Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

никол, тия последните три изречения сме ги писали с Левчо безброй пъти, фауната си е фауна, чака си обещаната ефтиния. Когато ефтинията не дойде само сменят предводителя с нов защото стария изчезва по терлици, пример с Дарксайд и Берти. Иде време и бертрам да се покрие.

А цените си следват годината 2029-та... Инфлацията... тя не е ясно колко ще е и дали изобщо ще останат сегашните валути. Има дългове, които трябва да се нулират. Иначе чичо Сам е в технически фалит. А за БГ баМките да не говорим, за тях само хубаво или нищо, сещаш се нали?
    Хм, сещам се и още как... Фалитът си е фалит, но повличат и сателитите си- ЕС и сие.След коментара на Борисов за Турция, някои хора изпадат в паника....в БГ. Германия иска газ, напомпената икономика пазари. Честно, не разбирам прогнозата за 2029. По-скоро изцяло нов икономически подход .и преразпределение.

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Обратна емиграция , щото сметка от гурбета вече няма ...да си на нула или на червено в края на месеца можеш и в България ... за какъв чеп си в Германия като не можеш да спестиш нещо ?!
      20 бона за 5 години, верно нищо. Евра
      Ама не е гурбет, щото не ебавам да се набия пак в Б-стан. Класическа емиграция си е Щото е Б-стан е както го описа - и съм сигурен че го можеш.

Коментар

• Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

обратна емиграция
        Удавник и за сламка се хваща
        Две - по-малки. Лафове от таблоиди.

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Как по точно "конвертираш" ...днеска си мазач , утре кофражист ?
          Тоя въпрос - към колегата ти. Аз съм ИТ - и вчера бях, и утре ще бъда

Коментар

• Имотите се дъвчат като тема за забавление само в по-неразвитите икономики.

В развитите такива, и особено в най-богатите държави, собствени НИ имат 40-50% от населението само.
            В Европа, например, Германия и Швейцария са на дъното в тая класация.

Явно, недвижимите имоти не са лъжица за всяка уста.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

Коментар

• Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

То е ясно, авантюристи , колкото искаш. По принцип не съм и против бежанците, които търсят спасение от войната, но те са малко...... А ако напълня къщата с такива, не знам кой крайно десен , какво мисли по въпроса....Доста е комплицирано, търсенето е много по-голямо от предлагането, но подхождам предпазливо.
              Сред българите , с които контактувам, надделява желанието да се върнат у дома.Повечето са хора с добро образование и професии. Някои дори се включиха в новостроящи се сгради.
              никол, тия последните три изречения сме ги писали с Левчо безброй пъти, фауната си е фауна, чака си обещаната ефтиния. Когато ефтинията не дойде само сменят предводителя с нов защото стария изчезва по терлици, пример с Дарксайд и Берти. Иде време и бертрам да се покрие.

А цените си следват годината 2029-та... Инфлацията... тя не е ясно колко ще е и дали изобщо ще останат сегашните валути. Има дългове, които трябва да се нулират. Иначе чичо Сам е в технически фалит. А за БГ баМките да не говорим, за тях само хубаво или нищо, сещаш се нали?

Коментар

• Ето малко срив за успокоение на перонната фауна. Дали горчивата дъвка ще горчи още повече?

http://www.investor.bg/bylgariia/451...abavia-248773/

цитати:

"Годишното увеличение на цените спрямо третото тримесечие на 2016 г. е 14%,"

"Средният престой на имотите на пазара е 3 месеца, а направените отстъпки от офертните цени са под 1% - средно 0,7%."

"Перспективи

Пазарното равновесие е краткотрайно явление и очакванията ни са възходящият тренд да се възобнови от края на тази и началото на новата година"

А идва и зимата, традиционният сезон за покачването на наемите...

Перонът е утихнал и настръхнал, предводителят на перона се е скрил в ресторанта на гарата и подготвя нова утешителна реч в страх, че ще бъде линчуван от тълпа разярени влакогонци.
                Last edited by cupwinner; Днес, 07:34.

Коментар

То е ясно, авантюристи , колкото искаш. По принцип не съм и против бежанците, които търсят спасение от войната, но те са малко...... А ако напълня къщата с такива, не знам кой крайно десен , какво мисли по въпроса....Доста е комплицирано, търсенето е много по-голямо от предлагането, но подхождам предпазливо.
                  Сред българите , с които контактувам, надделява желанието да се върнат у дома.Повечето са хора с добро образование и професии. Някои дори се включиха в новостроящи се сгради.
                  Провери Кретенчо дали е представител на репрезентативна извадка от ултраси.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Времената се менят и нищо не е вечно. Римляните най-добре го знаят.

Коментар

• Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

Да, да. Имах предвид да кажеш следващите дни, к'во се случва с търсенето от наематели.

Коментар

Само подкрепям тезата, че българите отрезвяха и бавно и полека се завръщат.
                        Да, да. Имах предвид да кажеш следващите дни, к'во се случва с търсенето от наематели.

Коментар

• Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

Ок. Кажи за к'во иде реч.
                          Само подкрепям тезата, че българите отрезвяха и бавно и полека се завръщат.

Коментар

Това е ясно на всички.В немско съм в момента и си търся наематели. Днес ми освободиха един апартамент. Обаджат се немци на помощи, двойка женици германки, някаква германка, работеща в пекарна, работи почасово, с доход 750 евро.Един турчин, но от утре ще ме подпукат НПОтата с бежанците.Идват с тях, застъпват се да ги вземем. превеждат им документите..Миналата годинина, още при пускането на обява , се обаждаха поне 2-3 българи. Е, платените обяви са от 3 часа, ще видя утре, колко са заинтересовани нашите съграждани.
                            Ок. Кажи за к'во иде реч.

Коментар

обратна емиграция
                              Обратна емиграция , щото сметка от гурбета вече няма ...да си на нула или на червено в края на месеца можеш и в България ... за какъв чеп си в Германия като не можеш да спестиш нещо ?!

Коментар

обратна емиграция
                                емигрантите- имигрират

Коментар

Working...
                                X