IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спестявания какво да ги правя ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • badboy99

    Купи части за електрически велосипеди, като ги удари всички хиперинфлацията догодина и велосипеда ще е като Мерцедес , а електрически ще е като Порше.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • badboy99

      Купи си кола. Изгодна сделка - нова кола за 5 хиляди лева е супер изгодно.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
        Aко ме светнеш къде за тия пари продават нови коли ще ти купя и на теб една
        Не си ме разбрал, искам да кажа че не искам да си купува друга кола или да ида не екскурзия,да ги изпия във някоя пивница и други такива неща.Искам да ви вложа във нещо или да получавам някаква възращаемост около тези проценти .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
          Имам спестявания около 5000 лева,Дайте съвет какво да направя със тях.Не искам да си купувам нова кола .Искам да ви вложа във нещо понеже лихвите във банките са много ниски искам около 10-15 процента възвръщаемост .
          Инвестирай ги. 10-15% е сравнително трудно, но не невъзможно.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
            Имам спестявания около 5000 лева,Дайте съвет какво да направя със тях.Не искам да си купувам нова кола .Искам да ви вложа във нещо понеже лихвите във банките са много ниски искам около 10-15 процента възвръщаемост .
            Aко ме светнеш къде за тия пари продават нови коли ще ти купя и на теб една
            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

            Коментар


            • Депозит в руска банка.
              Там лихвите са подобни .

              Коментар


              • Спестявания какво да ги правя ?

                Имам спестявания около 5000 лева,Дайте съвет какво да направя със тях.Не искам да си купувам нова кола .Искам да ви вложа във нещо понеже лихвите във банките са много ниски искам около 10-15 процента възвръщаемост .
                Last edited by Amsterdamm; 15.05.2016, 14:12.
              Working...
              X