Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Разкекрчиха го тоя Дакс,ама имаше гап от април за затваряне.
    Още не е запълнен
    Вся Власть Советам

Коментар

• айде, Церберус е вече в Коба с 5,01% вече и сигурно ще добави.
      Der Finanzinvestor Cerberus ist bei der Commerzbank eingestiegen. Wie Deutschlands zweitgrößte Privatbank am Mittwoch in Frankfurt mitteilte, liegt der Stimmrechtsanteil von Cerberus bei 5,01 Prozent.

сега еуфорията много лесно може да я закара на 14-15

http://www.finanznachrichten.de/nach...eutsch-016.htm

http://www.finanznachrichten.de/nachrichten-2017-07/41298574-dgap-stimmrechte-commerzbank-aktiengesellschaft-deutsch-016.htm
      Last edited by Ferry; Днес, 14:41.

Коментар

• Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Разкекрчиха го тоя Дакс,ама имаше гап от април за затваряне.
        не може само нагоре. а и мустакатият дядка има какво още да снася покрай тракторите, които си мисли че са коли (изкл. премиум и спорт моделите)

Коментар

• Разкекрчиха го тоя Дакс,ама имаше гап от април за затваряне.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

Коментар

• Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            какво сте се умълчали колеги?автомобилките слязоха на прилични цени за пазаруване или дебнете за още по-ниски цени
            'ми купувай, какво се ослушваш

Коментар

• какво сте се умълчали колеги?автомобилките слязоха на прилични цени за пазаруване или дебнете за още по-ниски цени
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

Коментар

• След провала на сливането с LSE борсата във Франкфурт полира имиджа си

Целта на Deutsche Boerse e да привлече повече индивидуални инвеститори и да помогне на Франкфурт да се конкурира с Лондон след Brexit

Промените биха могли да помогнат на Deutsche Boerse да придобие част от блясъка на нюйоркската фондова борса, тъй като Франкфурт иска да се конкурира с Лондон като финансова столица на Европа, след като Великобритания напусне Европейския съюз.

http://www.investor.bg/evropa/334/a/...dja-si-243326/

Коментар

• за пени-сток:

някой заглждал ли е SUPREME METALS CORP, WKN: A2DJZE ISIN: CA8686271005

Коментар

• Capital Zeitung Juni 2017
                    Betonung ist auf Schwellenländer gerichtet

Last edited by Ferry; 15.07.2017, 16:39.

Коментар

• Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

В последните години това се доказа като най-добрия сел сигнал
                      Мдам - такива работи слушах, когато си купувах HSBC на седем кинта и Allianz на 118 кинта.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Die Deutsche Pfandbriefbank (Pbb) ist Spitzenreiter, nicht bei Größe oder Wachstum, sondern mit ihrer Kernkapitalquote von 19 Prozent: Keine andere börsennotierte Bank hierzulande hat ihre Risiken - wie faule Kredite - so stark mit Kapital abgedeckt. Bei der Deutschen Bank sind es 11,9 Prozent, bei der Commerzbank 13,1 Prozent. Und selbst der direkte Wettbewerber Aareal Bank kommt lediglich auf 13,2 Prozent.

Коментар

• Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

И друг път съм казвал - щом видя дивидент над 5-6% ставам особено мнителен към акцията ...
                          В последните години това се доказа като най-добрия сел сигнал

Коментар

• за момента коба се държи много здраво и се чакат повече детайли около бъдещият дял на Церберус.
                            цената от 13.50-14 може да я много бързо да я задмине. определено пътят е разчистен

Коментар

• Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Благодаря, но това мога да го видя и в сайта на франкфуртската Ного паднала за година назад, да - тоя продължаващ спад вече е прекален за мене - мисля - нищо че щели да продават четвъртинката пинпин, пак остават могъщи, а и ще вземат 1 МБ, сигурно имат нещо напредвид.

Отделно - как може една компания, при това влиятелна и голяма (доколкото чета), да се казва Пинпин? Това е абсолютно несериозно... пинпините са смехотворни, комични са !!! Ми аз в такова не бих инвестирал.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

Да бе - къде видя да са паднали от 9.4 на 6.8? Чак толкова ли пък е важен тоя пинпин, малко ли е, че ще вземат 1 МБ за делът си там и кой казва, че няма да инвестират парите другаде? Не зная - подъл номер - неговото кожа гъбава - добре че имам малко бройки.

Напоследък малко трудно да следя нещата, че има някакви проблеми с Ксетрата, ама пък гледам - най-могъщата ми външна инвестиция: Allianz - катери нови върхове.
                                http://www.finanznachrichten.de/char...earson-plc.htm
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

Коментар

Working...
                                X