Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Хайде за момент да разобличим троленето, въпреки че след малко ще ме затрупат с мнения, то ако на тях им плащат да пишат по 10 мнения на ден на мен никой не ми плаща. Ето един добър семинар защо е по-добре да не се инвестира в имоти в БГ.

https://www.together.bg/203

ето и още една притеснителна информация

http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...lovina-245041/ Чуждите инвестиции в България за първото полугодие се свиха почти наполовина

WOW от това следват съкращение, спад на заплати, задлъжняване към банки и неизбежната нова криза при имотите.

В статията прави впечатление, че руснаците държат половината от инвестициите на недвижими имоти в България, това за първите 6 месеца. с колосалните 1.6 милиона евро. Ако мога да смятам правилно т.н. истерия на пазара за недвижими имоти е 20 апартамента по 80'000€ за 6 месеца. Т.е. в страната на чужденци за половин година са продадени около 40 апартамента. БУМ НА ИМОТНИТЕ СДЕЛКИ!!!!
    Last edited by bvg; Вчера, 22:02.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Ти си бил в град? Не го вярвам
      Няма какво да бъркам, и в съседна Гърция имаше хунтата на черните полковници през 70те, гърците бягаха в България тогава.
      не само бягаха, но и до ден днешен живеят тук.

Коментар

Келнерите да не са били пуевенски рентиери, с изкривени от артрит пръсти? Трябва да напишеш книга за тях, за водопадите по стените в хола, за брокерите и адвокатите. Кой знай, може да стане бестселър като онази за Буров ... зер раята изпростя и изциганя достатъчно за подобни матряли
        Да, в реалния живот има образи, детайли, те говорят и допълват същината на нещата. Ако имаш поглед са полезни, ако си тиквар, подминаваш ги. По-добре с изкривени пръсти отколкото с изкривена представа. Реалността може да не се разбира, да се изкриви от шизоидна парафрения, например. Само количествена е разликата между общоприетото и т.н парадигми. Познавателната сфера толкова позволява.
        Схващаш ли?
        Last edited by RUBLA; Вчера, 08:53.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Няма какво да бъркам, и в съседна Гърция имаше хунтата на черните полковници през 70те, гърците бягаха в България тогава.
          Tи кво вярваш не ме интересува аз вярвам на очите си

Коментар

тука имаме само оз полковници. доста поовехтели ве1че за преврати и хунти.
            мисля, че бертрам имаше предвид, че като поогладнеят фуражките и няма да са дадат много зор да вардят "избранниците" при евентуален порив на народна лИбоФ /съчетана със силен мерак/ към тях
            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

В момента, в който прочетох "изтънчен вкус" ми просветна, че в ресторанта е имало поне един водопад, Но не изключвам и повечко да са били.
              може да е било тайно събрание на адвокати рентиери. от старата гвардия, с костно ставни болежки.
              препоръка е

Коментар

Трябва да напишеш книга за тях, за водопадите по стените в хола,
                В момента, в който прочетох "изтънчен вкус" ми просветна, че в ресторанта е имало поне един водопад, Но не изключвам и повечко да са били.

Коментар

• Да се върнем все пак към въпроса за процентите !?!?)))))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Традиционното противопоставяне на софиянци и приходящи дразни противопоставящите се. София дължи това което е на квалитетни хора. Получила е много повече от тях през годините именно от провинцията отколкото е създала тя самата. Всеки опит за заядливи закачки едни на други просто доказват еднаквото ниво и на двете ,, популации,, - made in Bulgaria. На доминиращите в обществото.
                    По темата - посетих изключителен ресторант (ситуиран на стратегическо място) в София снощи - споделяйки с мой познат коментарът му беше - местен не би направил нищо свястно, би гледал само парата. Мотивът, настроението, стилът в едно подобно нещо съчетани с добро обслужване и изтънчен вкус се усещат - обикновено дело на човек (макар и с връзки, иначе у нас не би могло да се добереш до подобно нещо) не от София. Както е в случая.
                    Не греша за това. Сигурен съм.
                    Келнерите да не са били пуевенски рентиери, с изкривени от артрит пръсти? Трябва да напишеш книга за тях, за водопадите по стените в хола, за брокерите и адвокатите. Кой знай, може да стане бестселър като онази за Буров ... зер раята изпростя и изциганя достатъчно за подобни матряли

Коментар

• Традиционното противопоставяне на софиянци и приходящи дразни противопоставящите се. София дължи това което е на квалитетни хора. Получила е много повече от тях през годините именно от провинцията отколкото е създала тя самата. Всеки опит за заядливи закачки едни на други просто доказват еднаквото ниво и на двете ,, популации,, - made in Bulgaria. На доминиращите в обществото.
                      По темата - посетих изключителен ресторант (ситуиран на стратегическо място) в София снощи - споделяйки с мой познат коментарът му беше - местен не би направил нищо свястно, би гледал само парата. Мотивът, настроението, стилът в едно подобно нещо съчетани с добро обслужване и изтънчен вкус се усещат - обикновено дело на човек (макар и с връзки, иначе у нас не би могло да се добереш до подобно нещо) не от София. Както е в случая.
                      Не греша за това. Сигурен съм.
                      Last edited by bulgarian lev; 15.08.2017, 23:58.

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten

не си извинен.
                        само див селянин може да направи подобно обръщение към непознат.
                        от къде казваш си, грацки?

мм, гледам и подписа ти яко комплексарски ))
                        True value е подходящо. Като ник. Подписа не съм го чел - не се вижда когато съм он-лайн. Ще го прочета утре. Растат бих написал аз, не растът, но да не се впрягам.
                        Last edited by bulgarian lev; 16.08.2017, 00:24.

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Не бъркай Германия с България.Днес бях в града.Кола до кола кола връз кола ни мое да караш ни мое да паркираш всички улици станаха еднопосочни.Във входа на блока кат го построихме имаше две коли са на апартамент са по две.Църквите пълни днес с хора.И всеки сам в колата.

Коментар

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

Нв е този
                            не се напрягай. дай линк, може да излезе някой полезен съвет.
                            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

предполагам това визираш http://www.imoti.com/pcgi/details.cg...50096687546509

брат това може да е на президенството и в този му вид пак ще са му прекалено много 600 кинта... при един хубав ремонт може да стане на 400 евра ( за 500 входа не знам става ли общите части), а в този му вид за 300 ще се задържа на обява...
                              Нв е този.И пак повтарям,идеята ми да ви кажа за обявата/ не е моя,на приятел е/, не да му търся квартирант. А да дам реален пример,че едни цени има по обявите и то големи, а на практика истинските сделки стават на по-ниски цени.Тук постоянно разни рентиери се изхвърлят-аз на моята гарсониера в кремиковци и за 500евро/месец и разни подобни алабализми.

Коментар

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

Вярваш ли си? Писах ви-двустаен,70кв,обзаведен и с електроуреди,кв. иван вазов,ет. 3/от 6/,в тиха локация в близост до перловската река и южния парк за 600лв,стой вече 20дни.Това е топ лакация.....Обявата е абсолютно реална.Така,че вярвай на писания по сайтовете.
                                предполагам това визираш http://www.imoti.com/pcgi/details.cg...50096687546509

брат това може да е на президенството и в този му вид пак ще са му прекалено много 600 кинта... при един хубав ремонт може да стане на 400 евра ( за 500 входа не знам става ли общите части), а в този му вид за 300 ще се задържа на обява...
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

Working...
                                X