IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С оглед на подобряващите се коефициенти и липса на по-добри алтернативи, тези хартия започва да става почти задължителна за портфейла на всеки себеуважаващ се спекулант...

    Коментар


    • Плахи опити с 40 лв. да се спре пропадането на асансьора. Мизерия в главите. 40 лв. ! Т'ва са пари за семки. Преди няколко деня един пък със 128 лв. за 85 ст. Може ли така сега
      Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

      Коментар


      • 0,8 ...?! каква ли цена заслужават тези хартии??? '"Билборд-2"...може би но в по-голям размер.'

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
          Тук май скоро ще видим пробив на 0.80
          натам отиват нещата...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Тук май скоро ще видим пробив на 0.80
            Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

              В темата за Bref спорихме с теб Nobody, но тук съм напълно съгласен с теб.

              Часовникът тиктака. На изкуствено дишане с допинг от банките са (на кредити). Кажат ли банките "стига толкова" и са в …..

              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
              Не е добре тук ситуацията и то очевидно но до лято не очаквам нещо различно да се случи освен лъжи в отчетите...след лятото ще го мислим пак...и на всички стана вече ясен счетоводният метод нагоди го...хайде спрете стига вече!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

                В темата за Bref спорихме с теб Nobody, но тук съм напълно съгласен с теб.

                Часовникът тиктака. На изкуствено дишане с допинг от банките са (на кредити). Кажат ли банките "стига толкова" и са в …..

                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
                Изглежда банките са били до тук, иначе нямаше да има увеличението на задълженията и авансите. Пак казвам, че може би това е по-добрият вариант за дребните акционери. Може би сега ще има по-радикални мерки за смяна на подхода.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                  Само ще цитирам няколко цифри. Заеми 18.4 млн. (10.4), търг. задължения 8.9 млн. (4.8), аванси 7.9 млн. (2.5). В скоби от преди 12 месеца.

                  17.5 милиона увеличение, срещу 5 млн. повече кеш, тоест 12.5 млн. са вложили/изхарчили. Искаха ли да изчистят тези задължения с парите от новите акции и, ако да, какво ще правят сега?

                  Нямам против да се инвестира, но просто не може да се разбере, това създава ли потенциал за печалби след някакво време или ако спрат ще спрат и приходите. Може би греша за стойността на бизнеса и технологиите вътре, но съм сигурен, че загубиха доста доверие.
                  В темата за Bref спорихме с теб Nobody, но тук съм напълно съгласен с теб.

                  Часовникът тиктака. На изкуствено дишане с допинг от банките са (на кредити). Кажат ли банките "стига толкова" и са в …..

                  Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Само ще цитирам няколко цифри. Заеми 18.4 млн. (10.4), търг. задължения 8.9 млн. (4.8), аванси 7.9 млн. (2.5). В скоби от преди 12 месеца.

                    17.5 милиона увеличение, срещу 5 млн. повече кеш, тоест 12.5 млн. са вложили/изхарчили. Искаха ли да изчистят тези задължения с парите от новите акции и, ако да, какво ще правят сега?

                    Нямам против да се инвестира, но просто не може да се разбере, това създава ли потенциал за печалби след някакво време или ако спрат ще спрат и приходите. Може би греша за стойността на бизнеса и технологиите вътре, но съм сигурен, че загубиха доста доверие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Това как ще се отрази на цената?На 60 ст ще спре ли?
                      Маржът на печалбата от продажби вече подсказва за наченки на тех.компания и е наполовина по-голям от другата тех,компания - Алтерко
                      Любопитно колко ли ще е на биодит?? )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bocman Разгледай мнение
                        Сирма Груп Холдинг отчита 34.5% ръст на консолидираната нетна печалба на годишна база през 2018 г.
                        (ДНЕВЕН БЮЛЕТИН НА БФБ)
                        Това как ще се отрази на цената?На 60 ст ще спре ли?
                        Last edited by Grosss; 01.03.2019, 14:50.

                        Коментар


                        • Сирма Груп Холдинг отчита 34.5% ръст на консолидираната нетна печалба на годишна база през 2018 г.
                          (ДНЕВЕН БЮЛЕТИН НА БФБ)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                            от Сирма до 23ч. са работили да изкарат отчета и да ни зарадват
                            чудесно ..... спазват срока

                            а в резюме ще разкажеш ли с какво са зарадвали акционерите в този отчет?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • от Сирма до 23ч. са работили да изкарат отчета и да ни зарадват

                              Коментар


                              • "До изтичане на крайния срок за прехвърляне на права, 27.12.2018г, бяха упражнени 21 739 969 броя права от общо емитирани 59 360 518 броя права"

                                T.e. за 5 милиона увеличението е провалено ?

                                Което означава, че по-големите собственици управляващи фирмата не са пожелали да вземат заеми за 5 милиона и после да ги "компенсират"! А това се казва "почтеност". От мен Браво!
                                Last edited by forexar; 21.02.2019, 15:02.
                                Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                                Коментар

                                Working...
                                X