IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    И къде е общият електролит?
    Не знам, вие кажете. Толкова бръмчахте, че било недомислица...

    Коментар


    • И къде е общият електролит?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Същото което бях начертал схематично, батерия съставена от биполярни плочи, плочи на които от едната страна е материала на анода, а от другата на катода. Това е схемата на батерията на новия Приус 2021.
        Attached Files
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Не знам за какво говориш. Явно си гледал нещо, но не си разбрал нищо.

          Ами чети, пусто.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Ако самураите лъжат за своите батерии, лъжа и аз. Дали са много хубави графики, и пълен идиот би ги разбрал.
            Не знам за какво говориш. Явно си гледал нещо, но не си разбрал нищо.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • И така, Матеев, неработоспособна ли е батерията на хибрида на Тойота AGUA (Prius C), с т.нар."биполярни колектори", заради т.нар.от теб "общ електролит"? Не е ли недомислица?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Жена ми има тойота. Та чувал съм. Ми вие кви лъжи пак са ви в главите?
                Ако самураите лъжат за своите батерии, лъжа и аз. Дали са много хубави графики, и пълен идиот би ги разбрал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  За Тойота, ако не си чувал, не можем ти помогна.
                  Жена ми има тойота. Та чувал съм. Ми вие кви лъжи пак са ви в главите?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Пъни се де, още един провал като всичко досега. А за какви японци говорите, само там в гаража си знаете

                    За Тойота, ако не си чувал, не можем ти помогна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Матеев? Да се пъна ли още с прототип, или японците са достатъчно доказателство, че грешиш?
                      Пъни се де, още един провал като всичко досега. А за какви японци говорите, само там в гаража си знаете

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Моля за отговор.

                        Коментар


                        • Матеев? Да се пъна ли още с прототип, или японците са достатъчно доказателство, че грешиш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ами дразни ме. Аз ще отговарям подходящо.

                            Иначе сделка с неграмотници не ми трябва.
                            Тъй, тъй. И на нас не ни трябва, затуй, не ти и предлагаме. Така или иначе, ти си бръмчиш, хвалА на таквизи Постоянници.

                            Коментар


                            • А сега - да не си помисли някой, че забравяме твърде лесно - нека помолим Матеев да отсъди, имат ли или нямат батериите на Toyota Aqua (Prius-C) нещо общо с т.нар. "общ електролит" и какво правим (хайде, не ние, ами японците) с така наречените "недомислици", няма ли да им обясним, че тая, тяхната, няма да я бъде? Притеснен съм някак, ами ако продадат нещо, пък после, то не пожелае да проработи, т.к.не е благословено от господина? Те, там, тестовете, как са ги правили не знаем, ами ако не са вложили достатъчно милиарди в това, да не се провалят, хубави хора са.

                              Целите сме слух, Матеев. Успокой душите наши, pls.

                              Коментар


                              • Когато, преди 12 години, на ШС бе предложено комедийното шоу "СърБайБър", тамошната звезда Иво Сиромахов, на поканата да се формализира предоставянето на концепцията с цел защита на ИС отговори нещо от вида "- А, не, ние тук, сме свикнали да си вярваме". Съответно, Драгият Зрител, такова животно не видя и то лежи в едни чекмеджета на един приятел. Ако някой с понятие от материята попита за него, предполагам, ще му бъде представено при поискване. Чел съм написаното, заряд има. Друг въпрос, дали има кой да го използва. В годините след този случай, масовото ползване на шеги и майтапи, публикувани във ФБ и т.н. в ШС и замълчаването по отношение на техния произход доказаха, че -както споменатият в началото случай, а сега, и предлагането за зам.-премиер на човек с плагиатски прояви, няма да се избягват. Е, и Дългият, и Иво Сиромахов си затвориха форумите тогава , че някои поставени въпроси, бяха станали въз-неудобни. Разбираемо е, нали иде реч за пари (т.е.., Някой да прави едни пари, без разлика, за чия сметка). Затова, НЕ гласувах за тези юнаци и не знам, как биха ме накарали, да го сторя. Афинитетът към злоупотреба, едва ли ще изчезне от ТОВА, че тя е възнаградена.

                                Коментар

                                Working...
                                X