IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за инвестиции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mani9 Разгледай мнение
    мерси на всички за коментарите, и най-вече тези по същество.
    д.
    Не знам защо госпожицата модератор ми изтри мнението.
    Без да знам какви пари искаш да вложиш, как да ти дам мнение братко?
    Например с 200лв. можеш семки и кърфици да продаваш, а с 2000лв. царевица на пара, а 20 милиона можеш да инвестираш в Ай Ти сектора, земеделие и тн.
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Водородната технология отдавна е известна,да я внедряват иначе все ще треперим
      дали няма да ни спрат кранчето на газта и нефта и все трябва да стоим в
      стойка партер.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mani9 Разгледай мнение
        мерси на всички за коментарите, и най-вече тези по същество.
        да истина е, че не сам очаквал някои да ми разкрие какъв бизнес е най-добре да започна, все едно кока да си каже рецептата на всички, примерно. Идеята ми е да си бъдем полезни по-някакъв начин, знам че има и сериозни хора, които на добра воля дават съвети , може да са много малко , но се надявам че през седмицата ще се включат и хора , които са активни само тогава. от коментарите до тук виждам, в крайна сметка се получава едно въртене в кръг, в добрия смисъл, може би, за тези които знаят как да се възползват. да търся макс доходност , при мин риск, в смисъл на най-доброто от мин риск. това , което предлагат банките е краен вариант наистина. търся нещо като бързо удвояване на парите или поне, наполовина, това е наистина добър вариант. нещо което е бързооборотно или е на мода както се казва. може и да е нещо което носи 10% всеки месец, това е приемлив вариант и мин които търся. акциите не са лоша и идеа , но трябва да знам към кои да се насоча, а и предвид това че тези които се търгуват, са неконтролируеми, предвид това че ботове дърпат кривата , а знаете какво може да стане, ако една програма управлява нещо, ако са акции , по мое мнение тези, които са на компании , занимаващи се с добив, предимно на мед, сребро, алуминии , ще са от полза , тъй като тези суровини ще стават адски ценни. също като идея , ми се върти за златото, каквото и да разправят, златото си е злато. друг вариант е нещо, което е ценно , и стойността му расте с времето, като комиксите или бейзболните картички в америка , старинните предмети и т.н. нещо което утре струва повече от днес, определено това би могло да бъде по-добър вариант, от фондове, банки, и борсови игри. истината в днешно време на нет е бързината и да си първи или поне от първите и постоянното променяне.
        Само ще споделя личен опит :
        - направих 5 г. на борсата, но такова животно не видях - с 10% up на месец.
        С едно изключение - имах кратък флирт с Forex, където първоначално удвоих а после занулих сметката.
        Въпреки това съм предоволен - на БФБ почти утроих началния капитал. Ноооо отчитам и Голяма доза късмет.
        Съвет - прицели се в по-нормална доходност и ликвидни позиции.
        Успех !
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • А Черно море.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Това да зареждаш колата си с вода,да се отопляваш с вода,да правиш ток от вода,
            това е спасението на България.
            Тц ... не става. България е на едно от последните места в Европата по количеството водните запаси
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • ВЕИ са бъдещето,но трябва да се намери точната формула.Сега плащаме по
              10 милиарда евро годишно на Русия грешни пари,това по добре ли е?

              Коментар


              • Това да зареждаш колата си с вода,да се отопляваш с вода,да правиш ток от вода,
                това е спасението на България.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Най -добрата идея за бизнес в момента е намиране и внедряване на алтернативни
                  енергоизточници различни от нефта,газта,въглищата и ядрената енергия,тоест
                  държавата ти да не зависи от тоя или оня,а да разчита на това което има слънце,
                  вятър,вода/водород/ и др.
                  Тези с ВЕИ-тата не изгърмяха ли, защото разчитаха на преференциални-гарантирани от държавата изкупни цените на продукцията?

                  Коментар


                  • Най -добрата идея за бизнес в момента е намиране и внедряване на алтернативни
                    енергоизточници различни от нефта,газта,въглищата и ядрената енергия,тоест
                    държавата ти да не зависи от тоя или оня,а да разчита на това което има слънце,
                    вятър,вода/водород/ и др.

                    Коментар


                    • мерси на всички за коментарите, и най-вече тези по същество.
                      да истина е, че не сам очаквал някои да ми разкрие какъв бизнес е най-добре да започна, все едно кока да си каже рецептата на всички, примерно. Идеята ми е да си бъдем полезни по-някакъв начин, знам че има и сериозни хора, които на добра воля дават съвети , може да са много малко , но се надявам че през седмицата ще се включат и хора , които са активни само тогава. от коментарите до тук виждам, в крайна сметка се получава едно въртене в кръг, в добрия смисъл, може би, за тези които знаят как да се възползват. да търся макс доходност , при мин риск, в смисъл на най-доброто от мин риск. това , което предлагат банките е краен вариант наистина. търся нещо като бързо удвояване на парите или поне, наполовина, това е наистина добър вариант. нещо което е бързооборотно или е на мода както се казва. може и да е нещо което носи 10% всеки месец, това е приемлив вариант и мин които търся. акциите не са лоша и идеа , но трябва да знам към кои да се насоча, а и предвид това че тези които се търгуват, са неконтролируеми, предвид това че ботове дърпат кривата , а знаете какво може да стане, ако една програма управлява нещо, ако са акции , по мое мнение тези, които са на компании , занимаващи се с добив, предимно на мед, сребро, алуминии , ще са от полза , тъй като тези суровини ще стават адски ценни. също като идея , ми се върти за златото, каквото и да разправят, златото си е злато. друг вариант е нещо, което е ценно , и стойността му расте с времето, като комиксите или бейзболните картички в америка , старинните предмети и т.н. нещо което утре струва повече от днес, определено това би могло да бъде по-добър вариант, от фондове, банки, и борсови игри. истината в днешно време на нет е бързината и да си първи или поне от първите и постоянното променяне.

                      Коментар


                      • Най-добрата инвестиция

                        Истината е свещите хора . Инвестирайте в производството на свещи, защото скоро ще са необходими .

                        А иначе аз овце не коментирам. Някак са ми доста далечни. Кажи-речи овца само на по телевизията съм виждал .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                          Поживейте в истинския свят и вкусете от помията.
                          Какво против имате клетите овце бе селяндури.
                          нямаме против клетите овце нищо лошо. Само против селендурите които искат да утолят селендурските страсти, да ги умъртвят безпардонно и то за пари
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Поживейте в истинския свят и вкусете от помията.
                            Какво против имате клетите овце бе селяндури.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                              Айде по-сериозно пропадалници.
                              Към автора на темата -
                              Бих купил 2-3 коча и Бих ги натирил в делиормана между 200-300 офце. Седиш и чакаш, после продаваш. Пази се от въшките, за подробности питай ПЕДРО!!!
                              Ааа не с рогите. А докато чакаш не ядеш и пиеш. Това както и да, може да се изкара и на прясно овнешко, макар че смърди, ами като се оагнят тези 200 300 овце, кой ще ги вади от майките, кой ще се грижи после за малките, няма да стане само с чакане
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Big6ha

                                Те делиорманските овце твоите кочове чакат, седиш и продаваш..
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X