Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Имотите ще поскъпнат с много, но за сметка на това за кратко време.

Коментар

• https://www.investor.bg/sasht/337/a/...odina--252122/

Айде честито на всички повишители.
      Нали знаете какво се случва когато пеперудката размаха криле зад океана ...

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        https://www.investor.bg/po-sveta/453...i-ceni-252067/

https://www.investor.bg/po-sveta/453...2018-g-252046/
        Ето две четива за чакалнята на гарата. Навсякъде по света имотите поскъпват или са поскъпнали значително. Дарки и Пачангов ще познаят...лукс имотите след време ще се оформят като отделен сегмент на цени доста различни от масовката. Въпросът е че и масовите жилища, където наемчето си е достъпно, особено маломерките като на Ратко и са си една добра опция на тях също нарастват цените.
        Леве пак се оливаш,кое да нараства бре? 100бинки за двустаен коптор,в лева,нормалните стигат до 150 бинки в лева.Стига с тея осъзнати сънища.Събуди се вече.
        Last edited by pa4anga; Вчера, 23:50.

Коментар

• https://trud.bg/защо-граждани-на-ес-са-напуснали-обеди/

Ето нещата от реалността. В Кралството винаги е било добре да отидеш и да почетеш история като турист. Но не и да се вграждаш там. Трудна работа, а и дали си заслужава. Неслучайно привличам вниманието с този линк в темата. Ясно е защо.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

да, така правя. но ако си дадеш труд, ще забележиш, че правописа ми е по-добър от 90% от останалите.

имам и други наблюдения разбира се. според мен едно 60% от потребителите се изживяват като учителки по граматика.
            Лирично отклонение....един потребите преди няколко дни написа "курпулентен" ма се наравих на ударен. Не му вденах, щото и за и имотите, и за правописа ставаше много

Коментар

• https://www.investor.bg/po-sveta/453...i-ceni-252067/

https://www.investor.bg/po-sveta/453...2018-g-252046/
              Ето две четива за чакалнята на гарата. Навсякъде по света имотите поскъпват или са поскъпнали значително. Дарки и Пачангов ще познаят...лукс имотите след време ще се оформят като отделен сегмент на цени доста различни от масовката. Въпросът е че и масовите жилища, където наемчето си е достъпно, особено маломерките като на Ратко и са си една добра опция на тях също нарастват цените.
              Last edited by bulgarian lev; Вчера, 22:21.

Коментар

• Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                А на мен ми прави впечатление, че няколко ника пишат без главна буква началото на изречението...И други още, но карай
                да, така правя. но ако си дадеш труд, ще забележиш, че правописа ми е по-добър от 90% от останалите.

имам и други наблюдения разбира се. според мен едно 60% от потребителите се изживяват като учителки по граматика.
                препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                  Бай Пеше, къде ще ги настаняваме прибиращите се българи? С какво ще си купуват имоти, след като долара няма да го има? Вече виждам опашката от кандидат-наематели пред офиса на Лордиевич да се ръгат с лакти. Щом ще се прибират до 2025-та, то няма как 2029-та да има спад, да отлагам ли спада за 2039-та?
                  Най-много да вдигнат цените на имотите и в провинцията. В София вчера ти и Ратко Младич доказахте че и гараж не могат да купят.

Коментар

Момчета повишители маверик и бай Пешо, излизате и плашите перона с библията и предсказания. Нали се сещате, че сега ще излезе баш Влакогонеца и ще ви направи на пух и прах с вашата сляпа вяра. Според него 2022-ра година ще раздават имоти под път и над път. Мисля си, че мишока е заел най-правилната позиция, мишкува си в дупката у папурищата, събира си наемите, гледа ви сеира и само чака тъста да развъеже кесията с кеш за да налапа още някоя маломерка.
                    свърши се с "инвестициите". тъста направи 80, цените отлетеха у имотния космос...ше се мишкува следващите години докъм 2029-та
                    препоръка е

Коментар

• А на мен ми прави впечатление, че няколко ника пишат без главна буква началото на изречението...И други още, но карай

Коментар

• добре, маверик, не очаквам вече смислен отговор.

както и да е. та прави ми впечатление, че доста от писателите в тази тема, се интересуват и пишат смислени неща и в други теми.
                        разбира се, изключвам статисти, като накавръков. който дори не чете.
                        правя и други заключения;
                        или имотиту е прекалено скъп компонент от портфейла или просто се избягва като актив от акционерите.
                        или друго?
                        препоръка е

Коментар

• Момчета повишители маверик и бай Пешо, излизате и плашите перона с библията и предсказания. Нали се сещате, че сега ще излезе баш Влакогонеца и ще ви направи на пух и прах с вашата сляпа вяра. Според него 2022-ра година ще раздават имоти под път и над път. Мисля си, че мишока е заел най-правилната позиция, мишкува си в дупката у папурищата, събира си наемите, гледа ви сеира и само чака тъста да развъеже кесията с кеш за да налапа още някоя маломерка.

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

Това, в коя "библия" го прочете...?
                            в тълкуванието на библията. ти кажи, какво ще става 2022
                            много съм ти фен на многоточията и загадъчните усмивки
                            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от Don 0815 Разгледай мнение

Дадох ти източник, доказал се през вековете, където друго се казва за геополитическата ситуация в последните времена. Не защитавам американците.
                              Това, в коя "библия" го прочете...?

Коментар

Бай Пеше, къде ще ги настаняваме прибиращите се българи? С какво ще си купуват имоти, след като долара няма да го има? Вече виждам опашката от кандидат-наематели пред офиса на Лордиевич да се ръгат с лакти. Щом ще се прибират до 2025-та, то няма как 2029-та да има спад, да отлагам ли спада за 2039-та?
                                Че те си имат къщи.Ще си дойдат дома

Коментар

Working...
                                X