Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Експресбанк не пожела да си ми даде парите при закриване на сметка ми !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

тия от банката ги боли к..а за твоето вишо
    ММ, СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ ПОНЕ ЩЕ СЕ ПОЧЕШАТ ПО ЯЙЦАТА, като разберат за вишуто
    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Хаха, тия се големи смешници, тая история направо е велика. Тука требваше да са поизхвърчали всички, кретеноиди по веригата от банката(от началника на клкона, до пендела дето е писал подобни кретенизми за съд)... Аз там сметка нема да имам със сигурност ххахаха. Жалко в Германия няма как да се случи подобно нещо, но ако беше се случило, щеха и обезщетения да плащат и да търсят извънсъдебни споразумения само и само да оправт нещата. В бг трудничко, но пък солидарно, с човека за мен тая банка вече нема да съществува ....

Казвам го от позицията на човек живял в Германия 10 над години, със завършено висше (финанси) там.
      тия от банката ги боли к..а за твоето вишо

Коментар

• Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Жалко в Германия няма как да се случи подобно нещо, но ако беше се случило, щеха и обезщетения да плащат и да търсят извънсъдебни споразумения само и само да оправт нещата. В бг трудничко, но пък солидарно, с човека за мен тая банка вече нема да съществува ....
        В България е по-лесно да платиш на няколко трола, за да неглижират темата, вместо да се извиниш и издължиш. Мани ги тез обезщетения, говорим за най-елементарно извинение...

Коментар

• Да не излезе накрая истината - че са нямали пари в касата и затова са излъгали, че е имало грешка на служител (което е абсурдно - коя е тази грешка, която не може да се оправи с бутон "Undo" или нещо от сорта)?

Коментар

• Хаха, тия се големи смешници, тая история направо е велика. Тука требваше да са поизхвърчали всички, кретеноиди по веригата от банката(от началника на клкона, до пендела дето е писал подобни кретенизми за съд)... Аз там сметка нема да имам със сигурност ххахаха. Жалко в Германия няма как да се случи подобно нещо, но ако беше се случило, щеха и обезщетения да плащат и да търсят извънсъдебни споразумения само и само да оправт нещата. В бг трудничко, но пък солидарно, с човека за мен тая банка вече нема да съществува ....

Казвам го от позицията на човек живял в Германия 10 над години, със завършено висше (финанси) там.
            Last edited by pepe1234; Вчера, 15:40.

Коментар

• Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение
              http://www.dnevnik.bg/biznes/2017/09...lientut_da_se/

Май някой се е попритеснил, а?
              ужас! ама чак до бнб ли е стигнал случая!?
              ами сега??!
              та те сигурно ще и вземат лиценза на тая банка!!

може дори да им конфискуват рекламните материали и да ви раздадат по едно пликче тук във форума
              препоръка е

Коментар

• http://www.dnevnik.bg/biznes/2017/09...lientut_da_se/

Май някой се е попритеснил, а?

Коментар

• Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение

ОК ама без последното... тоя служител да не е на Светия Синод? Той е служител на банката. Проблемът е във банката.
                  Не си прав! Служителя "случайно" е бил там!

Коментар

• Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

Че се прави на интересен повече от колкото трябва съм съгласен, но и другото е верно,че при закриване на сметката парите се изплащат веднага или по друга посочена от него сметка или в брой на място. В случея проблема е в служителя на банката, не в банката.
                    ОК ама без последното... тоя служител да не е на Светия Синод? Той е служител на банката. Проблемът е във банката.

Коментар

• Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение

Стреснали са се от твоите жалби и са го написали набързо. Продължавай в същия дух. Пусни още няколко жалби до институциите. АКо до момента не си го напрвил, можеш да пуснеш и някоя жалба и до президента, вицето, бат Боко, и bg mamma . Също така не забравяй европейската комисия и проф. Пимпирев
                      до bg mamma на всяка цена и дори бих препоръчал да се обади в ефир на професор вучков и канал 2001.
                      препоръка е

Коментар

Стреснали са се от твоите жалби и са го написали набързо. Продължавай в същия дух. Пусни още няколко жалби до институциите. АКо до момента не си го напрвил, можеш да пуснеш и някоя жалба и до президента, вицето, бат Боко, и bg mamma . Също така не забравяй европейската комисия и проф. Пимпирев
                        Що се еб..ваш с човека? То ясно ,че други тр.да са методите но една птичка пролет не прави пък и така от монитора мноо лесно се дават наставления!

Коментар

и писмена жалба до арменския поп. имейл pop@armenia.com

Коментар

• Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                            Дали случайно или не, днес БНБ излезе с това:
                            http://www.bnb.bg/PressOffice/POPres...Date/index.htm
                            http://www.bnb.bg/BankSupervision/ww...tion/index.htm
                            "В настоящия раздел „Информация за ползватели на финансови продукти и услуги“ е публикуван актуализиран „Кратък наръчник на ползвателя“. Материалът има информационен характер и е насочен към настоящи и бъдещи потребители на финансови услуги – физически лица. Той съдържа практическа информация, целяща да подпомогне ползвателите при вземане на решение в избора на подходящ продукт, както и полезни съвети за разрешаване на потребителски спорове." - интересно четиво е пдф файла.
                            Пак пуснах още едни жалби към институциите заради това, че Експресбанк вместо парите ми, ми даде торба с рекламни материали. Която торба(заедно с рекламните материали вътре - които след изсипването им на масата грижливо прибрах пак вътре) аз не взех, защото не ме удовлетворяват.
                            Благодаря на всички за полезните мнения.
                            Лека вечер на всички
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

Коментар

• Дали случайно или не, днес БНБ излезе с това:
                              http://www.bnb.bg/PressOffice/POPres...Date/index.htm
                              http://www.bnb.bg/BankSupervision/ww...tion/index.htm
                              "В настоящия раздел „Информация за ползватели на финансови продукти и услуги“ е публикуван актуализиран „Кратък наръчник на ползвателя“. Материалът има информационен характер и е насочен към настоящи и бъдещи потребители на финансови услуги – физически лица. Той съдържа практическа информация, целяща да подпомогне ползвателите при вземане на решение в избора на подходящ продукт, както и полезни съвети за разрешаване на потребителски спорове." - интересно четиво е пдф файла.
                              Пак пуснах още едни жалби към институциите заради това, че Експресбанк вместо парите ми, ми даде торба с рекламни материали. Която торба(заедно с рекламните материали вътре - които след изсипването им на масата грижливо прибрах пак вътре) аз не взех, защото не ме удовлетворяват.
                              Благодаря на всички за полезните мнения.
                              Лека вечер на всички

Коментар

• безимeн - какво ще е решението на съдът ако е според закона ясно ли ти е ? Имаш дълг и не си го плащаш, какво ще реши съда - може би че си невинен ? И трябва ли тия 300 лева да и излязат на банката 3 милиона лева накрая ?
                                D.Y.F-091066

Коментар

Working...
                                X