IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Получавам СМС от жената:
    "Трябва да се разделим"
    След две минути друг:
    "Това не беше за теб"
    Седя и се чудя, да се ядосвам или да се радвам?
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Срещат се две "приятелки":
      - Скъпа, как си напълняла!
      - Ох, миличка, това е нищо. Аз вече много отслабнах. Да ме беше видяла преди два месеца. Приличах нa тебе.
      Last edited by Моабет да става; 03.06.2026, 15:35.
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • Click image for larger version

Name:	709844720_27825113250423516_7407008945366032775_n.jpg
Views:	1
Size:	61.5 КБ
ID:	4348660

        Коментар


        • Лайв хак за любовници.
          Когато посещавате гадже паркирайте си колата на мястото на мъжа и. Оставете си и номера на телефона на предното стъкло.
          Когато се прибере изненадващо той непременно ще ви се обади и ще ви даде време да се облечете и да си тръгнете от задният вход.
          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

          Коментар


          • "Днес кучето ми беше ухапано от змия,кажете ми какво да направя?"

            Коментарите:


            1.Идиот, защо пускаш кучето сред змиите?
            2.Не е идиот. Идиотите пускат змиите си при кучетата.
            3.Вие и двамата сте идиоти.
            4.Млъкнете бре, кретени! Човекът иска помощ.
            5.Каква е змията?
            6. Предполагам, че не е анаконда. Те направо лапат кучетата.
            7. Жена ти да ми лапа оная работа! Тук не е Амазония, та да има анаконди.
            8. Сигурно е смок.
            9. Къв смок бе, малоумник. Смоците пият мляко от козите. Не хапят кучета.
            10. Да не е пепелянка?
            11. Ако сте близо до река, сигурно змията е водна.
            12. Абе стига с тия змии? За кучето иде реч.
            13. Какво куче?
            14. Ухапано.
            15. Ужас. От какво е ухапано?
            16. Защо си не учите кучетата да не хапят?
            17. Идиот. Кучето не хапе. Ухапала го е змия.
            18. Какво е кучето?
            19. Къде го е ухапала?
            20. Кой кого е ухапал.
            21. Мъжът ти ухапа съседката.
            22. Какви хора сте!!! Взимате кучета, а после ги оставяте на змиите.
            23. Веднага ветеринар!
            24. Човекът може да няма пари.
            25. Ми кат нема пари що гледа кучета?
            26. Спокойно! Кучетата имат девет живота.
            27. Ама, малоумната, ти знаеш ли това кой живот му е.
            28. Какво каза ветеринаря?
            29. Бре ти не разбра ли, че човекът нема пари!
            30. Ми що тогава зима куче?
            31. Защото е добър човек.
            32. Като е добър, що дава кучета на змиите?
            33. Жена ти дано на съседа даде! Не разбра ли, че дава змии на кучето.
            34. Кучета не бива да се хранят със змии. Разболяват се от дребна шарка.
            35. Като малък преболедувах шарка.
            36. Аз като голяма.
            37. А аз съм с КОВИД19.
            38. Няма такава болест.
            39. Защо не се ваксинирате?
            40. Никакви ваксини. Гейтс иска да ни чипира.
            41. Иска да чипира на майка ти тутката.
            42. Герп ще спечели изборите.
            43. Никога. Радеф ще вкара Бойко у затвора.
            44. Абе, да не би некой руски шпионин да е пуснал змиите.
            45. Сорос ги пуска. Как не разбрахте.
            46. Абе, малоумници, човекът иска съвет.
            47. Какъв съвет?
            48. Май го е ухапала змия.
            49. Ужас. Защо не е гледал къде ходи?
            50. Ужас. Дали е ходил по курви и е хванал трипер.
            51. Абе, вие кретени ли сте. Кучето на човека е ухапано от змия. Иска съвет.
            52. Ужас.
            53. Дано оцелее.
            54. Налей на кучето 50 грама ракия. На кучето , не на теб.
            55. Колко градуса ти е ракията? И по колко я продаваш?
            56. Ракията е акцизна стока и трябва да се плаща акциз.
            57. Ракия с пушена сланина е върхът.
            58. Кой връх ще качвате. Мусала ли?
            59. Невестата ти на мен да се качи! Не виждаш ли, че човекът има проблем с данъчни и акцизни.
            60. Ако си бяхте плащали данъците, немаше да има змии.
            61. От ракия тръгнахме, до змии стигнахме.
            62. От куче тръгнахме.
            63. Какво куче?
            64. Ухапано от змия.
            65. Ужас! Веднага го заведете на ветеринар! Дано змията не е била бясна…

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	700253080_1432518791978435_6500878320722952000_n.jpg
Views:	1
Size:	95.4 КБ
ID:	4347233

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	698558253_1278891451070350_1128757778014454352_n.jpg
Views:	1
Size:	50.2 КБ
ID:	4346841


                Като че ли ....подредбата е правилна..
                Last edited by Retro_696; 14.05.2026, 19:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

                  ### Най-добрата команда ...

                  ```bash

                  ```

                  ### Още по-добри варианти:

                  **Вариант 1 (Препоръчителен):**
                  ```bash

                  ```

                  **Вариант 2 (Много стабилен):**
                  ```bash

                  ```

                  **Вариант 3 (Ако искаш максимално качество + автоматично обработване):**
                  ```bash

                  ```
                  Не знам колко програмисти има в аудиторията тук, та да те лайкнат
                  А още по-малко са тия от тях, дето първо са почнали на MS-DOS или UNIX примерно, БЕЗ ВЪОБЩЕ идея да си имат какво е GUI

                  Коментар


                  • Предстоеше ми лечение в известна столична клиника. В последният момент се размина.
                    Доктора ми откри остра финансова недостатъчност.
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • Днес изпозвам програма която работи в текстова конзола и се подават много параметри в командният ред. Понеже възможните параметри са десетки с много допълнителни опции за всеки от тях за да не чета указания от 60+ страници за да разбера кой параметри са действително важни и кои не могат да се ползват заедно и кой дават краен резултат безполезен за мен, ползвах ИИ.
                      Първоначално описах каква програма ползвам какви са източниците на информация и какво очаквам да получа. Даде ми няколко възможности. получих ми грешки при изпълниението на някой при други резултата беше неподходящ формат за да работя с него.
                      Прецизирах въпроса към ИИ като определих точно ижходният формата и подадох грешките които инцидентно получавам. Отговора беше следният

                      ### Най-добрата команда ...

                      ```bash

                      ```

                      ### Още по-добри варианти:

                      **Вариант 1 (Препоръчителен):**
                      ```bash

                      ```

                      **Вариант 2 (Много стабилен):**
                      ```bash

                      ```

                      **Вариант 3 (Ако искаш максимално качество + автоматично обработване):**
                      ```bash

                      ```
                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • Гледам го един много зле изглежда. Питам го откъде си, а той ми казва "Арабин съм, от Персийския залив".
                        Съжалих го. Дадох му пари за баничка.

                        Коментар


                        • Извика ме началника:
                          - Четвърти ден подред закъснявате за работа! Какво означава това?
                          - Означава, че днес е четвъртък.
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • Българинът само от колоездене на разбираше ..... до вчера ....

                            Коментар


                            • Купих си малка количка, икономична и удобна за маневри, но доста надрана. Вманиачен по вида на возилото си познат ме попита с нотка презрение:
                              -Ти тая кола няма ли да я боядисаш малко?
                              -Ми, не! Всички паркират на разумно разстояние от мен.

                              Коментар


                              • Разговарят два фотона:
                                - Вълнуваш ли се?
                                - Частично.
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X