от емаг ли е или от партньор на емаг (emag marketplace), защото партньорите си избират сами куриер, различно е
    Подател ЕМАГ офис 159 Русе Рапидо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
      Днес поръчка от Емаг доставена от Спиди,бях приятно изненадан,явно отново работят съвместно.
      поръчката от емаг ли е или от партньор на емаг (emag marketplace), защото партньорите си избират сами куриер, различно е

      Коментар


      • Днес поръчка от Емаг доставена от Спиди,бях приятно изненадан,явно отново работят съвместно.

        Коментар


        • Много плюене по Спиди, ама те постъпиха като пичове, и обясниха, и всичко
          Докато Еконт - нищо такова. Поръчах си нещо миналата седмица, идва на 18. Питам куриера що така, мънка ми, че бил в срок
          Днес загледах бележката, колета пуснат на 13, идва вчера и наистина в срок. Явно са си направили доставката 5 дни. Тихомълком, по терлици. Иначе експресната доставка им е стандарта. Да ама не, като е зор, хоп, експресна за 5 дни.Няма да давам квалификации че само обиди ми идват наум

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
            Отивам във офис на Еконт .. да си получа поръчан часовник. И както винаги тъпият въпрос:
            - Какво има в пратката?
            Аз:
            – Вибратор!
            При което млъкват, споглеждат се .. и ми подават малак пакет. След малко ги питам:
            – А има ли .. включен преглед и тест?
            ... Спряха да дишат..
            Много яко!

            Коментар


            • Отивам във офис на Еконт .. да си получа поръчан часовник. И както винаги тъпият въпрос:
              - Какво има в пратката?
              Аз:
              – Вибратор!
              При което млъкват, споглеждат се .. и ми подават малак пакет. След малко ги питам:
              – А има ли .. включен преглед и тест?
              ... Спряха да дишат..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                В какъв свят живеем, щом момиче от куриерски офис отказва на борсов спекулант


                толкова не се коментира акцията колкото "жената зад щанда" в офис на спиди

                това, че се бъзикам с хората наред не означава, че наистина искам да отговарят положително на предложенията ми

                ​​​​​​
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  Гледам, че всички се оплаквате от куриерите .......... ами да се включа и аз в хора

                  преди 2 месеца си поръчах едно тиганче за палачинки от емаг ........ този път пратката я получих от спиди ....... преди да заплатя "тиганчето и доставката" го отварям да го видя дали е това което съм поръчал ......... всичко е точно и момичето в офиса ми казва:

                  - много хубав тиган

                  а аз отговарям:

                  - тигана на външен вид е хубав, но не знам дали палачинките които прави ще са хубави...

                  казах и още:

                  - дай да отидем до вкъщи да видим какви палачинки ще направи този хубав тиган

                  но момичето от спиди категорично отказа

                  иначе винаги получвам SMS-и при пратка, винаги 30 мин. след SMS-a ми се обаждат по телефона за всеки случай, ако не съм погледнал съобщенията, винаги вежливи и внимателни, но за съжаление не достатъчно услужливи (не иска да опита палачинките ми )

                  ===============

                  по принцип от офисите на спиди (а и от на еконт) съм доволен .......... единствено съм имал проблеми при доставката до адрес (не спазват часовете и винаги закъсняват) ........ също така най-слабите шофьори са на спиди - адски глупави селски парчета които не обичат да спазват ЗДП
                  на челото му това ли пише - борсов спекулант?
                  а жената може да търси успешни борсови спекуланти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                    Полки, жалко, че не ти е вързала мацката. Next time...
                    В какъв свят живеем, щом момиче от куриерски офис отказва на борсов спекулант

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                      Валери Мектупчиян: До 2022 г. искаме да увеличим бизнеса в България и Румъния с 50%

                      https://www.capital.bg/biznes/interv..._da_uvelichim/
                      +1

                      Коментар


                      • Валери Мектупчиян: До 2022 г. искаме да увеличим бизнеса в България и Румъния с 50%

                        https://www.capital.bg/biznes/interv..._da_uvelichim/

                        Коментар


                        • Тук съвсем сте оспамили темата. BG-MAMMA пасти да яде...
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            Гледам, че всички се оплаквате от куриерите .......... ами да се включа и аз в хора

                            преди 2 месеца си поръчах едно тиганче за палачинки от емаг ........ този път пратката я получих от спиди ....... преди да заплатя "тиганчето и доставката" го отварям да го видя дали е това което съм поръчал ......... всичко е точно и момичето в офиса ми казва:

                            - много хубав тиган

                            а аз отговарям:

                            - тигана на външен вид е хубав, но не знам дали палачинките които прави ще са хубави...

