IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Както една я смъква, така и една я качва - Патките втори номер - не като перЕспектива пред компанията, а като скъпа акция, която с единични бройки можеш да я свалиш/качиш с двуцифрени проценти. Все тая, аз от акцията съм довоелн (можеше и още), но от дружеството - да го дух@т кашутите чеЦки
    "Прекъсването на електрозахранването в София е в резултат на изключване на напрежението от станция на ЕСО."/сайта на ЧЕЗ/

    Не ги фалирай още, че има още хляб да се яде, въпреки че скриха 50 000 000 печалба в "Други разходи". Ако и евентуалният бъдещ купувач е този който си мисля, то ще има хубави движения по няколко позиции.

    Коментар


    • Както една я смъква, така и една я качва - Патките втори номер - не като перЕспектива пред компанията, а като скъпа акция, която с единични бройки можеш да я свалиш/качиш с двуцифрени проценти. Все тая, аз от акцията съм довоелн (можеше и още), но от дружеството - да го дух@т кашутите чеЦки
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение

        за 6 г в Германия 1 път не ми се е случвало
        Няма смисъл, леко перифразирам: "Виж му профила, па му крой капата."

        Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Поръчките вляво поизчезнаха и се сринаха с много хиляди левове - затвоа не харесва подобни акции, прекалено много могат да бъдат манипулирани и в двете посоки. Който продал на 20К+ - поздравления, който не е - успех в чакането, аз на тази компания каквото съм ѝ мислил в събота, вече взе да ѝ се случва
        Тук една сделка смъква цената, нищо фатално, две напред, една назад да е. Сплит би вдигнал ликвидността и няма да има такива резки промени, но не предпочитам голямо раздробяване, около 1:5 би било удобно.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Поръчките вляво поизчезнаха и се сринаха с много хиляди левове - затвоа не харесва подобни акции, прекалено много могат да бъдат манипулирани и в двете посоки. Който продал на 20К+ - поздравления, който не е - успех в чакането, аз на тази компания каквото съм ѝ мислил в събота, вече взе да ѝ се случва
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
            Печалбата се изяжда от 13 милиона провизии.
            Парични средства 96 милиона, 19 200 лв на акция
            Освен това и от 3 млн. обезценки и 2,2 млн. надплатен данък

            Коментар


            • Печалбата се изяжда от 13 милиона провизии.
              Парични средства 96 милиона, 19 200 лв на акция
              Last edited by dici; 30.01.2017, 16:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                Ако може пак промоции по 6-7 К......
                Май натъм вървят нещата!

                Коментар


                • Тук печалбата се почти занулява в последното тримесечие пак номера ми се струва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    Блестяща идея!


                    Ако може пак промоции по 6-7 К......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от atanasvidev Разгледай мнение
                      да накажем ЧЕЗ за "режима на тока" с разпродажби на двете позиции
                      Блестяща идея!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NPP Разгледай мнение

                        Много ми е интересно коя е тази или кои са тези държави дето спирането на тока е непознат термин.Би ли казал
                        за 6 г в Германия 1 път не ми се е случвало

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дневник
                          CEZ проучва възможностите за продажба на българския си бизнес
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Напред и нагоре, и все още само 120млн. капитализация

                            Коментар


                            • Коментар


                              • да накажем ЧЕЗ за "режима на тока" с разпродажби на двете позиции

                                Коментар

                                Working...
                                X