Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Мариянски, няма ли някой нов престрашил се колега? Не вярвам всички чак така да ги е напекло, че все аз са държа палмата на първенството. Пусни вятъра на промяната, pls.
    Last edited by Pyramid; 12.07.2017, 20:49.
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
      Сега я виждам тая тема, стана ми любопитно това интервю с Пирамид. Ако е достатъчно революционно, не може ли да се постне в някой блог? Някой пази ли си го?
      Малко по-назад в темата има линк за достъп. СПОКО, Изрод съм ;-)
      Last edited by Pyramid; 07.05.2017, 17:09.
      Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        няма ли вече кандидати за слава?
        Кажи ми първо каква е ползата от славата остойностена в парично измерение? Щото има стари участници в тоя форум с проценти в пъти ...ама не пишат... Та те просто са елиминирани... и за тях не се коментира

Коментар

• Сега я виждам тая тема, стана ми любопитно това интервю с Пирамид. Ако е достатъчно революционно, не може ли да се постне в някой блог? Някой пази ли си го?

Коментар

• А! Че тя маже ли се на филия ?
            Тъкмо ще разберете, що не ви пуснаха моето интервю ;-)

Коментар

• няма ли вече кандидати за слава?
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

Коментар

• Toranaga, имаш ЛС.
                По-здрави
                The Mumy is alive, do not care about it !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  От известно време, професионалните тролци страдат от липса на внимание Казвал съм и за малоумните повтарям : Прокуратурата трепетно очаква да я задействате. Дерзайте. И си пригответе тлъста пачка : разноски по делото, компенсации за морални щети и т.н. Няколко бона не ви мърдат.
                  не мога да ти пусна е-маил.. молиа те "даи ОК"

Коментар

• Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                    Искрено, силно и с визия.
                    Мъдростта на зрялата възраст заедно със запазен ентусиазм на новопрохождащ! Поздравления и успех колега Пирамид. Съгласен съм с почти всичко.
                    -: Масово оглупяване, зомбиране през телевизии, интернет и реклами, срив в критериите, все по-голяма обърканост, хаос…И новото поробване вече успешно е в ход. (като контраверсия вчера четох как поколението Z не подхождало правилно към рекламите)
                    - фракинга - 100% "за" твойта теза.
                    - бизнес средата и инвестиционната активнот : 1000+1% е така. "А спестяванията, само за 3 години, от 33 надвишиха 40 милиарда лева при което… Страната разчита на външни инвеститори" . Тук разбира се голяма вина има финансово-политическият елит, пряко заинтерсуван в политиката на субсидиране и укрупняването на ресурси за сметка на развитието на среди и дребен бизнес. Спомнете си един банален но показателен случай с Плевнелиев и протекциите му за хиперверигите, вижте какво стана със собствеността бърху земята, банковият сектор и още и още и още.
                    Поздравления
                    Добре де. Човек не може да не се ласкае, като чете подобни отзиви но...какво от изказаното НЕ споделяме?
                    The Mumy is alive, do not care about it !!!

Коментар

• От известно време, професионалните тролци страдат от липса на внимание Казвал съм и за малоумните повтарям : Прокуратурата трепетно очаква да я задействате. Дерзайте. И си пригответе тлъста пачка : разноски по делото, компенсации за морални щети и т.н. Няколко бона не ви мърдат.

Коментар

• Брех колко си сладкодумен.
                        То хубаво, но като измамиш веднъж, после никой не ти се връзва.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Поздравления Pyramid !!!

Коментар

• Ще опитам да облекча нещата и да приложа връзка. Лесно е.
                            - за пръв път отварям да видя как изглежда /досега само съм пускал/ и взех, та редактирах

Коментар

• Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

Посочените по - долу точки са по - скоро конспиративна теория, отколкото истинска причина, не знаем кой, кога, в какво настроение е бил или станал накриво.

1. Не търгуваш с акции, счели са, че заради това не е може би достатъчно интересно.
                              2. Евентуално според тях в интервюто има твърде голяма реклама на текущите ти проекти, един вид "продуктово позициониране", за което се заплаща.
                              3. Твърде агресивен стил на места спрямо възприетата реторика от повечето медии.
                              4. Открита критика към модерацията и редакторите.

Каквото и да е било, с лек щрих от редактор си е добър материал и апелирам да се преразгледа и публикува. И да не стане, прати го, на който поиска, заслужава си да се прочете, само сайта губи.
                              Винаги съм мислел, че форумът е място за дискусии и сблъсък на идеи, огнище на свободното слово
                              Ако, под търсене наподкрепа за проект свсичките предизвикателства, несигурности и рискове /щото си има,никогй не съм твърдял обратното/ разбират реклама и продуктово позизиониране чудя се, щъ не искат плащане за коментарите около популярни акции на утвърдени компании, къде по-изглеждащи като продукт? А откритата критика...не е ли.за.предпочитане пред шушу-мушу зад гърба? Неудобни са не въпросите, май, а отговорите. Прочее, да споделя нещо, което като мъж, ме огорчава И ме изумява: Установих от опит, че мъжете бягат от отговори чрез "замитане под килима" поне два-три пъти по-често от жените и изпитват див ежас именно от неудобните отговори- гова, да сипризтаят, че са сгрешили...
                              П.П.
                              В момента цъкам от тлф на работа, ще изпратя каквото мога късния следобед. И, като рекох...лошо няма и да си препращаме един другиму, ако източника временно го няма. ;-)

​​

Коментар

• Искрено, силно и с визия.
                                Мъдростта на зрялата възраст заедно със запазен ентусиазм на новопрохождащ! Поздравления и успех колега Пирамид. Съгласен съм с почти всичко.
                                -: Масово оглупяване, зомбиране през телевизии, интернет и реклами, срив в критериите, все по-голяма обърканост, хаос…И новото поробване вече успешно е в ход. (като контраверсия вчера четох как поколението Z не подхождало правилно към рекламите)
                                - фракинга - 100% "за" твойта теза.
                                - бизнес средата и инвестиционната активнот : 1000+1% е така. "А спестяванията, само за 3 години, от 33 надвишиха 40 милиарда лева при което… Страната разчита на външни инвеститори" . Тук разбира се голяма вина има финансово-политическият елит, пряко заинтерсуван в политиката на субсидиране и укрупняването на ресурси за сметка на развитието на среди и дребен бизнес. Спомнете си един банален но показателен случай с Плевнелиев и протекциите му за хиперверигите, вижте какво стана със собствеността бърху земята, банковият сектор и още и още и още.
                                Поздравления
                                Last edited by VNM; 16.01.2017, 10:57.

Коментар

Working...
                                X