                            казах и още:

                            - дай да отидем до вкъщи да видим какви палачинки ще направи този хубав тиган

                            но момичето от спиди категорично отказа

                            иначе винаги получвам SMS-и при пратка, винаги 30 мин. след SMS-a ми се обаждат по телефона за всеки случай, ако не съм погледнал съобщенията, винаги вежливи и внимателни, но за съжаление не достатъчно услужливи (не иска да опита палачинките ми )

                            ===============

                            по принцип от офисите на спиди (а и от на еконт) съм доволен .......... единствено съм имал проблеми при доставката до адрес (не спазват часовете и винаги закъсняват) ........ също така най-слабите шофьори са на спиди - адски глупави селски парчета които не обичат да спазват ЗДП
                            Полки, жалко, че не ти е вързала мацката. Next time...

                            Коментар


                            • Гледам, че всички се оплаквате от куриерите .......... ами да се включа и аз в хора

                              преди 2 месеца си поръчах едно тиганче за палачинки от емаг ........ този път пратката я получих от спиди ....... преди да заплатя "тиганчето и доставката" го отварям да го видя дали е това което съм поръчал ......... всичко е точно и момичето в офиса ми казва:

                              - много хубав тиган

                              а аз отговарям:

                              - тигана на външен вид е хубав, но не знам дали палачинките които прави ще са хубави...

                              казах и още:

                              - дай да отидем до вкъщи да видим какви палачинки ще направи този хубав тиган

                              но момичето от спиди категорично отказа

                              иначе винаги получвам SMS-и при пратка, винаги 30 мин. след SMS-a ми се обаждат по телефона за всеки случай, ако не съм погледнал съобщенията, винаги вежливи и внимателни, но за съжаление не достатъчно услужливи (не иска да опита палачинките ми )

                              ===============

                              по принцип от офисите на спиди (а и от на еконт) съм доволен .......... единствено съм имал проблеми при доставката до адрес (не спазват часовете и винаги закъсняват) ........ също така най-слабите шофьори са на спиди - адски глупави селски парчета които не обичат да спазват ЗДП
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Спиди не вървят в добра посока и нищо добро не ги чака

                                Ноември месец сме изпратили 2 пратки за Гърция и с двете имаме проблеми

                                Първата я върнаха без въобще да ни уведомят че не са могли да я доставят на получателя (редовен клиент) и платихме таксите и в двете посоки, след което се наложи да я изпртим отново и да и платим за трети път доставка, а клинета не можа да си получи пратката 20 дни.

                                Втората я загубиха и след 4 дни се обадиха и казаха да изпратим нова пратка, а за тази да подадем документи за обезщетение, ние изпратихме нова пратка, но след два дни ни се обадиха да ни кажат че все пак са я намерили и че пътува за Гърция - И сега искат да платим за да я върнат.

                                Тоест на две поредни пратки искат да платим по три пъти транспортните разходи поради техни грешки.

                                В България спряхме да работим с тях още преди 3 месеца поради същите причини (ежедневно загубени пратки и счупени стоки) а месечно сме изпращали с тях по няколко стотин пратки. От както ги отрязахме за три месеца имаме само една загубена пратка

                                Използваме ги и за палета към Румъния там нещата са ОК - Успеят ли и пале да загубят ще ги призная

                                Това писмо с извиненията и аз го получих, но съм сигурен че проблемът не е в черният петък, а в начина им на организация и вероятно скоро това ще проличи в отчетите им, защото едва ли само на нас ни е писнало и сме ги зарязали независимо от по ниските цени.

                                Коментар

                                Working...
                                X