IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На 1,80 не я искаха акцията щото всеки чакал да види тренд нагоре... Е, опитайте сега да си купите.. За 10 000 акции поне 10% нагоре цената.. ами за 100 000!?

    Коментар


    • Еха, аз тук съм на печалба!
      BSE is dark and full of terrors...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Всичкото мечка се изпокри в гората
        Те мечките да не са прости То на слънце вече се не стои. Друго си е под дървенце, под чадърче, а още по-добре и с климатиче...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Продавачи нещо не останаха
          Всичкото мечка се изпокри в гората

          Коментар


          • Продавачи нещо не останаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
              Каквато и култура да градят, докато не прекратят порочната практика с облигациите и не я заменят с една нормална дивидентна политика (както в Румъния например) няма как да спечелят доверието на миноритарните. Имам акции и не препоръчвам нищо!
              +1

              Все си мисля, че разбират как тия облигации им пречат да лъснат целите в бяло. Надявам се разумът да надделее .... евентуално след стрес тестовете.
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Мда, и аз съм го получил на мейла. Срещите ще бъдат тримесечни! Градят корпоративна култура пичовете.
                Абе Батя ви знае къде да инвестира...
                Каквато и култура да градят, докато не прекратят порочната практика с облигациите и не я заменят с една нормална дивидентна политика (както в Румъния например) няма как да спечелят доверието на миноритарните. Имам акции и не препоръчвам нищо!
                Last edited by Чичо Манчо; 16.06.2016, 14:57.
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Все още е над пазарната.. Но тава май теб повече те тревожи, отколкото мен
                  Поне не криеш. Година и нещо блокирана сума... Не бъркаме беглия интерес с тревогите, нали? Нямам акции.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    А средната ти цена каква беше?
                    Все още е над пазарната.. Но тава май теб повече те тревожи, отколкото мен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                      За трети път тази година ще има среща по принуда, след като тези срещи бяха наложени от външни институции.

                      Бях на първата среща и имам акции тук, но повече не искам да гледам изтормозените погледи на директорите, които се опитват всячески да прикрият факта, че не им се правят такива срещи с някакви си там миноритарни акционери.
                      имало и трезви тук.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • За трети път тази година ще има среща по принуда, след като тези срещи бяха наложени от външни институции.

                        Бях на първата среща и имам акции тук, но повече не искам да гледам изтормозените погледи на директорите, които се опитват всячески да прикрият факта, че не им се правят такива срещи с някакви си там миноритарни акционери.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Мда, и аз съм го получил на мейла. Срещите ще бъдат тримесечни! Градят корпоративна култура пичовете.
                          Абе Батя ви знае къде да инвестира...
                          поздравления

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Мда, и аз съм го получил на мейла. Срещите ще бъдат тримесечни! Градят корпоративна култура пичовете.
                            Абе Батя ви знае къде да инвестира...
                            А средната ти цена каква беше?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                                С настоящото Първа инвестиционна банка АД, в качеството си на публично дружество, кани миноритарните си акционери на тримесечна среща, която ще се проведе на 22 юни 2016 г. от 10:30 часа в конферентната зала в сградата на Банката на бул. „България“ № 81Г. Миноритарните акционери се поканват да заявят своето участие до края на работния ден на 17 юни 2016 г. на адрес ir@fibank.bg.
                                Мда, и аз съм го получил на мейла. Срещите ще бъдат тримесечни! Градят корпоративна култура пичовете.
                                Абе Батя ви знае къде да инвестира...

                                Коментар

                                Working...
                                X