IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За по лесно, може да се направи да зарежда за 5 минути, реалистично е. Това означава, зареждаш и след това паркираш на станцията, както е сега по бензиностанциите, не е зле.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Имхотеп, не е чак толкова непродаваем такъв лиценз за батерия която може да се зарежда за 10мин. с китайска електрохимия на CATL ще я направят, те в момента са на 30 минути.
      https://ev-database.org/car/1171/Honda-e , това е което правят в момента с батерия на CATL.
      Не го мъчи с толкова много числа.

      Коментар


      • Имхотеп, не е чак толкова непродаваем такъв лиценз за батерия която може да се зарежда за 10мин. с китайска електрохимия на CATL ще я направят, те в момента са на 30 минути.
        https://ev-database.org/car/1171/Honda-e , това е което правят в момента с батерия на CATL.
        Last edited by supertrader; 04.08.2021, 16:18.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Ох.

          Коментар


          • Имхотеп, точно.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Имхотеп, трябва да се свърже с Хонда, те въобще не са си разработили батерия.
              Аз даже не знам какво чака още
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Имхотеп, трябва да се свърже с Хонда, те въобще не са си разработили батерия.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Аз мисля че сме късметлии. Можем да разчитаме на лабораторията в горна, и най-вече на геният който я ръководи.
                  За какво? За експедиция?Да ви прати, няколкото талибани...?
                  - Разбира се.


                  П.П. Модерацията, или не изкривявайте поне смисъла на текста, или трийте наред. Щото, създавате с намесата си превратни тълкувания. Моля, да се уважи забележката ми. Благодаря.
                  ​​​​​
                  Last edited by Pyramid; 04.08.2021, 15:15.

                  Коментар


                  • redcretin. не на изобретателя на дигиталния инвертор на Самсунг, сиреч на теб.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      На крачка са. Обаче трябва да измислят още няколко физични закона преди електричките да станат използваеми.
                      Аз мисля че сме късметлии. Можем да разчитаме на лабораторията в горна, и най-вече на геният който я ръководи.

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • vikhunter, те вече са използваеми. Друго има, трябва да продават най много. Затова ще се впуснат да продават, когато могат да произвеждат нещо което е максимално изпипано.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Да де. Тези закони не вършат работа.
                          Вършат. Просто, нечии глави са в нечии задници...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Че какво им пречат законите? Те и за тук, са същите.
                            Да де. Тези закони не вършат работа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                              На крачка са. Обаче трябва да измислят още няколко физични закона преди електричките да станат използваеми.
                              Че какво им пречат законите? Те и за тук, са същите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                С какво им пречат патентите които имат ? Факта е че не се нахвърлят да правят голямо производство на електрички, сега почват а говорят за батерия която ще се зарежда напълно за минути, все едно че зареждаш гориво в резервоар.
                                На крачка са. Обаче трябва да измислят още няколко физични закона преди електричките да станат използваеми.
                                Last edited by vikhunter; 03.08.2021, 22:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X