IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся инвеститор/съдружник за бизнес в Нова Зеландия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    Местните не кълват ли на офертата , та чак във България търсиш съдружник
    Стига сте го яли.Той е САМО 17г. там.Още не познава никого.

    Коментар


    • Макар и предложението да е супер несериозно идва въпросът как от данъчна и законова гледна точка може лицето Х да финансира лицето Y в държава като Нова Зеландия...
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Това измама ли е..Така ли се търсят съдружници..
        Сумати народ ще си напише и банковите сметки тук, и ЕГН и всичко, ако реши,ч че има далавера

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nikos17
          Общите приказки са за в обявата,а знаещите и заинтересованите намират начин да се свържат с нас за обсъждане.Пристигайки в Нова Зеландия от една озлобена и негативна страна,то и аз си мислех,че е балон бизнеса с недвижимите имоти и строителството и чаках да се спука.И тъка 17г.,този балон се надува с подкрепата на не малко чужди инвеститори.Като например...имот струващ от порядъка на милион се продава за около седмица.Има и много още информация за подема,строителството,резервната НЗ.валута,но не мисля да я обсъждам тук.А за момчето което няма какво да прави и си търси с кого да се захапи-То ,тук банки има и търсят глупци,а и лихвите са много по ниски от в БГ. Ставаше въпрос за Съдружник с два грама акъл поне...Успех на имащите и късмет на развиващите се в застой...
          Местните не кълват ли на офертата , та чак във България търсиш съдружник

          Коментар


          • Това измама ли е..Така ли се търсят съдружници..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nikos17
              Общите приказки са за в обявата,а знаещите и заинтересованите намират начин да се свържат с нас за обсъждане.Пристигайки в Нова Зеландия от една озлобена и негативна страна,то и аз си мислех,че е балон бизнеса с недвижимите имоти и строителството и чаках да се спука.И тъка 17г.,този балон се надува с подкрепата на не малко чужди инвеститори.Като например...имот струващ от порядъка на милион се продава за около седмица.Има и много още информация за подема,строителството,резервната НЗ.валута,но не мисля да я обсъждам тук.А за момчето което няма какво да прави и си търси с кого да се захапи-То ,тук банки има и търсят глупци,а и лихвите са много по ниски от в БГ. Ставаше въпрос за Съдружник с два грама акъл поне...Успех на имащите и късмет на развиващите се в застой...
              ами кат са ниски лихвите земи кредит, защо да делиш печалбата с друг

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nikos17
                Здравейте,Търся инвестиции и за двата бизнеса ,тъй като аз се занимавам със строителство ,а съпругата ми с обувките. За размера на инвестицията ,дялове и други отношения помежду ни ,можем да обсъдим след проявен интерес и обсъждане на вариантите ,тъй като те варират в зависимост от участието и възможностите .
                с тия общи приказки инвеститор няма да намериш

                Коментар


                • не помня някой да е намирал инвеститори тук.
                  обикновено получава критики и забележки, повечето основателни.

                  успех.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Новозеландската икономика е в голяма корелация с Австралия ... имам усещането, че балона на имотите го понадуха вече и не мисля, че е голяма далавера.... въобще не виждам кой ще прати пари на другия край на света... какво можеш да осигуриш като обезпечение.... иначе е несериозно
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                      Ти луд ли си? Нямате ли банки в Нова зеландия ?
                      явно не дават

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nikos17 Разгледай мнение
                        Здравейте,
                        Занимавам се със строителство и реновация от доста години тук в Нова Зеландия .Бизнеса ми се развива успешно и съм доста зает.Tова което виждам като перспектива в тази сфера е инвестирането в недвижими имоти като например закупуването на стари къщи и реновирането им с цел продажба със значителна печалба ,както и закупуването на парцели и строителство на нови къщи. Окланд,града в който живеем ,се увеличава постоянно като население и територия и строителният бизнес е един от най-печелившите тук. За реализацията на това ми е необходим инвеститор и партньор. Тук цените на имотите растат постоянно и в идеята ми е заложено коопериране с български инвеститори ,това което правят китайци,индийци и руснаци.Като не е нужно да се инвестира пълната сума за закупуване на имота ,а може да се използва това че съм новозеландски гражданин.
                        Съпругата ми се занимава с внос и продажба на висококачествени обувки,предимно детски ,като досега продажбите са предимно по интернет. Идеята е да доразвием този бизнес и да направим специализирани магазини както тук в Нова Зеландия ,така и в Австралия ,за които държави сме ексклузивни представители . www.ortopedia.co.nz
                        Ако някой има интерес към тези идеи може да ми пише за по-подробна информация- therightchoicenz@yahoo.co.nz
                        не се разбра за кой от двата бизнеса търсиш съдружник и колко пара се търси и какъв дял даваш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nikos17 Разгледай мнение
                          Здравейте,
                          Занимавам се със строителство и реновация от доста години тук в Нова Зеландия .Бизнеса ми се развива успешно и съм доста зает.Tова което виждам като перспектива в тази сфера е инвестирането в недвижими имоти като например закупуването на стари къщи и реновирането им с цел продажба със значителна печалба ,както и закупуването на парцели и строителство на нови къщи. Окланд,града в който живеем ,се увеличава постоянно като население и територия и строителният бизнес е един от най-печелившите тук. За реализацията на това ми е необходим инвеститор и партньор. Тук цените на имотите растат постоянно и в идеята ми е заложено коопериране с български инвеститори ,това което правят китайци,индийци и руснаци.Като не е нужно да се инвестира пълната сума за закупуване на имота ,а може да се използва това че съм новозеландски гражданин.
                          Съпругата ми се занимава с внос и продажба на висококачествени обувки,предимно детски ,като досега продажбите са предимно по интернет. Идеята е да доразвием този бизнес и да направим специализирани магазини както тук в Нова Зеландия ,така и в Австралия ,за които държави сме ексклузивни представители . www.ortopedia.co.nz
                          Ако някой има интерес към тези идеи може да ми пише за по-подробна информация- therightchoicenz@yahoo.co.nz
                          Ти луд ли си? Нямате ли банки в Нова зеландия ?

                          Коментар


                          • Търся инвеститор/съдружник за бизнес в Нова Зеландия

                            Здравейте,
                            Занимавам се със строителство и реновация от доста години тук в Нова Зеландия .Бизнеса ми се развива успешно и съм доста зает.Tова което виждам като перспектива в тази сфера е инвестирането в недвижими имоти като например закупуването на стари къщи и реновирането им с цел продажба със значителна печалба ,както и закупуването на парцели и строителство на нови къщи. Окланд,града в който живеем ,се увеличава постоянно като население и територия и строителният бизнес е един от най-печелившите тук. За реализацията на това ми е необходим инвеститор и партньор. Тук цените на имотите растат постоянно и в идеята ми е заложено коопериране с български инвеститори ,това което правят китайци,индийци и руснаци.Като не е нужно да се инвестира пълната сума за закупуване на имота ,а може да се използва това че съм новозеландски гражданин.
                            Съпругата ми се занимава с внос и продажба на висококачествени обувки,предимно детски ,като досега продажбите са предимно по интернет. Идеята е да доразвием този бизнес и да направим специализирани магазини както тук в Нова Зеландия ,така и в Австралия ,за които държави сме ексклузивни представители . www.ortopedia.co.nz
                            Ако някой има интерес към тези идеи може да ми пише за по-подробна информация- therightchoicenz@yahoo.co.nz
                          Working...
                          X