IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подценени дружества на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Кире , Сашко според мен е хванал една стратеегия ,да стане милиоонер за година ,две и купува пени акции който може при благоприятни условия да се удвоят или утроят.....
    Обикновено е грешна стратегия ,защото може и да загуби и кеша който има но това е негово правило да участва на борсата ,защото парите са си негови...
    Гледам е налазил Дървените , петролхолдинг и ихбг...
    По принцип и от трите не съм доволен ,нито дивидент, нито мажо ,нито перспектива ,но всеки има право на мисъл ....
    всеки има право и малко адреналин в шитове....
    какво да кажа за борсата ,ами останаха хиени и овце и малоумници ...
    Днес имам покупка за 80 лв в три сделки на три акции...
    Някакви малоумници са пуснати от курило и цъкат ли цъкат стотинки...
    некакъв каролец ми продаде една акция на БТХ ,друг от там ми направи сечено в Ланда и ме натовари с комисионни колкото купих акции ,трети от Елана воюва да направи сделка за 15 лв...
    не знам Кире ако така продължава ,докъде ще стигнем....
    Който не иска да го цакат с единични бройки, сам си взема от аска.

    Коментар


    • Зачетох, много "яка" тема - форума срещу Сашето (в истината за подцененост) Но и е симпатичен по своему с тази невинна непреднамереност и упование в ...p/B))))) Особено в B-то)))) (разбира се и др симпатяги има още, изкушени от п/б/ като геко, булсон и др.) ))) За съжаление, ми се струва, че доводите на форума са втвърдили още мнението на Сашко))) И тогава го има, защото как да се предаде неизстрадан опит!?!?))) Та както споменах, понеже ни е симпатичен Сашко, прииска ми се да пробваме дебата от друг ъгъл))))) Не на ган ъгъл или фибоначи, а фундаментален)))) Иска ми се само преди това да попитам Сашето - какво разбира като "активи", нещо като дефиниция.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        За Сашко- да събере 20лева и да купи и тук..
        Булгар Чех Инвест Холдинг АД (6B6 / BCH)-

        P/B (неконс. / конс.) 0.14 / 0.03
        имат добре изглеждащо хотелче

        http://comunicatorbg.com/oazisbg.html

        https://www.booking.com/hotel/bg/pri...al&type=total&

        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          За Сашко- да събере 20лева и да купи и тук..
          Булгар Чех Инвест Холдинг АД (6B6 / BCH)-
          P/B (неконс. / конс.) 0.14 / 0.03
          Ще добавя един много показателен пример от външните пазари - с големи обещания преди време и ниско Р/В сега ....
          http://finviz.com/quote.ashx?t=SDRL
          И щото се заговорихте за зрънчо - това, че една компания е част от печеливш холдинг не я прави такава ... Обратното също е вярно
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • За Сашко- да събере 20лева и да купи и тук..
            Булгар Чех Инвест Холдинг АД (6B6 / BCH)-

            P/B (неконс. / конс.) 0.14 / 0.03

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

              Не се заяждам, и аз имам акции, но ако може да обясниш по-кой показател Софарма е подценена акция - неглежирана, ниска цена, ниска ликвидност или според теб е пени сток? Не казвам, че няма да расте, но за мен няма как да се нарече подценена акция. Затова се включчих и в тема, която я повдигна Тони, като видях, че явно има неразбиране какво е подцененост.
              Саше с теб нямам желание да се разправям. Просто посочвам както някой колеги по долу кои акции мисля че ще имат добър ръст в следващите шест месеца.

              Коментар


              • ИМА го в ИГРАТА Монти;- но ти си запявай "съчки събирам" и пак на първа позиция

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  ...
                  некакъв каролец ми продаде една акция на БТХ ,друг от там ми направи сечено в Ланда и ме натовари с комисионни колкото купих акции ,трети от Елана воюва да направи сделка за 15 лв...
                  не знам Кире ако така продължава ,докъде ще стигнем....
                  булленд ли купуваш?
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Сирма, Доверие, Софарма, Бреф, Химимпорт
                    Не се заяждам, и аз имам акции, но ако може да обясниш по-кой показател Софарма е подценена акция - неглежирана, ниска цена, ниска ликвидност или според теб е пени сток? Не казвам, че няма да расте, но за мен няма как да се нарече подценена акция. Затова се включчих и в тема, която я повдигна Тони, като видях, че явно има неразбиране какво е подцененост.

                    Коментар


                    • Наливате хубаво масло като се отрича, заклеймява, че чак кълне. Всичко това влиза като част от думата "подценен" - отричан, неглежидан, заклеймяван и неоценен. Хубави изказвания от, които ясно става кое точно е подценено.
                      Продъжавайте да допринасяте към темата, най-коментирана тези дни.
                      Щом П/Б се отрича вече от толкова много участници, значи наистина е подценен показател и определено нужен за обективен анализ.

                      Коментар


                      • Монти, в момента е симулация на търговия..Изглежда ИП имат някакви договорки да крепят БФБ..Що се отнася до шитовете и порфейл само в тях, то през годините видях много хора, които фалираха с тях..Те са актуални само година -две , когато има ултра бичи пазар и всичко се купува..Повечето собственици тогава не ги продават- пуста лакомия и после фалират..ИХЛБЛ и ХИМ са големи холдинги с голяма ликвидност и много акции..Те са добре, когато дойдат големите чужди инвеститори и искат пакети..Понеже имат банки, тогава и те ги подкрепят и може да се направят хубави разлики..То те там могат да купят реално..Засега няма и скоро няма да има големи чужди инвеститори..Дървото не го коментирам- спекулативно и забравено в холдинга те не го подкрепят даже..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Монти, ти какво ще кажеш за прозрението на Сашко, да се гледа само ПБто.. и по него да се купува ..
                          Кире , Сашко според мен е хванал една стратеегия ,да стане милиоонер за година ,две и купува пени акции който може при благоприятни условия да се удвоят или утроят.....
                          Обикновено е грешна стратегия ,защото може и да загуби и кеша който има но това е негово правило да участва на борсата ,защото парите са си негови...
                          Гледам е налазил Дървените , петролхолдинг и ихбг...
                          По принцип и от трите не съм доволен ,нито дивидент, нито мажо ,нито перспектива ,но всеки има право на мисъл ....
                          всеки има право и малко адреналин в шитове....
                          какво да кажа за борсата ,ами останаха хиени и овце и малоумници ...
                          Днес имам покупка за 80 лв в три сделки на три акции...
                          Някакви малоумници са пуснати от курило и цъкат ли цъкат стотинки...
                          некакъв каролец ми продаде една акция на БТХ ,друг от там ми направи сечено в Ланда и ме натовари с комисионни колкото купих акции ,трети от Елана воюва да направи сделка за 15 лв...
                          не знам Кире ако така продължава ,докъде ще стигнем....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                            BREF, NEOH, HIKA, DOVUHL, SFARM
                            Сирма, Доверие, Софарма, Бреф, Химимпорт

                            Коментар


                            • Монти, ти какво ще кажеш за прозрението на Сашко, да се гледа само ПБто.. и по него да се купува ..

                              Коментар


                              • Тук не ви ли омръзна да се занимавате с глупости?!
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X