IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоматизиран анализ - bse-reports

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Адмирации!

    Направо е обезсмислено изречението: "Аз чета отчети!" Остава да се вземат само едни решения, ако човек е ориентиран в тая посока.

    "Четенето" тук е свързано направо със сравняване на компаниите по желаните критерии. Много лесна за работа и ориентиране в показателите, което е голямо предимство!

    Браво! Успех във всички начинания и - разбира се - в по-нататъшните увлечения с всички хоби-занимания!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

      Звука може да се изключва - мразя нахални сайтове
      Истината е че е трудоемко и със съмнителен резултат, а за подобна платена услуга няма кой да плаща за да си струва разработването. На мен ползването на компютъра ми е хоби и се отплаща през търговията на пазара. Колкото повече компютър ползваш толкова повече свободно време имаш.

      МНОГО СИ ТОЧЕН !!! - ПОЗДРАВЛЕНИЯ и от мен , това със "особения " звук ме притесни с не познаването му, но бързо се светнах.
      ... Прозорец за търсене директно към компания - не видях , но и основно не съм я още рагледал!

      БРАВО - отлична работа !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto
        Poncho се е откроявал винаги с точни, ясни, едновременно интелигентни и добронамерени коментари тук във форума и това че го нямаше в последно време ми липсваше много. Повече се радвам да видя че отново е сред нас на бфб, преди да видя страницата, и вярвам, че каквото е направил е мислено добре. Надявам се с тази тема да те виждаме Пончо по-често пак във форума!
        Извинявам се за "рекламата", но така се зарадвах че е сред нас на бфб, че не се стърпях а и за нужда на по-новите участници, които не знаят форума от по-далечното минало и най-вече с цел някой трол да не те засегне и да те загубим като участник))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Poncho се е откроявал винаги с точни, ясни, едновременно интелигентни и добронамерени коментари тук във форума и това че го нямаше в последно време ми липсваше много. Повече се радвам да видя че отново е сред нас на бфб, преди да видя страницата, и вярвам, че каквото е направил е мислено добре. Надявам се с тази тема да те виждаме Пончо по-често пак във форума!
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Чува се и то доста настоятелно :-))
            Бил съм винаги убеден, че нещо подобно може да се направи, чудил съм се - защо не се прави и дори защо не се предлага като платена услуга.
            Дори ми е минавало през главата да опитам да намеря някой подходящ компютърен специалист, комуто да се възложи това. Най-добре би било някакъв колективен орган от изявени представители на миноритарната инвестиционна общност да напише възложението, формулите и т.н.
            Пък ти си взел и си го направил с "развлекателна" цел.
            Адмирации!
            Звука може да се изключва - мразя нахални сайтове
            Истината е че е трудоемко и със съмнителен резултат, а за подобна платена услуга няма кой да плаща за да си струва разработването. На мен ползването на компютъра ми е хоби и се отплаща през търговията на пазара. Колкото повече компютър ползваш толкова повече свободно време имаш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

              Дръж отворен прозореца на сайта в браузъра - покрай публикуването на отчетите ще я видиш и евентуално чуеш в действие
              Чува се и то доста настоятелно :-))
              Бил съм винаги убеден, че нещо подобно може да се направи, чудил съм се - защо не се прави и дори защо не се предлага като платена услуга.
              Дори ми е минавало през главата да опитам да намеря някой подходящ компютърен специалист, комуто да се възложи това. Най-добре би било някакъв колективен орган от изявени представители на миноритарната инвестиционна общност да напише възложението, формулите и т.н.
              Пък ти си взел и си го направил с "развлекателна" цел.
              Адмирации!

              Коментар


              • Уау По-късно ще разгледам повече, но благодаря!
                Keep going ...

                Коментар


                • Браво, поздравления.
                  едит:
                  сега ще навлязат алгоритмите за търговия на бфб
                  Last edited by ceneto; 30.05.2017, 16:47.
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    Супер !!!
                    Ше я разгледам подробно довечера .
                    Поздравлениия за положените усилия и успешното завършване на проекта .
                    Считам ,че ще е много полезна програма !
                    Още веднъж - БРАВО !!!
                    Дръж отворен прозореца на сайта в браузъра - покрай публикуването на отчетите ще я видиш и евентуално чуеш в действие

                    Коментар


                    • Супер !!!
                      Ше я разгледам подробно довечера .
                      Поздравлениия за положените усилия и успешното завършване на проекта .
                      Считам ,че ще е много полезна програма !
                      Още веднъж - БРАВО !!!

                      Коментар


                      • Автоматизиран анализ - bse-reports

                        Преди няколко месеца пуснах няколко текста - упражнения върху финансови отчети, изготвени от компютърна програма през потребителя Poncho_bot, но на модерацията не й допадна и с право - не му е мястото във форума.

                        След известно модифициране въпросният робот вече работи на http://bse-reports.com
                        На сайта се съдържа информация за близо 25 хил. отчета с текуща актуализация.

                        Въпросната програма започна за лично ползване и на мен ми е полезна, въпреки ограниченията и неточностите с което е свързано ползването на компютърен "калъп" за всички дружества и отчети. Следва да се има в предвид, че факторите оказващи влияние върху дружествата и пазара са различни и трудно уловими само от цифрите в счетоводния отчет. От друга страна технологизирането на четенето на отчети си има и предимства. Погледнете пък, дано е полезно.

                        В "За страницата" ще публикувам някой разяснения относно неясноти, особености или възникващи въпроси.
                      Working...
                      X