Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Вземете интервю от бате Пешо, опасявам се, че той е Пешко Караджов от АЕЦ Козлодуй.
    - И какво от това? Те ББ, Цв.Цв., Сот.Цац. интервюират...
    Last edited by Pyramid; 28.07.2017, 07:23.
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Вземете интервю от бате Пешо, опасявам се, че той е Пешко Караджов от АЕЦ Козлодуй.

Коментар

• Мариянски, няма ли някой нов престрашил се колега? Не вярвам всички чак така да ги е напекло, че все аз са държа палмата на първенството. Пусни вятъра на промяната, pls.
        Last edited by Pyramid; 12.07.2017, 20:49.
        Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
          Сега я виждам тая тема, стана ми любопитно това интервю с Пирамид. Ако е достатъчно революционно, не може ли да се постне в някой блог? Някой пази ли си го?
          Малко по-назад в темата има линк за достъп. СПОКО, Изрод съм ;-)
          Last edited by Pyramid; 07.05.2017, 17:09.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            няма ли вече кандидати за слава?
            Кажи ми първо каква е ползата от славата остойностена в парично измерение? Щото има стари участници в тоя форум с проценти в пъти ...ама не пишат... Та те просто са елиминирани... и за тях не се коментира

Коментар

• Сега я виждам тая тема, стана ми любопитно това интервю с Пирамид. Ако е достатъчно революционно, не може ли да се постне в някой блог? Някой пази ли си го?

Коментар

• А! Че тя маже ли се на филия ?
                Тъкмо ще разберете, що не ви пуснаха моето интервю ;-)

Коментар

• няма ли вече кандидати за слава?
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

Коментар

• Toranaga, имаш ЛС.
                    По-здрави
                    The Mumy is alive, do not care about it !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      От известно време, професионалните тролци страдат от липса на внимание Казвал съм и за малоумните повтарям : Прокуратурата трепетно очаква да я задействате. Дерзайте. И си пригответе тлъста пачка : разноски по делото, компенсации за морални щети и т.н. Няколко бона не ви мърдат.
                      не мога да ти пусна е-маил.. молиа те "даи ОК"

Коментар

• Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                        Искрено, силно и с визия.
                        Мъдростта на зрялата възраст заедно със запазен ентусиазм на новопрохождащ! Поздравления и успех колега Пирамид. Съгласен съм с почти всичко.
                        -: Масово оглупяване, зомбиране през телевизии, интернет и реклами, срив в критериите, все по-голяма обърканост, хаос…И новото поробване вече успешно е в ход. (като контраверсия вчера четох как поколението Z не подхождало правилно към рекламите)
                        - фракинга - 100% "за" твойта теза.
                        - бизнес средата и инвестиционната активнот : 1000+1% е така. "А спестяванията, само за 3 години, от 33 надвишиха 40 милиарда лева при което… Страната разчита на външни инвеститори" . Тук разбира се голяма вина има финансово-политическият елит, пряко заинтерсуван в политиката на субсидиране и укрупняването на ресурси за сметка на развитието на среди и дребен бизнес. Спомнете си един банален но показателен случай с Плевнелиев и протекциите му за хиперверигите, вижте какво стана със собствеността бърху земята, банковият сектор и още и още и още.
                        Поздравления
                        Добре де. Човек не може да не се ласкае, като чете подобни отзиви но...какво от изказаното НЕ споделяме?
                        The Mumy is alive, do not care about it !!!

Коментар

• От известно време, професионалните тролци страдат от липса на внимание Казвал съм и за малоумните повтарям : Прокуратурата трепетно очаква да я задействате. Дерзайте. И си пригответе тлъста пачка : разноски по делото, компенсации за морални щети и т.н. Няколко бона не ви мърдат.

Коментар

• Брех колко си сладкодумен.
                            То хубаво, но като измамиш веднъж, после никой не ти се връзва.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Поздравления Pyramid !!!

Коментар

• Ще опитам да облекча нещата и да приложа връзка. Лесно е.
                                - за пръв път отварям да видя как изглежда /досега само съм пускал/ и взех, та редактирах

Коментар

Working...
                                X