IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Полки,не е нужно да се заяждаш с всеки.Няма смисъл...пък и най-малкото.не е колегиално.Всеки има моменти на "фанфари".и на "траурна музика"......Никой не е застрахован от грешки.

    Понякога е по-добре да се поучиш от грешките,дали са твои ,или на другите ,няма значение........
    бобчо, гледай си чашката и не ми казвай аз какво да правя, че си още много малък за да го правиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Колкото до хейтърството ... не съм компетентен да споря с теб на тази тема
      ами ти си най-компетентния на темата хайтърство ......................... от 18 500 мнения не съм срещал нито едно полезно освен в темите "бисери и вицове" и "спорт"

      Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Пиши, бе полки, пиши.Ама за банката а не за личните ви взаимоотношения с Монти,мечецвети или който и да е било.Ако имаш инфо за банката казвай.Би ми било ценно.
      я си прегледай от 20-те поста през последния час дали си дал някакво инфо за ЦКБ, че искаш от мен същото в съседната тема в която попитах дали имате някакъв по-нов анализ .............................. ти не даваш да попитам дали в "твоята" банка имате някакъв по-нов анализ от този на мисирката който ползвам

      ех, греъмчо, греъмчо...

      Коментар


      • Полки,не е нужно да се заяждаш с всеки.Няма смисъл...пък и най-малкото.не е колегиално.Всеки има моменти на "фанфари".и на "траурна музика"......Никой не е застрахован от грешки.

        Понякога е по-добре да се поучиш от грешките,дали са твои ,или на другите ,няма значение........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          греъмчо, ти къде си се набил???

          в банката на мисирката

          там мажоритаря много си го харесвате ................... така ли да те разбирам ....................... не даваш някой друг да пише в темата ли, греъмчо ...................... заприличал си на мисирката

          но в тази тема всеки се чувства, че може на воля на хейтва, нали, греъмчо

          давай тогава ..................... тук винаги сме били толерантни
          Бях в банката и излезнах, защото смятам че скоро ще има по-добри нива за взлизане.От доходността си съм доволен.И въпросната банка наистина има добър потенциал, но както казах .... на по-ниски нива за влизане. Колкото до хейтърството ... не съм компетентен да споря с теб на тази тема
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Не.Софарма не съм купил...
            греъмчо, ти къде си се набил???

            в банката на мисирката

            там мажоритаря много си го харесвате ................... така ли да те разбирам ....................... не даваш някой друг да пише в темата ли, греъмчо ...................... заприличал си на мисирката

            но в тази тема всеки се чувства, че може на воля на хейтва, нали, греъмчо

            давай тогава ..................... тук винаги сме били толерантни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Тук ако можеш щях да се подпиша под този пост От първата до последната дума
              Благодаря...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                Винаги съм казвал......Когато всичко е законно,е правилно.Който познава Закона ,вратичките ,правилата.....е прав.Не всичко законно е морално.
                Но тук не е място за морал.....
                Аз не съм фен на Групата,а на парите,които могат да се направят покрай нея.
                Аз никога не съм удволетворен от печалбите си,каквито и даса ...Когато се случи,ще се пенсионирам
                Поздрави и Успех
                Тук ако можеш щях да се подпиша под този пост От първата до последната дума
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  греъмчо, огледай се малко ................ виж в коя година сме вече .................. виж останалите борси къде се намират .................. виж ние къде сме ..................... виж, че на западните борси редица акции се търгуват на рекордни нива

                  погледни 20 годишната графика на Dow Jones и DAX



                  погледни и 12-13 годишната история на софикса



                  греъмчо, ти какво препоръчваш???

