IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой ще сподели ли впечатления от срещата днес?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      чудно!?!? да бе да, нали от повече от половин година го очакваш осреднявайки!?!? )))))))
      Но все пак нали не страдаме заради нивата!? - а нали някои казват, че "от високо се пада по-лошо" !?!? В този смисъл - не мислиш ли, че може да е по-добре да се радваме и на сегашните нива !????))))
      Нека се радват на изход от сегашните нива, защото поведението на "успелите да купят" ми прилича на граничещо с отчаяние пред спад/срив.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Не знам за вас, но на мен новините от инвеститорската среща ми допадат.. и то много. Чудно как още има предлагане на тия нива
        чудно!?!? да бе да, нали от повече от половин година го очакваш осреднявайки!?!? )))))))
        Но все пак нали не страдаме заради нивата!? - а нали някои казват, че "от високо се пада по-лошо" !?!? В този смисъл - не мислиш ли, че може да е по-добре да се радваме и на сегашните нива !????))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Не знам за вас, но на мен новините от инвеститорската среща ми допадат.. и то много. Чудно как още има предлагане на тия нива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Какво означава неприемливо?

            Криете ли нещо?
            Жълта публикация зад, която няма никакви факти и конкретика. С право е изтрито, момчета.

            Нека се придържаме към официални източници на информация. И аз съм твърдо против триенето на мнения, които спират градивната дискусия, но жълтениите на Бивол ми идват в повече.
            Last edited by Nikola; 25.08.2016, 15:06.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Какво означава неприемливо?

              Криете ли нещо?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Хехе, колко лисанки се облизват под лозата..
                поне не съм аз))) Имах и продадох, a келепира отиде при хима )))
                Батя, на коя цена смяташ да ги кешираш тези !? Само не казвай че на цената на IPO-то ))))))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Хехе, колко лисанки се облизват под лозата..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                    Ама ако може на 12 лева да запишете новите.....предвид фундамента
                    Мда там някъде ще е,нали трябва да е над тази от ипо-то все пак банката се разви......пИчели яко инак ще е срамота!

                    Коментар


                    • Ама ако може на 12 лева да запишете новите.....предвид фундамента

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        На мен ще ми е интересно дали няма да иска нещо от вас....
                        Май натам вървят нещата ,мисля точно така ще стане!Някъде пишеше че мажо нямал пари за увеличението на капитала

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                          След като не му пука защо си губи времето мажо за срещи с миноритарите през месец?Явно не е точно така!
                          На мен ще ми е интересно дали няма да иска нещо от вас....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                            При положение, че свободно търгуемите акции са нищожен процент, какво му пука на мажото на колко се харчи парчето, още повече, че никога не се предвижда някой от балъците да вземе и стинка дивидент
                            Това е една "чиста акция" по Каро
                            След като не му пука защо си губи времето мажо за срещи с миноритарите през месец?Явно не е точно така!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Това какво е били преди, какво те топли сега ако пеефски ти дръпне килимчето под краката както се случи с петрол. От 5 лева сега колко е? 35 стинки ли беше последно?
                              Преди ,преди , миналата година ,скоро пак....
                              А още не съм ги купил....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Това какво е били преди, какво те топли сега ако пеефски ти дръпне килимчето под краката както се случи с петрол. От 5 лева сега колко е? 35 стинки ли беше последно?
                                Дали ще е пееф, банев, гела, цеко, пеко, божков, златев и т.н. няма значение. Факт е, че 99% от търгуемите акциЙ на нещото наречено бефебе са притежание на такива "мажовци". Пък вие си "търгувайте" и "спекулирайте" с по 2% от тях и се надайте да оберете банката, която раздава картите (при това белязани вече)

                                Коментар

                                Working...
                                X