IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взаимни фондове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте. Вуйчо ми има някакви дялове от Адванс Инвест. Звънях на посочен телефон, прехвърлиха ме през 3 номера, четвъртия изобщо не вдигна. Някой да има идея как роднината ми да разкара тези хартийки и поне някакви пари да вземе?

    Коментар


    • Здравейте, някой успявал ли е да се свърже с Алфа Асет Мениджмънт по телефона? Единственият, който имат на сайта....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
        Какво разбирате под Такса Управление ?
        Това, което е. Управлението винаги с разходи е свързано.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          немам време да чета глупости. твоите "услуги" са за балъците. аз мога и сам да си се оправям и мога да си загубя парите сам нема нужда та ми ми "помагат"
          Е, в това вече съм сигурен, дума да няма.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            Каква половина, бе - я прочети един договор....
            немам време да чета глупости. твоите "услуги" са за балъците. аз мога и сам да си се оправям и мога да си загубя парите сам нема нужда та ми ми "помагат"

            Коментар


            • Какво разбирате под Такса Управление ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                ама ми вземат половината доход ако има такъв. а когато са на загуба аз си я поемам цялата. мерси за такова "управление"
                Каква половина, бе - я прочети един договор....
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Пак пишеш, без да мислиш. Ти някъде гледаш: 4% - ама моите клиенти (каквито има и туканка) друго ще кажат. Колко те чешат всяка година - също се знае - само от доходността, ако няма - няма чесане.

                  И още нещо - ако някой няма доходи, как по дяволите ще си внася по ДПФ? Това, че някой "не е декларирал доходи", не означава, че няма - и че няма данъци за намаляване.
                  ама ми вземат половината доход ако има такъв. а когато са на загуба аз си я поемам цялата. мерси за такова "управление"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от *M*M* Разгледай мнение

                    Ако си намерил начин да си прибереш парите от дарение - да, а другото е : 10 % за ДПФ, 10 % за застраховка живот и 10 % за здравна застраховка. Това се сещам на първо четене без да ровя в ЗДДФЛ. Ако пропускам нещо кажи.
                    не си разбрал за какво иде реч. 10% ако имаш облагаем доход. ако нямаш доход или имаш необлагаем отде ще ги спадаш. или ако застаховката надвишава тия 10%. карах Императора да прочете в ЗДДФЛ кои са необлагаемите доходи,
                    Last edited by nradev; 26.07.2017, 03:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      Да - има доходи, които не се облагат - хъхрешките помощи например и тези от бране на джилезу. Аз такива клиенти нямам.

                      Айде моля ти се - не ми обяснявай - вече не знам колко пъти те хващам да пишеш тотални глупости.


                      Почти всички мои клиенти чешат горанов като крастав и бъхлясал макак, малцината други просто не им се занимавало. Може да им е жал за - знам ли ги, всеки си решава.
                      вместо да дрънкаш врели некипели те посъветвах да прочетеш ЗДДФЛ. примерно дарение, доход от продажба на имущество, наследство , печалби от тотото и не се облагат.дивиденти и лихви се облагат при източника . да изреждам ли още

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                        с данъците си скаран доста,ама обясняваш на клиентите как да чешат Горанов.има доходи дето не се облагат и то не малко има и такива които са обложени при източника. земи прочети ЗДДФЛ няколко пъти после се прави на данъчен експерт
                        Ако си намерил начин да си прибереш парите от дарение - да, а другото е : 10 % за ДПФ, 10 % за застраховка живот и 10 % за здравна застраховка. Това се сещам на първо четене без да ровя в ЗДДФЛ. Ако пропускам нещо кажи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          с данъците си скаран доста,ама обясняваш на клиентите как да чешат Горанов.има доходи дето не се облагат и то не малко има и такива които са обложени при източника. земи прочети ЗДДФЛ няколко пъти после се прави на данъчен експерт
                          Да - има доходи, които не се облагат - хъхрешките помощи например и тези от бране на джилезу. Аз такива клиенти нямам.

                          Айде моля ти се - не ми обяснявай - вече не знам колко пъти те хващам да пишеш тотални глупости.


                          Почти всички мои клиенти чешат горанов като крастав и бъхлясал макак, малцината други просто не им се занимавало. Може да им е жал за - знам ли ги, всеки си решава.
                          Last edited by Императорът; 24.07.2017, 23:46. Причина: Бъхлясал макак, бъхлясал макак.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Пак пишеш, без да мислиш. Ти някъде гледаш: 4% - ама моите клиенти (каквито има и туканка) друго ще кажат. Колко те чешат всяка година - също се знае - само от доходността, ако няма - няма чесане.

                            И още нещо - ако някой няма доходи, как по дяволите ще си внася по ДПФ? Това, че някой "не е декларирал доходи", не означава, че няма - и че няма данъци за намаляване.
                            с данъците си скаран доста,ама обясняваш на клиентите как да чешат Горанов.има доходи дето не се облагат и то не малко има и такива които са обложени при източника. земи прочети ЗДДФЛ няколко пъти после се прави на данъчен експерт

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение
                              Импе, крайно време е да скъсаш с тези мошеници от Алианц и да си намериш по-почтена работа, в която не се налага да лъжеш хората. Има смисъл човек да си направи рискова застраховка, за в случай, че му се случи нещо много лошо. Да спестява по този начин - не. Има смисъл да се спестява за старини. Да се спестява чрез пенсионни фондове - не. Чрез взаимни фондове, управлявани от велики скъпи мениджъри - не. Много ми е забавно като вземат да ми хвалят някой фонд, който непрекъснато е много под пазара колко бил добър.
                              Интересно ми е ти самият имаш ли спестовна застраховка и за каква сума. А ДПФ?
                              Allianz са немошшшшшеници, бе. Никого не лъжа - аз - почтен застраховател. Не ги разбираш ти застрахователните работи - рискова застраховка ако си направиш, ще те очешат здравата, защото колкото по-дърт ставаш, толкова по-скъпо ти излиза. Инвестиционната човешка е единственият начин, хем да си човекозастрахован, хем накрая да излезеш напред с парите.
                              Разбира се, че имам човешка, защото и аз - небезсмъртен. И въпреки, че е в старата компания, в която работех (далеч не толкова могъща), въпреки че е обвързана с консервативен фонд, според представянето и досега (не е минал и 1/3 от периода) и темпът на нарастване на партидата, сигурен съм на около 93.8%, че накрая ще съм напред - и ще съм все пак защитен през туй време. А продуктите на Allianz са ного по-добри - тия дни се занимавах с един клиент, който месец преди началото на четвъртата година от договорът си, е назад само с 12-13% от внесеното досега, при положение, че не е ного млад и при положение, че застрахователната му сума е висока - надхвърля двойно парите, дето трябва да внесе за целият срок, защото човекът има няколко деца. Който поразбирва от човекозастраховане, разбира колко фантастически добро представяне е това. И за него е силно вероятно, че ще си е напред с парите, а и ще има силна защита, ако таковата.
                              Разбира се, че имам и ДПФ-енце - и съм доволен от доходността му. Винаги е хубаво човек да диверсифицира инвестиции и през фондове - крайно съществен плюс са допълнителни екстри - застрахователна защита и защитени пари, които никой не може да ти очеше.

                              Ти чешеш г-н горанов,
                              а теб никой не може да те очеше.

                              Какво по-хубаво?


                              Онакиев - старая се драги, благодаря
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Ако повечето бяха като Импето, много по-развит щеше да е пазаря у БГетовица
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X