IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Да ви пусна ли резултатите към момента?
    Давай да ги видим!
    Сигурно са любопитни!

    Коментар


    • Тази вечер ще обобщя резултатите - има кворум - към стотина души са попълнили както обикновено

      Ако има някой, които не е попълвал пък има свободно време, сега е момента
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Да ви пусна ли резултатите към момента?

        Коментар


        • Попълних!
          Поздравления за идеята, малко да се "поразбутаме"!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Защо след като си попълнил веднъж анкетата вече не може да се влезе в нея да се видят резултатите ? Да не би при мен да е проблема ?
            Преди май можеше. Не може ли да се ограничи само повторното попълване ?
            Преди можеше и беше много удобно. Дори и като им плащам пак не позволява да погледнеш резултатите.


            Instant Results:
            Display results after a respondent completes the survey.

            Сега дава да погледнеш само след като си попълнил. Мога да извадя временни резултати утре сутрин примерно...
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Защо след като си попълнил веднъж анкетата вече не може да се влезе в нея да се видят резултатите ? Да не би при мен да е проблема ?
              Преди май можеше. Не може ли да се ограничи само повторното попълване ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Попълних, но имам забележка По някои позиции съм притежавал акции преди Q1 и съм добавял през Q1, ама няма как да го отразя в анкетата. Не приема два отговора наведнъж пущината
                Така е - прав си - за следващия път ще добавя позиция - Добавях
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    попълних!
                    Давайте сега и останалите 50 човека, които са попълнили, да напишат и те 50 поста "попълних:"...
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • Попълних, но имам забележка По някои позиции съм притежавал акции преди Q1 и съм добавял през Q1, ама няма как да го отразя в анкетата. Не приема два отговора наведнъж пущината
                      Last edited by SOFIX; 15.04.2015, 21:40.

                      Коментар


                      • попълних!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                          Въпросът "Как се промени през Q2" не го разбирам. Ние сме в q2, как трябва да отговарям - като намерение към момента ли?

                          Q1 2015 e - ще го поправя сега
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Въпросът "Как се промени през Q2" не го разбирам. Ние сме в q2, как трябва да отговарям - като намерение към момента ли?

                            Коментар


                            • Актуални анкети

                              Очаквания за основните български акции 2Q 2015

                              Портфейл на Форума 1Q 2015
                              Last edited by BigBear; 15.04.2015, 14:51.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Тук след първото тримесечие форумците ли водят или брокерите?
                                Брокерите 13 % Форумът 5 % към днес

                                При Брокерите са Агрия и Биовет
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X