                  ........................ сигурно предлагаш да продаваме

                  сигурно си на мнение, че само малоумници могат да купуват на 58 ст. тук защото с години нямало да има движение .................. както твърдеше едно друго анализаторче преди месец
                  Полки, не препоръчвам да продавате.Не препоръчвам и да купувате.Още повече на вас двамата, защото сте "тук" отдавна и знаете какво правите.ТИМ могат да ви донесат доходност.Ви го пожелавам.Не ме вкарвайте в полемика достойна за ваши дългогодишни партньори в тези занимания.Тези неща, които съм написал ги знаете от самото начало.Щом ги приемате и не ви притесняват .... Респект.Всеки си носи кръста .... и доходността.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    А...?Това го пропуснах но ти отговарям веднага. Неведнъж съм казвал, че не искам да имам нищо общо с ТИМ/Химимпорт (освен Тексимбанк, но там нещата са заварени) и съм го казвал, честно.Не завиждам на печалбите на другите още повече, когато моите печалби ме удоволетворяват Но това, което казвам е истина.И се знае още от момента в който почнаха да изкупуват ИП-та, УД-та и други на килограм за да могат да избягват ограниченията на закона.Но щом КФН не вижда нищо нередно значи всико е О.К.
                    P.S.Успех в инвестициите ти тук /и където си пожелаеш/ не съм фен на Групата ни не съм и хейтър, нито тук, нито другаде.Просто имайте предвид, че и възхода и паданието при позициите на ТИМ са защото те така искат, а не защото Пазарът така е решил.
                    Винаги съм казвал......Когато всичко е законно,е правилно.Който познава Закона ,вратичките ,правилата.....е прав.Не всичко законно е морално.
                    Но тук не е място за морал.....
                    Аз не съм фен на Групата,а на парите,които могат да се направят покрай нея.
                    Аз никога не съм удволетворен от печалбите си,каквито и даса ...Когато се случи,ще се пенсионирам

                    Поздрави и Успех

                    Коментар


                    • греъмчо, огледай се малко ................ виж в коя година сме вече .................. виж останалите борси къде се намират .................. виж ние къде сме ..................... виж, че на западните борси редица акции се търгуват на рекордни нива

                      погледни 20 годишната графика на Dow Jones и DAX



                      погледни и 12-13 годишната история на софикса



                      греъмчо, ти какво препоръчваш???

                      ........................ сигурно предлагаш да продаваме

                      сигурно си на мнение, че само малоумници могат да купуват на 58 ст. тук защото с години нямало да има движение .................. както твърдеше едно друго анализаторче преди месец

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        греъмчо, и ти ли, бруте???
                        Е, порке, бе Полки? Порке така?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          що ти Софарма ли купуваш...Дето ОД продава.......Виж темата там
                          Не.Софарма не съм купил.И ще ти кажа защо, но на лични ако искаш. Не е тук темата за да дискутирам Софарма.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            ......или и ти като монти."не опита от гроздето"....
                            А...?Това го пропуснах но ти отговарям веднага. Неведнъж съм казвал, че не искам да имам нищо общо с ТИМ/Химимпорт (освен Тексимбанк, но там нещата са заварени) и съм го казвал, честно.Не завиждам на печалбите на другите още повече, когато моите печалби ме удоволетворяват Но това, което казвам е истина.И се знае още от момента в който почнаха да изкупуват ИП-та, УД-та и други на килограм за да могат да избягват ограниченията на закона.Но щом КФН не вижда нищо нередно значи всико е О.К.
                            P.S.Успех в инвестициите ти тук /и където си пожелаеш/ не съм фен на Групата ни не съм и хейтър, нито тук, нито другаде.Просто имайте предвид, че и възхода и паданието при позициите на ТИМ са защото те така искат, а не защото Пазарът така е решил.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Да ти кажа.....на търга на ХИМа ,,са купили и Адванс Инвест ,това знаеш ли го......

                              И журналистите са купували викаш.......ми явно всички,освен сателитите виждат къде е "далаверата"

                              Ти не си ли купи
                              що ти Софарма ли купуваш...Дето ОД продава.......Виж темата там


                              Ми ОК........По-добре Мажо,чрез сателитите си да купува.от колкото да продава....Поне за моя портфейл ,де.Не знам за твоя..

                              ;0

                              Коментар


                              • греъмчо, и ти ли, бруте???

                                Коментар

                                Working...
                                X