IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупуване на вземания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al_stefanov Разгледай мнение
    Привет и от мен.
    Хайде посъветвайте нещо и мен, имам изпълнителен лист за около 11 000$ с лихвите вече са и повече. Но длъжника не иска да ги дава, въпреки че ги има. Приемам съвети.
    Ако все още не сте си събрали вземането: savocachev@abv.bg
    Ф този живот Фсичко се върти около 3-те Ф-та.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от icaka1987 Разгледай мнение
      Продавам вземане от физическо лице..Имам изпълнителен лист по едното задължение от 06,2019 за 4000 лв. и имам записна заповед за още 3000 лв. която не съм входирал.
      Свържи се с мен на savocachev@abv.bg
      Ф този живот Фсичко се върти около 3-те Ф-та.

      Коментар


      • Продавам вземане от физическо лице..Имам изпълнителен лист по едното задължение от 06,2019 за 4000 лв. и имам записна заповед за още 3000 лв. която не съм входирал.

        Коментар


        • Имам ЗЗ

          Коментар


          • Здравейте,

            Моята приятелка има изпълнителен лист издаден тази година от районен съд - Варна за сумата от 60 000 лв. срещу физ. лице. Запорирани са два имота от нашето ЧСИ. Физическото лице няма други задължения към други лица и към държавата, както и запори от други лица срещу себе си. Имотите му покриват сумата която търсим от него.

            Интересува ни можем ли да продадем част от вземането и принципно какъв процент може да получим в най-добрия случай.
            Ако има заинтересовани да ми пишат на sotpost2000@gmail.com

            Благодаря.

            Коментар


            • baron-e, трябва да отидеш при този ЧСИ (можеш спокойно да го споменеш тук) и да го попиташ какви действия са извършени по изпълнителноото дело и какви проверки за имуществото на длъжника са извършени (ти сам можеш да ги видиш по делото, щом си страна по делото). Дали има активи които са бъдат продадени или да му бъде направена удръжка от заплата или други действия.

              Коментар


              • Имам вземане от физическо лице за 15000 лв. , за което съм го осъдил и имам издаден изпълнителен лист. Изпълнителният лист е депозиран при ЧСИ, който за съжаление няколко години не може да направи нищо за да събере дължимата ми сума, която с присъдените лихви със сигурност е станала вече не по малко от 25000 лв. Интересува ме дали мога да намеря фирма, която може да се заеме и да реши проблема с моите вземания

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MMMMMMMM Разгледай мнение
                  Продавам вземане от физическо лице..Имам изпълнителен лист от 2016 за 30 000лв. + лихви и съдебни такси.
                  Продавам дълга за 6000лв. гр.София-0877684565
                  балъци нема

                  Коментар


                  • Можете да се свържете с една консутанска фирма за събиране на вземания- 13 group( http://13group.eu ), на мен ми бяха полезни

                    Коментар


                    • Продавам вземане от физическо лице..Имам изпълнителен лист от 2016 за 30 000лв. + лихви и съдебни такси.
                      Продавам дълга за 6000лв. гр.София-0877684565

                      Коментар


                      • Здравейте!

                        С моя екип имаме желание за изкупуване на вземания. Моля свържете се с нас на e-mail: goldoaltd@gmail.com

                        Поздрави!

                        Коментар


                        • Здравейте, искам да продам вземане в размер на около 35000лв от физическо лице, имам изваден изпълнителен лист.

                          Коментар


                          • Здравейте,
                            бих искала да продам вземане по изпълнителен лист в размер на 7100 лв. от юридическо лице. Може ли съвет към кого да се обърна?

                            Коментар


                            • Изкупувам вземания от физически и юридически лица. Оферти приемам на лично съобщение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lavivaiva Разгледай мнение
                                Здравейте, може ли някой да ме посъветва как можем да си вземем парите най-бързо от фирма за извършена услуга на стойност 4700 лв. /имам всички нужни документи, подпечатани и подписани /като фирмата в момента има незапорен капитал от 4000 лв.
                                Благодаря
                                Бързо - никак. Дело. После много варианти /обявяване в несъстоятелност, съответно фирмата вади документи че дължи на други много повече и ти си на опашката с пръст в уста/. Най-добре Джиросване, ако се върже SB,

                                Коментар

                                Working...
                                X